Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Shadow mu? Drag Star mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Elegant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim anlıyamadığım bir nokta var arkadaşlar. Dragstar internet sayfasında 18000 ytl civarı, Shadow ise 16500 civarı. Yurtdışında Honda ile Yamaha çok yakın fiyatlarda seyrediyor. Vergi olarak da Yamaha nın daha ucuz olması lazım gibi...
    Acaba satın alırken indirim mi var Yamaha'da. Ana sayfasına kampanya var yazıyor da.
    Yoksa Honda zararına mı satıyor? (Gerçi Honda modellerinin hepsi kazık, bu model gözden kaçmış olamaz) Ya da Yamaha mı uçmuş?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    DRAGSTAR CLASSİC
    Elegant şu anda dragstar da indirim var 16300 YTL eğer düşünürsen. Yamaha gösterişli olduğundan biraz pahalı. İkisi de kaliteli ben Dragstar da karar kıldım. Bulur bulmaz alıcam işallah...

Çok teşekkürler. Şimdi mantıklı bir fiyata geldi. Bu arada ikinci el olarak ne kadar çok varmış. Az önce baktım da. İnsan ikinci elden mi başlasam diyor haliyle...

Motosikleti
    DRAGSTAR CLASSİC
    Aslında maddi imkanım var sıfır almak için ama ilk motorum olacağı için ikinci el başlamak daha mantıklı geliyor. Bende 5000 km yi geçmesini istemiyorum ama yinede sıfırıyla 3-4 milyar fark ediyor. Piyasada en çok bulunan chopperlardan biri. Nerde yaşıyorsun bilmiyorum ama istanbula da bir bak. Orası çok fazla motor olduğu için daha ucuz oluyor. Ben de bakıyorum artık alsam da keyfini çıkarsam diyorum. Darısı başına....

Motosikleti
    DRAGSTAR CLASSİC
    elegant nasılsın alabildinmi motoru

Motosikleti
    2007 honda shadow
    arkadaşlar,tam tamına 4 ay araştırdım bu iki yer uçağını..İnsan bi dragstar a bi shadow a gidiyor,bi forumda okumuştum mersedesle bmv yi karşılaştırıyoruz,ikisi de iyi hangisini seçersen mutlu eder insanı diye...Ben daha iri görünüşlü,artçı için daha rahat,honda fabrika destekli ve yıllarca kullanılacak motorlar yapma referansıyla ve tam bir drift leme( yani yanlama )motosikleti olduğu için SHADOW aldım..Çok memnunum seçimimde antalya gibi sıcak ötesi bi memlekette yaşıyor olmakta etkili oldu ( su soğutmalı shadow ) ...Görüşmek dileğiyle...

Alıntı invisible darkness adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elegant nasılsın alabildinmi motoru
    İdare ediyoruz. Yok daha almadım. Bu gidişle de alamam herhalde. Beni bir müteahhit dolandırdı. Halen belimizi doğrultamadık. Emek hırsızlığı diyelim kısaca.

Yani anlayacağınız daha çok araştırırım. Siz üzülmeyin. Doktor kendi haline bırakın dedi.

Herkes de yamaha nın hava soğutmalı olmasına takmış bu arada. Hiç su soğutmalı Harley var mı? Ben bilmiyorum V-Rod dan başka. Geçen belgeselde vardı adamlar radyatörü saklamak için akla karayı seçmişler. Bizim buradaki durumu görseler kahrederler. Adamlar amerikan çöllerinde geziyorlar bu motorlarla. Ayrıca ne kadar az parça olursa o kadar iyi bence motorda. Gerçi adamlar estetik yönden yaklaşıyorlardı olaya ama...

Motosikleti
    DRAGSTAR CLASSİC
    Vallaha bende 4 aydır araştırıyorum Henry chinasky. Kafam çorba olmuştu. En son ağzımdan dragstar çıktı ve alıcam. Ama tabii ben herşeyine göre karar verdim. Mesela vergisi, yakıtı, tipi vs..Sonuçta içime sinen o oldu. Hayırlısı olsun.

