Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni atv 150 - Keeway atv 150

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar uzun zamandır 2 teker kullanıyorum ama yenilerde bi atv hevesi başladı 1 2 model maddi gücüme uyuyor bunlar hakkında biraz bilgi beraberdede bilen arkadaşlarımdan bi kıyaslama bekliyorum. İlk seçenek kanuni atv 150 bu motora 2 kişi binilebiliyormu. ? Bikaç yazıda okudum geri viteslileri çıkacak cıktılarmı yada geri vitesli modeli varmı ? Geri vites olmazsa cok mu zorlanırız. Plaka durumu nasıl çıkartabilirmiyiz ? Daha cok arazide deil şehir içinde kullanıcam bilgisayarcıyım sağa sola giderken kasa taşımak amaçlı ne dersiniz. Hafta sonralarımdada eşimle gezmek amaçlı kullanmak istiyorum. Yukarıda sorduğum soruların aynıları keeway atv 150 içinde geçerlidir ve son olarak Kanuni atv 150 ve Keeway 150 yi bi kıyaslarsak hangisi bide keeway i sadece nette gördüm burada servisi falanda yok parça problemi yaşarmıyım kanuni servisi var. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Eşinizle gezmek amaçlı kullanmak istiyorsanız 250 lik bi atv bakın isterseniz.Kanuni nin 150 lik atv si küçük ebat olarak. Bide gv diye modeli cıktı.Geri vitesli versiyon. Saygılar
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

Masai Atv L150 Al Ben Aldım çok Memnun Um

onr.sual abi Allah mekanını cennet etsin inşaallah.
    Bütün yorumlarını okudum birçok insana rahmet dilemişsin. Gel görki rahmet dilediğin insanların boyutuna sende geçtin. Onur abimizin ve tüm ölmüşlerimizin Ruhuna El- Fatiha...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)