Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

250 cc su soğutmalı ve azami 4.000 ytl olan bir chopper arıyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI

evet arkadaşlar.mümkünse 250 cc olup su veya yağ soğutmalı olabilen ki ve yine mümkünse çinli olmayabilen bir chopper arıyorum 4.000 ytlyi geçmemeli...görüş ve fikirlerinizi bekliyorum. teşekkürler...
    tekeri patlak bir motorcunun hayat damarlarından biri kopmuş demektir...:bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    4.000 YTL'ye çin malı olmayan su soğutmalı bulman imkansız..Regal'e bakmanı öneririm 2.el..

peki 4.000 ytl ye su soğutmalı olmayan ama yine çin malı olmayan 250 cc lik bir marka varmı bildiğin?
    tekeri patlak bir motorcunun hayat damarlarından biri kopmuş demektir...:bounce:

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Yok .

şimdi bir yamaha dragstar xvs 125 alsam ki( oda su soğutmalı olmayacak ama çin malıda olmayacak) fiyatı 3.250 ytl...onun motorunu 250 cc motorla değiştirip su soğutmalı yaptırabilirmiyim??

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı Chopper_Boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi bir yamaha dragstar xvs 125 alsam ki( oda su soğutmalı olmayacak ama çin malıda olmayacak) fiyatı 3.250 ytl...onun motorunu 250 cc motorla değiştirip su soğutmalı yaptırabilirmiyim??
    nasıl yani.yeni motor mu bindircen
    Orgazma Dudak Büktürür

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    ya bu su sogutma merakı nedir sende ? Eğer İstersen Kendi Motorumu Önerebilirim Sana Hava Sogutma V motor... 250 cc
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

Alıntı huceyn adlı üyeden alıntı Mesajı göster

nasıl yani.yeni motor mu bindircen
    evet.yani motosikletin motorunu 250 lik motorla değiştircem...lütfen bana bunun mümkün olduğunu söyleyin...

Motosikleti
    -
    Alıntı Chopper_Boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaptıramazsın, yaptırırsında bu sana baaayaaaaaaaaaaa bi pahalıya patlar. ayrıca şasi uyarmı oda mechuL..

Alıntı By_StaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bu su sogutma merakı nedir sende ? Eğer İstersen Kendi Motorumu Önerebilirim Sana Hava Sogutma V motor... 250 cc
    senin motorun markası fln ne? bilgi verebilirmisn???

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    iLLa su soğutmalı mı olacak.. 250 cc hava soğutmalı Cinliler bile sisme yapmazken japonlar nasıl yapsın sen ikinci el kymco Venox lara ve Hyosung GV 250 lere baksana bi.. Pahalı gelirlerse RAGAL RAPTOR lara bakmanı öneririm
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iLLa su soğutmalı mı olacak.. 250 cc hava soğutmalı Cinliler bile sisme yapmazken japonlar nasıl yapsın sen ikinci el kymco Venox lara ve Hyosung GV 250 lere baksana bi.. Pahalı gelirlerse RAGAL RAPTOR lara bakmanı öneririm
    hyosung gv 250 harika bir motor ama benim limiti 1.500 ytl kadar aşıyo(ikinci eli bide)

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    ÖZelden Yazdım SAna Dostumm...
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    REGAL RAPTORmerek etme japonlar kadar iyidir regal kullanan arkadaşlar memnun bi bak istersen regal forumuna
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

keeway landcruiser 250cc ye bayıldım doğrusu.arkadaşlar ayrıca su soğutmalı olmasına kafayı bukadar takmamın sebebi, uzun yollarda zorluk çekmeden, sadece benzin doldurmak için durmayı istemem. samsunda yaşıyorum.bu sitedeki bir arkadaşım bana samsun - antalya yolunu hava soğutmalı bir motorla ikide bir durmadan gidebilirsin dese, kafayı bu kadar takmam. ayrıca keeway landcruiser 250'yi su soğutmalıya çevirebilirmiyim???teşekkürler...

omersirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gara Yılan, Nam-ı Diğer Bandit 650 SA ve F 800 S
    4000 ytlye alınacak bir sürü alet var..yamahadan 250 virago,hondadan 250 cmx rebel,suzukiden 250 intruderdur var mı bilmiyorum ama GN 250 vardır..ayrıa çinlilerden bisan-lifan 250 roadstarı öneririm..
    Türkiye köylüsü çalışkandır ve kafasının değerini bilir! Rüya dediğin şey de bizden oluşur işte / Ve minicik ömrümüzü yine bir uyku noktalar. (We are such stuff. As dreams are made on; and our little life. Is rounded with a sleep)

merhaba beyler direksiyonunda titreşimi olmayaan 150 - 250 cc arası chopper varmı çinmi değil mi bilgilendirir misiniz ?

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Gv 250 kore malıdır
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    en manstıklısı gv 250 ama yerınde olsam kawasaki en 500 alırdım o kdar butce ayırmısken

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı ceyhanyar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba beyler direksiyonunda titreşimi olmayaan 150 - 250 cc arası chopper varmı çinmi değil mi bilgilendirir misiniz ?
    Garip bir post... Direksiyon dediğin gidon sanırım....
    Ama titreşimsiz gidon varmıdır , yoktur..
    Her gidon titresir....
    Çindeki de aynı , avrupadaki de aynı....
    Silikon elcik alır takarsın titreşimi hissetmessin...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler