Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

0 sym joyride mı,2.el piaggio mu?

Motovento
    REKLAM ALANI

4.500 ytl'ye 0 km SYM joyride mı.
    6.500 ytl'ye 3000 km'de piaggio mu almalı?
    birazda siz aklımı karıştırın lütfen...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gravis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda Africa 1100 l2 /piaggio liberty 150 abs
    piaggio x8- x9 ? hangisi ise temiz olan her zaman uzun vadede konforlu ve daha doğruya yakın olandır.

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    tabikide piaggio derim
    Ride your way

Motosikleti
    as t1
    scooterlere okadar para bağlama sym joyride iidir en azından 0 motor piaggo hem 3000km de hemde 2. el ne gerek var piaggoya
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Eğer temizse Piaggio ama hangisi? X9 250 den bahsediyosun sanırım. Piaggio değil de SYM GTS 250 deseydin fikrim değişirdi belki. Yeterince karıştırabildim mi aklını? GTS 250 çok güzel. İncele istersen. Piaggio ile yaklaşık olarak aynı ikinci el fiyatları...
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    sym ile piaggonun oturuş şekilleri bile farklı. motor boyutları konforları vs vs. ama bahsettiğin paraya alacağın x8-x9 falan ise piaggo derim bence. tabi ki bir de tüm paranı buna verip malzeme(kask, mont, pantalon) almayı da unutma

Motosikleti
    BMW Moto Guzzi CRF Vespa Activa
    Joyride ın sele önü düz olduğu için çok kullanışlı bir motor gerekirse o kısımda yük bile taşıyabiliyorsun ayrıca tipi de çok güzel bence piaggio dan daha güzel ,kalitesi de düşük değil ama sonuçta piaggio kadar kaliteli değildir. Sonuç olarak benim tercihim yinede joyride olurdu.

buraxdj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 / Honda Msx 125
    Eğer servis bakımlıysa tabiki Piaggio

Sym de kötü değil ama diğeri Piaggio yani...
    Youtube : Burax Yolda
    Mototaş Aş. çalışanı

koray gfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda dylan - CBR 250R
    bende piaggio derim ama sadece marka ile bakmıcaksın heralde modeili falanda yazsaydın daha çok yardım alırdın
    Yarını düşünmeden, özgürlüğe yelken açmışcasına..

Korhanx9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hiç düşünme piaggio al :-)

Dostum ben sym joyride 200 kullanıyorum gecen yaz sıfır aldım, kullanımı cok rahat sele altı cok genıs, ıkı kısı kullanırken dahi performansı tatmın edici, bir arkadasında belirttigi gibi ayaklarını koydugun bölümün duz olması bırsey tasımak acısından cok verımlı. Kısacası dayanıklı ve kullanıslı bi motor. Bunlar benim sym acısından deneyımlerım. Bunun yanında bır arkadasımın x9'unu kullandım ve gercekten cok kalıteli bi motor, Kesinlikle joyride'dan daha kaliteli diyebilirim. Sımdı gelelim sana tavsıyeme; Sıfır motor almak herzaman daha iyidir, ilk binen sen olursun ve herseyini bilirsin. Bu bakımdan sym tercih sebebin olabilir. Ama temiz az km li bir piaggio da sorun cıkartmıyacaktır.Aslında asıl önemli olan şu eğer piaggioya vereceğin para farkı seni zorlamayacaksa onu tercih et, hem kalitesi hem konforu buna degecektir. Ama yok sınırımı zorlamam gerekecek piaggio için diyorsan sym al. Joyride da seni yolda bırakmaz,oda gayet kaliteli, rahat ve dayanıklı bir motordur. Bende motorumu alırken senınkıne benzer celıskıler ıcınde kalmıstım. Eger sımdı sym aldıgın için pişmanmısın dıye sorarsan kesınlıkle degılım. Sym sahibi olmama ragmen olabıldıgınce objektif olmaya calıstım umarım yardımcı olabılmısımdır

Motosikleti
    BMW Moto Guzzi CRF Vespa Activa
    ben 8500 e silverwing derim

Atlas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Her ikisinede binip test ettiğini varsayarsak durum hangi amaçla kullanacağına göre değişir. 172 cc, selealtı bagaj büyüklüğü, 14.5 beygirlik gücü ile joyride şehir içinde bulunmaz hint kumaşı diyebilirim ama diğer yandan 250 cc, kalitesi ve tanınmışlığı ile piaggio var, fiyatı düşürebilirsen piaggio iyi seçenek. Genede son kararı ihtiyaçlar ve sürüş keyfi versin derim.

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    Alıntı kamille adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4.500 ytl'ye 0 km SYM joyride mı.
    6.500 ytl'ye 3000 km'de piaggio mu almalı?
    birazda siz aklımı karıştırın lütfen...
    aynı sorunu birkaç ay evvel ben yaşadım.

ve sıfır joyride200 adım, iyiki de almışım. muazzam bir makine, konforlu, atak, sele altı bir dünya ve muazzam frenleri var. yapısı itibarıyla hem trafikte araya rahat giriyor hem de ayağını öne uzatıp sürebiliyorsun. virajı süper, ayaklık sürtene kadar yatırabilirsin, çok dengeli bir makine. 120-130km/h görüyorsun. titreşim yok, motor-egsoz sessiz.

http://www.scooturk.net/showthread.php?t=2254 burda bol resimli joyride bilgisi var

piaggio da tabiiki başarılı bir makine ama "ikinci el" sakat konu, ya km si ile oynanmışsa, ya balatası-debriyajı sorunluysa, scooter'da yolda kaldın mı kalırsın. süprizlere hazır ol. akusü sorunluysa yine yolda kalırsın. (joyride'da kick start da var)
    B00_74
    Önce denge, hayatınızı dengeleyin !!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)