Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet İnceleme, Test, Review Sitesi Tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Arkadaslar motosikletleri daha profesyonel anlamda karsılastırmak için motosiklet testi yapan hangi siteleri önerirsiniz? Ben internette İngiltere ve Amerika'ya ait birkaç site buldum(Örn: motorcycle.com) ancak oralarda sadece Honda, Yamaha, Aprilia vb. markalar bulunuyor. Daha uygun fiyatlı motor ureten firmalardan Kymco, Sym ve Hyosung modellerine rastladım. Bunlar içerisinde de en iyisi Kymco gozukuyor. Kymco bircok modeliyle zirveyi zorlamıs ve bu beni sevindirdi. Çin malı motor almaktansa 3-5 fazla verip Kymco almak çok çok daha mantıklı. Zaten bu sitelerde Çin malı motorlar motosiklet kategorisi içerisine dahi girememiş. Sizlerin bu tarz incelemeler ve testler yapan site önerileriniz varsa paylaşabilir misiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Google Chrome sayfaları türkçe diline çeviriyor İnglizce googleden aratıp çıkan sayfaları chrome ile türkçe diline çevirin
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı kanmix_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Google Chrome sayfaları türkçe diline çeviriyor İnglizce googleden aratıp çıkan sayfaları chrome ile türkçe diline çevirin
    Dil konusunda sıkıntım yok. Önemli olan Consumer Guide tarzında motosikletleri muhendislerin inceledigi guzel siteler bulabilmek. Bu yuzden bu konuyu actım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)