Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Suzuki VL 800 Intruder C800,Suzuki VZ 800 Intruder M800,yoksa Honda VT 750C Shadow?

Katılımcı sayısı
182. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Suzuki VZ 800 Intruder M800

53 29.12%
  • Suzuki VL 800 Intruder C800

60 32.97%
  • Honda VT 750C Shadow

69 37.91%
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Suzuki VL 800 Intruder C800 mü, Honda VT 750C Shadow mu?

Motovento
    REKLAM ALANI

İstanbul/Fındıkzade Bosna-Hersek/Sarajevo
    Motosikleti
    Keeway landcruiser 250/Arctic cat prowler 650
    arkadaşlar ciddi anlamda benim bu konuda bu motorlar hakkında bilgi sahibi olan insanların görüş öneri ve şikayetlerine ihtiyacım var. alıp uzun yıllar kullanmak istiyorum komforlu olmasını istiyorum ve ben bu motorların sesine yolda gidişine iriliğine hayranım yere yakın ama büyük gemi gibi yolda dolaşmak.... benim için tarif edilemez bir duygu bazı başlıklarda honda shadow 750 kullanıcıları arka süspansiyonun sorunlarından bahsetmişler bunların birazdaha açıklanması kara aşamasında çok iyi olurdu yani komfor konusunda ki eksileri nedir zıplatma yapıyormuş eğer suzuki vl c800 de durum nedir kullanan birileri mutlaka vardır artçı olarak binen veya lütfen fikirlerini yazıp yardımcı olun.. hız konusu benim için önemli değil ama çekiş gücünün torkunun çok iyi olması lazım bu konuda suzuki mi honda mı. hondanın frenleriyle alakalı bilhassa arka fireniyle alakalı görüşleriniz neler. yedek parça konusunda servis ağı konusunda ve uzun ömürlülük konusunda suzuki ve honda nasıl kıyaslanır. iki motorda birbirinden güzel ve çekici gerçekten ama benim için konfor ve güç gerçekten çok önemli. şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadasım su anda hala vl 800 kullanıyorum 35000 km oldu ve rutin bakımlarından baska hiçbişey istemedi gercekten cok sağlam ve kaliteli bi motosiklet.eğer güç konfor heybet vs arıyorsan kesinlikle vl 800 derim tabiri cahizse gemi gibi makina.bundan önceki motorum shadow 750 iydi oda cok güzel yaksıklı bi makina ama vl 800de bulduğun gücü ve konforu onda bulamazsın shadowlada yaklasık 25000 km yaptım oda bi sorun cıkarmadı ama vl 800 ün yanında biraz daha oyuncak gibi duruyor.ikisinide kullanan biri olarak ben kesinlikle vl 800 diyorum

Motosikleti
    abi ikiside çok kaliteli makinalar gerçekten ama bende suzukinin heybetini beğeniyorum ama shadow la alakalı öyle yorumlar yapılmış ki ( arka süspansiyon hariç ) yani insan shadow u düşün meden edemiyor sanırım bunu ikisininde selesine oturup kullanmadan anlayamıycam yani hangisinin bana daha yakın olduğunu hangisnin beni istediğini çünkü ikisinide gerçekten beğeniyorum c800 bir artı fazlası var ama ;)

http://www.facebook.com/search/?ref=...d=166763338010 abi su linke bak fikrin kesinlşsin
    bu arada buda benimki.

Motosikleti
    ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ahhhhhhhh ne diyim ki damardan verdin :D Allah kazasız belasız sürüşler nasib etsin Allah nazardan korusun be abi harika tek kelimeyle mükemmel akşamları bırakıp eve gidebiliyormusun

eyvallaha abi sağolasın allah sana daha iyisini versin.bu arada aksamları eve giriyorum ama devamlı balkondan bakmaktan alıkoyamıyorum kendimi

Motosikleti
    amin cümlemize inşaallah... abi benim resimdeki aleti bile ben bırakamıyodum otoparka :S ki km 450 bin yakmasına rağmen o makina bende olsa beni kimse eve sokamaz :D:D:D:D:d abi beyaz çok yakışıyomuş ayrıca kahverengi deri seçimi çok hoşuma gitti zevkli adammışsın

bu arada tarz olarak yakınız sende klasiklerden yanasın belliki renk ve aksesuar olarak (Y)

bi msj 3 sefer düzeltilirmi ya :S:s sürekli unutup bişey daha ekliyorum :D:D:D:D:d

sende alda makinayıı söyle boğazda bi turlayalım artık..

Motosikleti
    alıcam alıcam şu 250lik landcrusirdan bi kurtulalım da :D

hadi hayırlısıyla bakalım..

Motosikleti
    KAWASAKİ 2007 VN 900 ve MONDİAL RF 150
    shadowdan şaşma benim bu 2 ci shadowum servis olsun parça olsun her konuda iyi

efe_1987 bu sorucaklarım oncelikle size sonra herkese =)

oncelikle merhabalar. suzuki hakkında bilginiz oldugunu gordugum için bir soru sormak istedim. ikinci el bir suzuki buldum ve almayı dusunuyorum.birazdan bilgilerini kabataslak yazıcam baya saglam duruyor,motordan cok da anladıgım yok sadece okadar para vermişken omrum boyunca kullanıcagım birtane alıp onu kullanma kararı aldım. dorumu yanlısmı bilmiyorum ama zorda olsa yapıcam=) cunku ilk motorum olucak bu motor=) 1996 model 22500 km de VL 800 Intruder 7bin lira fiyat biciliyor sizce ne sorunları olabilir her yönden fikirlerinizi aktarabilirseniz cok sevinirim şimdiden tesekkurler

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler