Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

yamaha ybr mi yoksa kymco ck 125 mi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    inşallah dylan olcak
    sendebı alemsın valla denızcımuzaffer kardes

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Alıntı celill adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sendebı alemsın valla denızcımuzaffer kardes
    rumuzunda Dylan Yazıyor, eğer sana uygun diye düşünüyor isen gözünü kapa ve AL Üzerine yoktur! YBR vs. gibi sorularının çok üzerinde cevap verecektir sana. Ama şu Kozyatağındamı, bağdat caddesindemi ne bir tane satılık 2. el var, onu alma sakın
    Poturdak

Motosikleti
    CBR 600 F
    ybr

+25 karakter +25 karakter
    carpe diem

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Celil benle aynı kafadansın ; bende Dylan ve Ybr arasında oldukça gidip geliyorum ; Ck nasıl bi motor hiç bilmiyorum ama Yeniçeri Ybr ile büyük işler çıkardı , bana sorarsan ikisi arasında Ybr derim ; kurye olup olmadığını anlaman içinde motosikletten anlayan biri ile veya tanıdığın bi ustaya göstermen uygun olur kanaatindeyim ; kolaylılar diliyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    inşallah dylan olcak
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rumuzunda Dylan Yazıyor, eğer sana uygun diye düşünüyor isen gözünü kapa ve AL Üzerine yoktur! YBR vs. gibi sorularının çok üzerinde cevap verecektir sana. Ama şu Kozyatağındamı, bağdat caddesindemi ne bir tane satılık 2. el var, onu alma sakın
    yok ya dylanı kayıt oldugum ılk zamanlar ıstıyodum sımdı bende vıteslı aşkı başladı dylanda guzel motor ama artık pek hoslanmıyorum

erman erkan ne demek ıstedıgını pek anlamadım

haklısın szr dylan cok hos bı motor ama vıteslı almak ıstıyorum yukarıdada belırtmıstım pekte aynı kafadan sayılmayız ama motosikleti sevmen yeterlı

beyler
    unutmayın
    benı
    buralarda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    inşallah dylan olcak
    beyler benı unuttunuzmu yorumlarınızı beklıyorum

serkani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Made in Japan!
    beyler bu ıkı motor arasında kaldım bana bı yardımcı olursanız sevınırım bıde kymconun yokusları cıkamadıgını duydum bole bıse varmı lutfen yardımcı olun cevaplarınız ıcın sımdıden tesekkurler
    arkadaşım bunu tartışmaya asla gerek yok

kesinlikle YAMAHA YBR 125

çünkü o kendi sınıfının dünyadaki tek lideridir!
    Honda Today 50 • Honda Beat 100 • Yamaha YBR 125 • Kawasaki ER5 • Yamaha Fazer FZ6 • V-Four Racing 800 ABS

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Bende 2. el Ybr 125 ve sıfır Ck 125 arasında kararsız kalmıştım. Ybr 125'in fiyatını biraz yüksek buluyordum. 2.el ybr yerine sıfır Kymco CK 125 alırsam daha akıllıca olur demiştim. Kymco ck 125 aldım. Ne kadar yanlış yaptığımı şimdi anladım. Yamaha YBR 125 sınıfında lider bir motor. Ucuz almak bazen akılsızlık oluyor. Karar verirken bunu unutma.

Gelişim Sürücü Kursu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600

celill daha ne yapsınlar senin için 30 yorumda YBR diyor, bütün forum sana çalışcak değil yaaa
    daha da emin değilsen buyur bizim kursa gel YBR de var, CK125 de; dene hangisi hoşuna giderse onu alırsınnn
    Gelişim Sürücü Kursu
    0216 330 54 44
    0216 336 62 77
    www.gelisimsurucu.com
    msn: ehliyet@msn.com

Motosikleti
    rmz 200 gy
    Alıntı motowex adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardes bence ybr..neden dersen ybr 125 ler grubunun ıcınde en konforlu we tıtresımsız olanıdır buna emın ol..ayrıca y.parca olarak orjınalden zıyade yan
    sanayısıde bol we ucuz..heryerde bulman mumkun..servıs konusuda aynen oyle..sıkıntı cekmek ıstemıyorsan bence ybr al derım..
    sonuna kadar katılıyorum ybr guzelbır motor zaten fazla da sorun çıkarmıyoradam gıbı kullanırsan
    !! ÖLÜ VE YAKIŞIKLI OLACAGIMA CANLI VE ÇİRKİN OLAYIM !! ::tutkuy::

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı Gelişim Sürücü Kursu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    celill daha ne yapsınlar senin için 30 yorumda YBR diyor, bütün forum sana çalışcak değil yaaa
    daha da emin değilsen buyur bizim kursa gel YBR de var, CK125 de; dene hangisi hoşuna giderse onu alırsınnn
    bu teklifi kaçırma hem kursada yazılırsın
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    bende ybr derim...ayarındaki tek motor cbf 150 dir...ybr 3300 liradır...

lastikler şambriyeldir...masrafla lastiği dublese çevirmelisin hemen...tek dezavantajı bu...yolda kalırsın ittircen veya araca atcan...

cbf ise dubles olup lastiği bıçakla yarsan bile(ki ben boğaz köprüsünde yarık lastikle eve gittim...sonra servise Ümraniyeye) paşa paşa istediğin yere kadar gider...bak çivi falan girse demiyom...bıçakla yarsan bile dubles janta yapışmaz...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Alıntı cenk3207 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr, derim. kymco ile karşılaştırılması bile düşünülemez.
    eski bir ybr kullanıcısı olarak aynısını düşünüyorum

SeRHaTeKiNci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco (Satılık)
    Şimdi Yamaha'nın hastaları var.. Elbette çoğu kişi YBR diyecektir. Ama inanın, yaptığım araştırmalara göre, Kymco CK125'in YBR 125'ten kalır hiç bir yanı yok. Hatta fazlası var..
    Kymco 12 HP güç üretiyor, buna karşılık YBR 10 HP(yeni kasaları).
    Kymco 100.000 KM garantili.
    Ve son olarak, Kymco, kendini kanıtlamış bir marka. Öyle karşılaştırılamaz falan demesin kimse. Yamaha, Honda ayarında bir motor bence Kymco.
    Üstelik fiyatlar uygun.
    Kısacası; fiyat-performans-yedek parça-servis bu dörtlüyü bize en uygun koşullarda BENCE şuan da KYMCO sunuyor...
    Gidersen Öyle Bir Gitmelisin ki;
    Ayrılıklar Bile Seninle Gurur Duymalı..

Diyarbakırlıyım ama şimdi İzmirde okuyorum
    Motosikleti
    TVS Apache
    Vallahi ben de anlamadım bu YBR hastalığını..Hani hasta olunacak o kadar motor varken neden?? Kymco CK nın tipini beğenmeme rağmen kaliteli motor olduğuna inanıyorum..Tabi hele sınıfında lider demeyin bana ayrı bir höööğ olurum 125-150 cc sınıfındaki tartışmasız lider TVS apache 150 dir..kim gelse aynı tavsiyeyi veriyorsunuz abiler neden bu inci (Apache) unutuluyor..5000 km kullandım hala kullanıyorum tek sorun ya inanın tek sorun çıkmadı..Apache li tanıdıklarımın hiçbiri de bir sorun bildiriminde bulunmadılar..Anlayışa yazık diyorum başka bişey demiyorum hele metehan abi sana darıldım:D nasılsın bu arada..
    [B]O[/B]LMAZSA [B]O[/B]LMAZIN [B]O[/B]LMASIN:wiinkk:

autonomous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en son xrv 750 Africa şimdi 4 teker
    TVS apache 150 gerçekten çok konuşulmaya başladı ve kullanıcılarından tek bir şikayet duymadım bu güne kadar. Sanırım bizim efsane Honda titan'a rakip geldi ck 125 in ise yokuşlarda zorlandığını bende duydum bir yerde ama belki kullanım hatasından olabilir diye düşünüyorum
    "inandığın gibi yaşamazsan, yaşadığın gibi inanırsın"
    NE MUTLU, TÜRKÜM DİYENE

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende 2. el Ybr 125 ve sıfır Ck 125 arasında kararsız kalmıştım. Ybr 125'in fiyatını biraz yüksek buluyordum. 2.el ybr yerine sıfır Kymco CK 125 alırsam daha akıllıca olur demiştim. Kymco ck 125 aldım. Ne kadar yanlış yaptığımı şimdi anladım. Yamaha YBR 125 sınıfında lider bir motor. Ucuz almak bazen akılsızlık oluyor. Karar verirken bunu unutma.
    acemi60 haklısın bende ck 125 in yokusları cıkamadıgını duymustum cok buyuk bı problrm haklısın

Alıntı Gelişim Sürücü Kursu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelişim surucu kursu gercekten cok tesekkur ederım bu teklıfı kımse yapmaz ama yaş işte ehliyet 17 yaşını doldurunca alınıcagına gore benim 2010 a kadar beklemem lazım bu yuzden yasımı dolduruyum gelıp test ederim o zaman motorları ehlıyetıde sızden alırım

Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu teklifi kaçırma hem kursada yazılırsın
    teşekkur ederım yorumun ıcın babaçi ama yas sorunu var 15.5 yasında verıyolarsa hemen sımdı gıdıyım

Alıntı SeRHaTeKiNci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi Yamaha'nın hastaları var.. Elbette çoğu kişi YBR diyecektir. Ama inanın, yaptığım araştırmalara göre, Kymco CK125'in YBR 125'ten kalır hiç bir yanı yok. Hatta fazlası var..
    Kymco 12 HP güç üretiyor, buna karşılık YBR 10 HP(yeni kasaları).
    Kymco 100.000 KM garantili.
    Ve son olarak, Kymco, kendini kanıtlamış bir marka. Öyle karşılaştırılamaz falan demesin kimse. Yamaha, Honda ayarında bir motor bence Kymco.
    Üstelik fiyatlar uygun.
    Kısacası; fiyat-performans-yedek parça-servis bu dörtlüyü bize en uygun koşullarda BENCE şuan da KYMCO sunuyor...
    ama kymco hakkındada eksıler duydum garantısıne falan bıse dıyemem ama motorun eksılerı fazla ben hıc ybr alıpta sıkayet edenını duymadım vıbrasyonda varmıs bu yuzden motordan caydımm

beyler yarumlar için çok tesekkurler bılmedıgım bı nedenle uyelıgım sılınmıs o yuzden 2 gun gıremedım de tekrerdan uye oldum

Motosikleti
    Comet
    celıl ybr ümraniyede neredesin?

benim mekan çakmak
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    bende merkez babaçi sondurak küçüksu caddesı ümraniye lısesı haldun alagas oralar ıste bılırsın

Motosikleti
    Comet
    Alıntı celıl ybr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende merkez babaçi sondurak küçüksu caddesı ümraniye lısesı haldun alagas oralar ıste bılırsın
    bilmem mi? gençliğimin mekanları

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler