Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

125 KT- Kymco CK 125- Keeway 150 Superlight- Kanuni Windy 125

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MZ 301 - MaCiT - Tiger
    Selam arkadaşlar.
    Başlıkta da gördüğünüz gibi bu 4 motordan hangisini alacağım konusunda kararsızım.
    Tarz olarak bir arayış içerisinde değilim.
    Amacım 400Km yol katedebilecek bir motor alabilmek.
    Hız olarak 120Km/h civarları yapan ve az yakan bir motor arıyorum kısaca.
    Eğer sizin de tavsiye edebileceğiniz ve UYGUN FİYATlı motor varsa bilgilerinizi paylaşın lütfen.

Mondial 125 KT -Dayanıklı diyorlar.
    Kymco CK 125 -Kanuni ile kıyaslamada üstün geliyor.
    Keeway 150 Superlight -Model itibarı ile çok güzel uzun yola dayanır mı?
    Kanuni Windy 125 -Bir kaç değişiklikle süper bir racing görünümü verilebilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    kuryelerin kullandıkları modellerden yola çıkarsak Kymco CK 125 diyebiliriz.
    Windy için testlerin bulunduğu sayfada yazı bulabilirsin. http://www.motosiklet.net/forum/test-surusleri/18097-%5Btest%5D-kanuni-windy-125-commuter.html
    Keeway için http://www.motosiklet.net/forum/moto...ght-150-a.html
    bu sayfayı inceleyebilirsin.
    Mondial için http://www.motosiklet.net/forum/moto...-burdayiz.html bu sayfayı inceleyebilirsin.
    ayrıca bütçe konusunda bi kaç şey söylersen farklı modeller için fikir söylemek kolay olur.
    Mesaja Ek: ayrıca http://www.motosiklet.net/forum/moto...-bir-yazi.html bu sayfada çin malı motorlar için güzel bir yazı var okumanı tavsiye ederim. sonuçta vereceğin karar senin kararın olacak
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    honda cbf 150 al kafan rahat etsin
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

mondıale kım dyanıklı dıyorsa resmen sallamıs ıclerındekı en dandık motor o cunku.kymco dıgerlerınden en az 10 kat daha saglam motordur 100.000 km garantısı vardır okadar uzun yola dayanabılecek ve 120 km surata cıkabılecek tek motor yukardakı lıstenın ıcınde kymcodur.dıgerlerı 5 para etmez.alırsan cok pısman olursun

Motosikleti
    HERO HUNK 150
    içlerinden kymcoyu tek geçerim gözün kapalı al derim.keway güzeldir fakat durgun trafikte ağır kalır.mondi fena bir motor değil fakat kymcoyla aynı kefeye konulamaz.sağlam ve 120 km ye çıkabilen sadece kymco var içlerinde kymcoyla 110 km zorlanmadan gidersin ve 100 000 km de garanti cabası sorunsuz kendini kanıtlamış bir motordur unutmayın kalite detaylarda saklıdır dış görünüşe aldanmayın.ayrıca sollamalarda 120 km+130 akadar kısa süreliğine çıktığım oluyor fakat sürekli 120 130 km ile gitmek kymco ilede mümkün değil 120 kmden sonra hafif bir titreşim oluyor peglerde 110 na kadar hiç titreşim hissetmiyorsun.bence imkanın varsa hepsine bin dene öyle al.ama kymcodan memnun kalırsın ben baştan söyleyeyim
    SUZUKİ BURMAN UH 200

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    ben mondial 125 kt kullanıcısıyım ben artı ve eksilerini yazayim sen karar ver
    + ları:
    100km de 2.2 lt felan yakıyo
    parça sorunu yok
    kros dahil bütün hobilerimi eksiksiz yerine getiriyo
    çekişi güzel
    koltuk yapısı uzun yolda iyi
    - leri:
    garantisi iş görmüyor
    plastik aksamlar pek iyi değil ve tırnakları çabuk kırılıyo
    koltuk aldıgımdan beri sağa yatıyo
    benzin göstergesi yok
    sonuç olarak:
    ben max hız olarak 105 km görüyorum performans artırıcı hiçbir şey yokken eger başlangıç motorun olarak düşübnürsen az bi finansalla iyi bi şeçenek max 300 km yol u hiç durmadan yaptım hiçbir sorunla karşılaşmadım tavsiye ederim

duslemek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honca CBF 150
    ben de 1 yıldır 125 kt kullanıyorum genel olarak motorumdan memlunum
    400 km lik yola cıktım hiç sorun olmadı moturm 17.000 km de sanırım Kymco CK 125 de 100.000 km garantisi yok ayrıca cok fazla gorulen bir model degil 125 kt de parca sorunu yasamazsın. Bence biraz daha koy 2,000 e ybr 125 al
    sorunsuzca kullan.
    Özgür Ak / İzmir-Hatay
    HONDA CBF 150 Simsiyah

Motosikleti
    MZ 301 - MaCiT - Tiger
    sağ olun arkadaşlar. "Kymco CK125" ya da "Keeway 150Superlight" almayı planlıyorum. Taksitle satan bir yer, ya da birisini bulmam lazım.

bırak keewayı yahu kymco al.ayrıca ınternet sıtelerıne gır orda bayılerı ve servıslerı yazıyo illere göre.zaten bayıler taksıtle satıyolar baska nerden alcan kı.

Motosikleti
    MZ 301 - MaCiT - Tiger
    Kredi kartıyla taksit yapıyorlar ama. Öğrenci olmak bu kadar mı işe yaramaz olur yaa =((

KARAKARTALIZMA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    125 kt ile her gün 65 km yol yapıyorum bir sorun yaşamadım bilgine coooook ekonomik parça sorunu yok 2 kişiyş cok rahat çekiyor,rahat bir kullanımı var

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı asome_67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondıale kım dyanıklı dıyorsa resmen sallamıs ıclerındekı en dandık motor o cunku.kymco dıgerlerınden en az 10 kat daha saglam motordur 100.000 km garantısı vardır okadar uzun yola dayanabılecek ve 120 km surata cıkabılecek tek motor yukardakı lıstenın ıcınde kymcodur.dıgerlerı 5 para etmez.alırsan cok pısman olursun
    yani bizim yalancı olduğumuzu söylüyorsun. öyle mi?
    kaç km kt 125'in selesine oturdun, kaç kez uzun-kısa yolculuk yaptın merak ediyorum...
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)