Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

En güzel 100 cup hangisi acaba yardım edersenz sevinirim

Motovento
    REKLAM ALANI

100 luk cup motorlarda en güzel li hangisi ? az yakması ucuz oluşu vs özellik ler göz önüne alınırsa mutlu olurum cevaplarınızı bekliyorum ...:king::king::king:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Evranos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yamaha Crypton

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    kesınlıkle imkanın varsa Crypton,

Yok dersen eğer tüm Cub modelleri bir biri ile aynıdır,
    şimdilerde yeni çıkan versıyonlar daha göze hitab edıyorlar,
    SS çekline sokmaya çalışılmış güzel görünüşlüler
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

babaeskili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2008 Gri
    Birçok cub kullandım ama 2005 yılında kullanıp 2009'da Ybr almak için sattığım Kanuni Tigrina diğerlerine göre daha dengeli ve titreşimi yok denecek kadar azdır.Arkadaşlarımın motorlarında arkada otururken titreşimden ayaklarımı havaya kaldırıp gittiğimi çok bilirim ama kendi motorumda da defalarca artçı olmama rağmen hiç titreşimden rahatsız olduğumu hatırlamıyorum.

Bulabilirseniz önceliğiniz Kanuni Tigrina olsun olmazsa Mondial 100 ukh veya kh tavsiye ederim.

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ucuz olupta kalite diyorsan salcano spider 100 (dayang fab. üretimi hondaya motor üretiyor wave 100 ile aynı motora sahip) 1.7 lt 100 km de 60-70 km hızla yakıt gerçek yakıtı rüzgarsız düz yolda tek kişi denenmiş bu motor daha önce truva olarak gelmişti

cupların içinde en en en kalitelisi honda yamaha değil modenas GT135 tir 80 km hızla (diğer modellerin tamamı 60-70 km hızla düşük yakıt yakar)64 km yola 1 lt dir pistonu racing motorlardaki gibi molibden kaplamadır

kaan898 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoran torro,salcano astro 40
    adamlar hala crypton innova diyolar .3500-4000 lira verip markası ne olursa olsun ister ki uzayda yapılsın cub mı alınır arkadaş ya ...o fiyata çekerim bi ybr dağ taş demeden binlerce km giderim titreşimsiz yağ gibi.şu cub karşılaştırmasına girmemesi lazım bu tip emsallerine göre pahalı motorların.adam türkçe sormuş ucuz oluşu demiş anlayan anlar ki çinliler arasında bi karşılaştırma yapın diyo.ben de lifan diyorum...
    Hızın kararı perfect,fazlası past perfect tir...

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    2011 asya cub kullanıyorum motoran torro ve mondial 100 ukh ye göre titreşimi çok çok az tabi takozlarını devamlı sıkarsanız:D
    + olarak devir saatini kullanarak daha zevkli sürüş oluyor ayrıca alman malı keihin karburatör var şuana kadar hiç yolda bırakmadı
    ama hız olarak 3sübaplı lifanlar iyi deniyor ben senin yerinde olsam lifan alırım ama dediğim gibi asyanın titreşimi motoran,mondial kadar kesinlikle değil 115 gördüm 2 kişi yokuş aşşağı titreşim rahatsız etmedi
    DOST VURULUNCA DEGIL, UNUTULUNCA KAHRINDAN OLUR. BIZ SEVDIKLERIMIZI KIR CICEGI GIBI AVUCUMUZDA DEGIL, KURSUN YARASI GIBI GONLUMUZDE SAKLARIZ.

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Alıntı babaeskili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birçok cub kullandım ama 2005 yılında kullanıp 2009'da Ybr almak için sattığım Kanuni Tigrina diğerlerine göre daha dengeli ve titreşimi yok denecek kadar azdır.Arkadaşlarımın motorlarında arkada otururken titreşimden ayaklarımı havaya kaldırıp gittiğimi çok bilirim ama kendi motorumda da defalarca artçı olmama rağmen hiç titreşimden rahatsız olduğumu hatırlamıyorum.

Bulabilirseniz önceliğiniz Kanuni Tigrina olsun olmazsa Mondial 100 ukh veya kh tavsiye ederim.
    Mondial ukh ye artçı bindim titreşim çok yol bitmek bilmedi o denli titreşim var
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Bu konu 10 larca ,belki 100 lerce kez açıldı.Ama takip ettiklerimin hiç birinde gerçek anlamda tattminkar bilgi bulamadım.Teknik anlamda konuya gerçekten hakim,kafadan sallamayan biri var ise 100lükler hakkında yazmasını rica ediyorum.Mondial genelde başı çekiyordu.Geçenlerde Lifan'ın 3 Sübap lı olduğunu öğrendim.Nedir,nasıldır ? Diğerlerinin mekanik,şase,motor v.s aksamları nasıldır ? Bir bilene danışalım Tşk...
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    çinli alacaksan bence en ucuzu çünkü hepsi aynı
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Evranos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çinlilerin sadece şaseleri değişik oluyor, bazıların da onlar bile aynı yapıştırmaları ve ismi değişik Titreşim hepsinde fazla.

Ayrıca cub sorduğu için crypton örneği verdim 2. el düzgün bir meblaya bulabilir.

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Yokmu bilgi verebilecek bir arkadaş?
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kanuni'lerin cup ları japondan sonra alınabilecek çinliler içerisinde en kalitelileri bence.

esreffatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım gitar piyano filan alcaksan yamaha alabilirsin ama motorda HONDA yı tek geçerim
    HONDA HAYAT ONDA

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı esreffatih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım gitar piyano filan alcaksan yamaha alabilirsin ama motorda HONDA yı tek geçerim
    HONDA HAYAT ONDA
    Iııııı çok komik.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ucuz olupta kalite diyorsan salcano spider 100 (dayang fab. üretimi hondaya motor üretiyor wave 100 ile aynı motora sahip) 1.7 lt 100 km de 60-70 km hızla yakıt gerçek yakıtı rüzgarsız düz yolda tek kişi denenmiş bu motor daha önce truva olarak gelmişti

cupların içinde en en en kalitelisi honda yamaha değil modenas GT135 tir 80 km hızla (diğer modellerin tamamı 60-70 km hızla düşük yakıt yakar)64 km yola 1 lt dir pistonu racing motorlardaki gibi molibden kaplamadır
    Bu durumda en saglam çinli salcano diyorsunuz. Peki bu kalitede baska çinli modeller var mı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)