Elegant gerçekten çok üzüldüm. Malesef ülkemizde emeğe saygı kalmadı.Umarım bir an önce istediğiniz motora kavuşursunuz. Hayırlısı olsun. Görüşmek üzere...

Eveeeet arkadaşlar motorumu aldım sonunda. Darısı olmayanların başına. Henüz ona dokunamadım ama gün sayıyorum şimdiden. Şu anda alım satım işleriyle uğraşıyorum. Görüşmek üzere...

Motosikleti
    DRAGSTAR CLASSİC
    Arkadaşlar selam dragmı shadow mu diye diye 4 ay geçti ve en sonunda dragstarımı aldım. Henüz gelmedi ama olduğunu bilmek bile yeter. Darısı olmayanların başına..

hayırlı olsun invisible ve konuya deyinmek istiyom alanyada bi abi 130 km yolu 13 ytl ye gittiğini söylüyo shadowla alanya antalya arasu yani geçen sene gitmiş yani yakıt az.

marwel114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw G650 Xmoto
    benden de dragstar a tam not...
    Karşılaştığım herkes en az bir konuda benden daha yetenekli, öyle ki her insandan öğreneceğim bir şey var.

tüzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GL1800 2003 ve HONDA FORZA NSS300 2015
    Alıntı paylasimciturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun invisible ve konuya deyinmek istiyom alanyada bi abi 130 km yolu 13 ytl ye gittiğini söylüyo shadowla alanya antalya arasu yani geçen sene gitmiş yani yakıt az.
    100 km yi 3.5 lt benzinle katettim ve halende katediyorum.üzmeden ani harektlerde bulunmadan ve artçısız.

Motosikleti
    BMW Moto Guzzi CRF Vespa Activa
    Alıntı henry chinasky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar,tam tamına 4 ay araştırdım bu iki yer uçağını..İnsan bi dragstar a bi shadow a gidiyor,bi forumda okumuştum mersedesle bmv yi karşılaştırıyoruz,ikisi de iyi hangisini seçersen mutlu eder insanı diye...Ben daha iri görünüşlü,artçı için daha rahat,honda fabrika destekli ve yıllarca kullanılacak motorlar yapma referansıyla ve tam bir drift leme( yani yanlama )motosikleti olduğu için SHADOW aldım..Çok memnunum seçimimde antalya gibi sıcak ötesi bi memlekette yaşıyor olmakta etkili oldu ( su soğutmalı shadow ) ...Görüşmek dileğiyle...
    Arkadaşım bravo en iyi seçimi yapmışsın Yamahanın türkiyede pahalı olmasının tek nedeni uçuyor olması çünkü önüne gelen bilir bilmez dragstar aldığı için piyasası yükseliyor ama shadow ile başa çıkmasına imkan yok shadow her şeyden önce yüksek tork ve uzun strok ve düşük devir özelliklerine sahip süper bir makinedir dragstar ın hem özellik hem de amaç olarak shadow ile başa çıkmasına imkan yoktur.

98 şadovum var, 3 ay önce aldım, aldığımdan bu yana 7000km kullandım tık demedi. şadovu tek geçerim.

Motosikleti
    250 mct
    shadowda zincir yok saftlı güzel makina dragstara bakmadım pek.bence ikiside çok güzel makina ben olsam hangisi ucuzsa onu alırdım

Motosikleti
    HYOSUNG GV 250
    kesinlikle dragstar

Motosikleti
    BMW Moto Guzzi CRF Vespa Activa
    Tabiiki Shadow .........

kasim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence tercihini su sogutmali makinalardan yani kullan cünki v tipi makinalarin arkadaki silindiri nhararet yapiyor

necobey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    piaggio hexagon 150
    Bu dragstar

buda shadow

bence shadow deli makina yavvvv

blackhawk06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZ6 FAZER S2
    walla bende 600 lük shadow var 3 yıldır biniyorum yağ su hariç bir masrafı olmadı 750 lik ise daha muhteşem...her zaman her yerde shadowwwww
    İMZA:BİR DOST

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler