Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

montorzede

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar bu işin çivisi çıktı bende m****** klasik modeli var kullanırken pat pat ses çıkarmaya başladı servisine götürdüm egsoz contası dedi garanti kapsamı dışında dedi 10 ytl aldı. aradan 2 gün geçti yine ses çıkardı bu sefer başka servise götürdüm yine aynı arıza dediler 10 ytl verdim. neyse biraz zaman geçti yine aynı arıza başka servise götürdüm. aynen ifadelerini aktarıyorum efendim bu motorların gümrükten geçebilmeleri için katalizatörlü olması lazımmış katalizötörler dandik geri basıyor ve bu sorun çıkıyor biz bunları iptal ediyoruz eee sonra sorun bitiyor. hey benim devletim küresel ısınma diyoruz susuzluk diyoruz kanser diyoruz bakın dönen dolaplara göstermelik bir katalizatör kullanıma geçince daha doğrusu Türkiye ye girinceye gümrükten yırtıncaya kadar göstermelik

dönen dolabın hattı hesabı yok

sayın ******* yetkileri:

doğan her çocukta nefes alan her nefesin her canlının sende hakkı var paraları cukka yapıyorsun amma benim yaratanım

sana bunun hesabını soracak

baktık çaresi yok katalizatörü iptal ettik 20 ytl daha verdik.

ARKADAŞLAR SAKIN HA SAKIN

siz benim ne dek istediğimi anlamıştırsınız.

bu motorun aynısını başka isim altında getiriyorlar onların durumu ne acaba bilen varmı

selamlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    dostum markayı da söyleseydin keşke neden sakladın ki reklam olmasın diye mi.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

derwish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scooter
    sanırsam marka mondial
    moto guzzi de olabilir
    neyse fark yapmaz (nasıl yapmaz nasıl)
    güzel kardeşim bilmem hatırlar mısın ? bir aile bir altgeçit için kazılan çukura düştü ve yok oldu ? sonra ne oldu ? hiçbirşey...
    bakmaya kıyamayacağım bir yavrum kanalizasyonda verdi son nefesini ?
    ne oldu ?? Kusura bakmayın ama hiçbirşey ??
    klasik örneklerdendir.... sorumlu olduğu şehire su veremediği için harakiri yapan japon kardeşim.... işte bizim milliyetçiliğimiz bu safhada...
    şimdi kendisinden başkasını pek de sallamayan (isteyen üstüne alınır isteyen alınmaz ama yarası olan gocunur) bir milletin ferdi olarak dünyayı umursayacağımızı kim söyledi sana...
    Irakta pazar yerinde can veren, afrikanın varlığından bile haberdar olmadığımız bir ülkesinde avrupada yıllardır görülmeyen kıytırık bir hastalık yüzünden can veren, çocuğuna önlük alamadığı için canına kıyan, töreye kurban verilen ve daha sayamadığım, her aklıma geldiğinde insanlığımdan utandıran kurbanların hayatlarındaki sorumluluğumuzu ve katkımızı gözönüne alarak insanım demeye utandığım bu memleket neden dünyayı umursasın ki.....
    akşam vakti yine dellendirdin ya beni (sanki sen olmasan dellenmeyeceğim).
    demem odur ki güzel kardeşim ben haber namına hiçbirşey seyretmeyerek bunlardaki sorumluluğumdan kaçabildiğimi düşündünüyorsam ve hayatımı artık buna göre şekillendirip çevreme bütün duyargalarımı kapatıyorsam sanırım artık sessiz kalmanın kabullenmek olduğunu anlamak gerek....
    böyle gelmiş böyle gider takma kafana...
    sen ve ben ve biz bütün işimizi Allah a havale etmeye devam ettikçe böyle gider... gidecek başka yolu yok zaten ....

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Alıntı derwish adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırsam marka mondial
    moto guzzi de olabilir
    neyse fark yapmaz (nasıl yapmaz nasıl)
    güzel kardeşim bilmem hatırlar mısın ? bir aile bir altgeçit için kazılan çukura düştü ve yok oldu ? sonra ne oldu ? hiçbirşey...
    bakmaya kıyamayacağım bir yavrum kanalizasyonda verdi son nefesini ?
    ne oldu ?? Kusura bakmayın ama hiçbirşey ??
    klasik örneklerdendir.... sorumlu olduğu şehire su veremediği için harakiri yapan japon kardeşim.... işte bizim milliyetçiliğimiz bu safhada...
    şimdi kendisinden başkasını pek de sallamayan (isteyen üstüne alınır isteyen alınmaz ama yarası olan gocunur) bir milletin ferdi olarak dünyayı umursayacağımızı kim söyledi sana...
    Irakta pazar yerinde can veren, afrikanın varlığından bile haberdar olmadığımız bir ülkesinde avrupada yıllardır görülmeyen kıytırık bir hastalık yüzünden can veren, çocuğuna önlük alamadığı için canına kıyan, töreye kurban verilen ve daha sayamadığım, her aklıma geldiğinde insanlığımdan utandıran kurbanların hayatlarındaki sorumluluğumuzu ve katkımızı gözönüne alarak insanım demeye utandığım bu memleket neden dünyayı umursasın ki.....
    akşam vakti yine dellendirdin ya beni (sanki sen olmasan dellenmeyeceğim).
    demem odur ki güzel kardeşim ben haber namına hiçbirşey seyretmeyerek bunlardaki sorumluluğumdan kaçabildiğimi düşündünüyorsam ve hayatımı artık buna göre şekillendirip çevreme bütün duyargalarımı kapatıyorsam sanırım artık sessiz kalmanın kabullenmek olduğunu anlamak gerek....
    böyle gelmiş böyle gider takma kafana...
    sen ve ben ve biz bütün işimizi Allah a havale etmeye devam ettikçe böyle gider... gidecek başka yolu yok zaten ....
    Bir o kadar güzel, ve bir o kadar acıklı anlatmışın memleketimin halini. Ellerine sağlık...
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler