Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

arkadaşlar keeway ve cruiser sevenlerin yardımına ihtiyacım var..

Motovento
    REKLAM ALANI

herkese önceleikle merhaba diyorum. kısa zaman içinde artık motor almak itiyorum ama karar veremedim. aslında kararım honda shadow ama maddi olarak imkansız şimdilik, inşallah 4sene sonra. ben keeway in iyi bir motor olduğna kanaat getirdim ama süperlight mi yoksa süpershadowmu bilemedim. süper light tej silindir ama görüntüsü kesinlikle çok daha güzel bence. bordası, göstergeleri falan süper yapmışlar. ama shadow sanki daha iyi gibi. şuda var, çok yakar sanırım süperlight a göre. bir türlü karar veremedim. 2-2.5 bin ytl arası iyi bi motor tavsiye edebilirimisiniz çok teşekkürler şimdiden..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Bahsettiğin rakamlara 2. el sl 150 alabilirsin. Benim 2. motosikletim sl 150 olmuştu. Tek silindir olduğundan az yakıyor (100 KM-2.3 LT) fakat titreşim fazla birde motomaxta flaşör ve ön çamurluk sıkıntısı var. Şehir içinde kullanışlı,dayanıklı ve gösterişli bir motosiklettir.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

sen olsan peki ne alırdın şuanda

ben takip ediyorumda şuanda ikinci el shadow lar falan 2.5 bin civarı. ama ben karar veremedim tam. ama sl150 daha gösterişli ve az yakıo sanki. ama performans olarak düşük..

obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    viceroy dostum haklı, paran yoksa superlight 150 ama varsa ve ss de güzel motor ama bayilerin eliinde kalmamış olabilir biraz daha borçlenırım diyosan azaman regal raptor
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

~~immigrant~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    hocam benim bi arkadaşa alıcaz keeway sl....
    cogu motordada oldugu gıbı kullananların bı kısmı cok tıtresımlı para etmez kullanılmaz dıo bı kısmıda cok memnun bıraz sans işi biz pazartesi alıyoruz iş....
    hala almamış olursan ben izlenimlerimi yazarım buraya

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139

Ben sl 150 yi 2600 km de aksesuarlı 2500 ytl ye verdim. Sonuçta sıfırı 4000 ytl. ss olayına gelince çok farklı bir performansa sahip,250 cc çift silindir v motordur. Tek eksiği aksesuardır. Senin söylediğin fiyatlara satan varsa düşünmeden alınır. Bisan aynı motoru 5150 ytl den veriyor. Motomax ta hala 4000 ytl görünmesinin sebebi türkiyede sadece 1 tane istanbulda,1 tanede aksarayda bayiide mevcut olduğundandır. Stok tükendi yarın gümrükten yeni partiyi teminat vergisi ödenmiş çekince fiyatı 5000 ytl civarı olacaktır! ikinci el satan kimse bunların farkında değildir yada ciddi bir arıza sözkonusudur.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler