Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Yeni baslayanlar icin

Katılımcı sayısı
59. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Aprilia RS125

26 44.07%
  • Hyosung GT250R

25 42.37%
  • Hic biri

8 13.56%
2. sayfa BirinciBirinci 12

Aprilia RS125 mi? Hyosung GR 250R mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    yaaa aprilia rs125 kim hyosung gt250r kim arada dağlar akdar fark var kalite sürat
    bikere gt250r racing değil racing mastürbasyonu ama rs125 bin gör biri 200 e çıkar biri 170 yapar sevinir aprilia bu boru değil italyan markası 2 dakika düşünmek lazım

Alıntı ArdaTugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    At varken niye eşşeğe binceksinki tabiki rs 125
    bukadar daha ne diyim ki ama şimdi ama bide derby düşün
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Farkli kategorilerde ikiside.. Kiyaslamasini yapmak bile hata olur.. İlk motora ba$layacaklar icin Aprilia biraz fazla gibi.. Hyosung'u kullanmadigim icin bilemem.. Kotu bi ruya gorup uyandim bu saatte anca bu kadar
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    arkadaşım sonuna kadar hyosung

the_cayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olsa da gururla R6 diye yazsak :P
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım sonuna kadar hyosung
    Neden hyosung ?

Görüntü dersiniz yedek parça dersiniz tamam ama en iyi dizayn ödülü almış bir motorla ucuz işçiliği bir tutamazsınız

En kötü örnek kore arabalarına italyan arabalarını kıyaslayabilirsiniz adamların arasındaki farkı anlamak için
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    ya siz o makinaları bana sorun
    2 zamanlının ...su olduk artık
    YENİ BAŞLAYAN biri hyo alıcak 2. el alıcak 06 model falan ucuza alıcak, garantili olucak kafası sıkıştımı gidicek sevise parçada bulucak garantidende yaptırıcam
    hem bu sayede başka servisleri ustaları geziceki piyasayı tanıyacak, makina hakkında bilgi sahibi olucak vede sürüş tectübesi kazanıcak..

gelelim rs e
    rs 2 zamanlı gazlamak için yapılmış exup lı bi makinadır
    parçası bulunmaz öle heryerde öle herkez anlamaz o işlerden
    2 zamanlının ustasıda az aıcaksın silindirin kromunu bi çiziceksin sana tamiri yok dicekler, yurt dışından 0 ına bakıcaksın 400 euro dicekler çok gelicek
    soora usta usta geziceksin rektefiyecilere gidiceksin
    her birinin kucağına oturucaksın, paraları bayılıcaksın sonunda dank edicek elinden geliyosa kendin sökmeye başlıyacaksın azına ediceksin makinanın,
    yeniden toplaya toplaya işi öreniceksin
    bi nakmışın 2 zamanlının kaşarı olmuşun
    ama arkaya baktıın zaman öle paralar harcamış olucaksınki
    makinaya ilk verdiin parayı peşinat verip sooradan harcadıklarını taksite bölsen 600 lik 4-5 yaşında i makina almış olabilirmişsin..!

çok uzattım ama bence 2 zamanlı performans makinaları bi başlangız motoru yada geçiş motoru olarak deil, motor konusunda bilgili ve tecrübeli kişilerin zevk amaçlı binmesi gereken motorlardır..

he rs in sıfırını alırsak tabiki kolay kolay üzmez ama, bu makinanın sıfırı neler alır neler...
    GKN MOTORS

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    İki zamanlı motora dünyanın en iyisi olsa on para vermem. 125 cc 34 BG'lik motorla sinek gibi vızıldaya vızıldaya gidersin. Motoru sürekli 10 in devirde kullanırım diyorsan al. Uzun vadede bıkkınlık vercektir.

Herşeyi güçle kıyaslamayın, bir de torklarına bakın bakalım.

Motosikleti
    Henüz yok
    herkese cok tesekkürler.
    Sayenizde yavas yavas bir seyler ögreniyorum.
    Eger ikinci el alacaksam(ki muhtemelen öyle olur digerine param yetmez) rs125 i almayayim mi dersiniz.
    tesekkürler

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    Alıntı muammerakbulut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş sen bu soruyu neden sordun pek anlamadım ben şimdi..ne alaka ya aprilia ve huy bilmem ne!!!.açık ara önde demiyorum bile...tabii ki aprilia...bu arada 250 lik huyosung 8.900.ytl...asla asla değmez ona bu para..ya o motorsiklet bile değil.çok kötü bir alet..asla alma.
    Hyosung'a çinli diyen arkadaşı susmaya davet ediyorum. Hyosung kaliteli bir markadır. Kanuni'yle bilmemneyle karıştırmamak gerekir. Bu makinelerin fiyatı boşu boşuna 9000ytl'ye ulaşmadı, abuk subuk konuşmayalım. Özellikle SS'a başlamak için çok doğru bir makinedir. Parça sorunu da çıkartmaz. Herşeyden önemlisi, sizi her devirde memnun edebilecek bir makinedir. Ben de bir ara bu makineyle ilgilenmiştim fakat 600cc altı istemediğime karar verip başka bir makine için para biriktirmeye başladım.
    Rs125 de rüya gibi bir SS makinedir. Safkan bir pist makinesidir. ama sorun burada başlıyor, bu alet yokuş sevmez, yüksek devirde kullanılmak ister, benzini ve yağı içmek ister, buna karşılık size motor hacminden beklenmeyecek bir kalkış ve son hız verir. Sesi sinek gibidir (ve bu ses ona çok yakışır) ve egzozuyla oynanmasını hiç sevmez, gidip sanayide bir egzoz yaptırırsanız hemen çekişten düşer. en önemlisi de emek ister.

Sizi tanımadığım için sizin yerinize bir tercih yapamam ama şunu söyleyebilirim çok param olsa ve konforlu bir ulaşım aracım olsa, bu aleti veya derbi gpr gibi bir makineyi eğlenmek için alırdım. ara sıra caddelerde gazlar, ara sıra da piste sokardım.
    Eğer bir motosiklet için kıtı kıtına para çıkartabiliyorsam, bu benim tek motorum olacaksa ve "benzinini koyayım, bakımlarını yaptırayım daha da uğraşmayayım" diyorsam da Hyosung alırdım. Hyosung'a "Huy bilmemne" diyen arkadaşı da arkama alır bu makineyi öğrenmesini sağlardım. Bilmemek değil öğrenmemek ayıp.

orta halli birisi olarak gönlüm rs125 diyor ama mantığım hyosung gt250r diyor.

Motosikleti
    cbr 600f
    Alıntı ArdaTugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    At varken niye eşşeğe binceksinki tabiki rs 125
    dıkkat et essegın cıftesı pek sert olur...
    bence bılmedıgın konular hakkında yorum yapma !!!!!!!!!!!!!!!!
    unutmakı en buyuk cehalet ınsanların bılmedgı konular hakkında konusmaıdır bılmem anlatabıldımmı '!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ECEL KAPINI CALDIGINDA ORTALIGI TELASA VERME CUNKU O GELDIGINDE SEN COKTAN GİTMİS OLACAKSIN

copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    Lütfen ikisinden birini kullanmamış kimselerin yorumlarını ciddiye alma çünkü senden daha fazla şey bilmiyorlar. Markaya bakıp varsayımlarla konuşuyorlar. He biriside kore ve italyanın arabalarını kıyasla demiş. Bilmiyor ki fiat iflas etmiş Alfa yı hangi usta ya esnafa sorsan güzel araba ama motoru sorun çıkarır diyecek. Bilmiyor ki hyundai Amerika da honda ve toyota dan sonra en çok müşteri memnuniyeti ni sağlamış. Malzeme kalitesi düşük ama sorunsuz arabalar üretiyor. Ezberden konuşacak işte. Paraya göre kalite sunmakta başarıdır 100.000 euro verdikten sonra tofaşta sana kaliteli araba yapar hiç merak etme.

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Aprilla derim ama baslangıc ıcın ne kadar uygun bılemem cunku 2 zamanlı 30 beygır bı makına ve 190 km/h son suratı var.Ama bence Hyoda degıl.
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    arda tugay ve satoyama

biri hyo ya eşşek demiş biri racing masturbasyonu demiş.biri scooter kullanıyo diğeri cup.Yorum okuyucuların olsun....
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

Motosikleti
    aprilia leo 150
    nacizane yazılanlara dayanarak kısa bir özet yapayım

Aklın yolu = hyosung
    Kalbin yolu = rs 125

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)