Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

En iyi 250lik çıplak (naked) motosiklet hangisi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Honda CBF250.

Nedenleri: servis, yedek parça, yakıt tüketimi, sağlamlığı vs...
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Alıntı marwel114 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bence parasını denk getirebilirsen 9000 ytl ye belki de daha ucuza bi cbf 500
    bulabilirsin. Er-5 yada Gs500 den se cbf daha iyidir.
    Hem alacağının en kötüsü bile 2006 model bunu unutmamak lazım.

Ayrıca forumu okurken aklıma nx400 falcon gelmişti, elint de bahsetmiş.
    O da hem yakıt olarak hem performans olarak seni üzmez diye düşünüyorum.
    Konfor ise enduro tarzı olmasından ki rahat ettirecektir bence.

Karar vermek zor, umarım "iyiki yapmışım" diyeceğin bir sonuca ulaşırsın. Bol şans...
    9 milyar seviyesine çıkabilsem ilk arabamı almayı, sonra motoru yenilemeyi düşünürüm, yine de teşekkürler
    Benim niyetim 5 milyar civarında bir fiyata 250lik sahibi olmak ama İHTİYARın dediği gibi bu segment çok da iyi durumda değil sanırım YBR 250den ümitliyim, hayırlısı...
    Katkılarınız için teşekkürler arkadaşlar
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    CBF 250 Bence ama karar senin kararın tabii ki
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

GARACAVA 250'yi de seçenekler arasına almayı unutma

abi bence ybr250nin fiyat acıklamasını bekle ...

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    İyi de arkadaş naked diyor...

Alıntı _shark_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bence ybr250nin fiyat acıklamasını bekle ...

Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi de arkadaş naked diyor...
    Değil mi?Çırılçıplak sıfır grenajlı tam bir naked bence Garacava...

Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı garacava adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değil mi?Çırılçıplak sıfır grenajlı tam bir naked bence Garacava...
    Öyle mi

Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öyle mi

Yok tamam vazgeçtim.Gerek hızıyla,gerek konforuyla,gerekse de yakıttaki cimriliğiyle Goldwing'in alaturka versiyonu tam bir enduro-touring...

Motosikleti
    Alamadikki Olsun #$$#
    Alıntı st_erdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    9 milyar seviyesine çıkabilsem ilk arabamı almayı, sonra motoru yenilemeyi düşünürüm, yine de teşekkürler
    Benim niyetim 5 milyar civarında bir fiyata 250lik sahibi olmak ama İHTİYARın dediği gibi bu segment çok da iyi durumda değil sanırım YBR 250den ümitliyim, hayırlısı...

5 Milyara YBR 250 satarlarsa 2 tane almassam atın beni forumdan. Tahmini fiyatı 8M olacak diye bir Bayiden duymustum 7-8M arası bir sey olacak buyuk ihtimal. Bence Bekle Mart sonu Nisan Başına Kadar oyle Al.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı st_erdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım 5000 ytl'ye ybr250 olmaz. fakat ybr 250 ilk çıktıgı zaman normalin altında bir fiyattan verebilirler.(6500-7000ytl) cbf 150'de oldugu gibi... ilk çıktıgında 3.000 ytl civarındaydı şimdi 4.000 ytl oldu. ybr250'dede böyle bir durum olabilir onun için ybr fiyatının açıklanmasını bekle ve açıklama yapıldıktan sonra sana tavsiyem hemen al. fiyat açıklandıktan sonra belli bir süre aynı fiyattan satış yapıp sonra fiyatı tükseltebilirler.

mkmemory - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda SES Dylan 150
    ihtiyar, maalesef çokda fazla seçenek yok, bu segmenti geçiş diye düşünüyorlar herhalde, ki bizim tüketim alışkanlıklarımızı düşününce doğruda. 125-150cc den 3 ayda bıkan insanlar 250-400 cc den 6 ayda bıkacak, insanlar bu hacimleri alıp yıllarca kullanmak için almıyor, 500+ için ön hazırlık diye görüyor.3-6 ay içinde 500+ ya geçmek istiyorlar. Öyle olunca cesareti fazla olanlar boşa masraf yapmiim diyerekten 125-150 den sonra direkt 500+ ya zıplıyor, ve sizin istediğiniz segmentte pazar daralıyor. Benim fikirlerim böyle. 150 lik bir scooter kullanıyorum, 10 aydır, 12500km deyim, çevremde motor kullanan veya ilgisi olanlar goy goy yapmaya çalışıyorlar, bunu değiştirirsin artık bilmemne alırsın bla.bla.bla. bu işin sonu varmı? yok, o zaman elindekiyle mutlu olmaya çalışacan, bi motoru eskiyene kadar kullanacan, en azından benim gibi maddiyat sorun oluyorsa ödediğin her kuruşu alana kadar o motora binecen.
    Sabah olsa da motora binsek.
    Honda Dylan Kullanıcıları Sohbet Köşesi :http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?p=371100

Motosikleti
    honda cbr 125
    abi daha yeni almadin mi sen yaw.. biraz tadini cikar bence..
    devamli sehirler arasi kullanicam, sollama yapiyorum deli gibi ve 100km den sonra ivme istiyorum dersen bilemicem ama sanki su asamada sehir ici hareket etcen gibi gorunuyor..

benim fikrim ybr250 flm yapmadan cbf150 de guzel bi kilometre yapip sonrasinda da yukarda bahsi gecen 500luk lere ziplaman olur..
    2. el alirsin, kışın alırsın, cok da el yakmaz diye dusunuyorum..

saygi + sevgi + hormet..

Shakulin

Alıntı shakulin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim fikrim ybr250 flm yapmadan cbf150 de guzel bi kilometre yapip sonrasinda da yukarda bahsi gecen 500luk lere ziplaman olur..
    Çok doğru bir yorum olmuş.Uzun yıllar motorculuk deneyimi olanlar için 125 ya da 150'lik motordan sonra 250'lik bir motorun tat verme olayı 2-3 ayda bitiyor.
    Onun için uzun yıllardır motorla iç içe iseniz ve son bir kaç yıldırda 125 ya da 150'lik motor tecrübeniz olmuşsa 250'lik yerine 500 cc'ye zıplamak göreceli olmakla birlikte daha mantıklı ve daha iyi olabilir.
    Ama motosiklette tecrübeniz az ise ve yeni iseniz 250 cc'ye geçmek kesinlikle daha iyi...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ybr250 henüz gelmediğine göre
    bu segmentte sadece 2 motor var biri cbf250 diğeri comet ..
    biri tek silindirli diğeri v motor yani 2 silindirli
    biri 22 diğeri 29 hp
    biri arka disk fren diğeri kampana
    biri 2 silindirli ve V motor olduğundan titreşimi yok denecek kadar az diğeri tek silindir olduğundan 7000 devir gibi titreşim yapıyo
    birini sabit max hızı 140 diğerinin 125-130
    birinin yakıt sarfiyatı 100km/4-4.5 lt diğerinin 100km/ 3,5-4 lt
    biri 8000 ytl diğeri 7500 ytl
    biri boyut olarak 650 cc lerle aynı hatta bazılarından dahada iri diğeri ybr 125 den biraz daha irice
    biri hyo diğeri honda
    her ikiside güzel motor
    ben her ikisinide aldım ..ve kullandım ..cometi nakite sıkışık olduğumdan satım
    (cbf i banka kredisi ile aldığım için sattığımda el elde baş başta kalacaktı)
    karar senin ama ben olsam gider 2.el bi comet alırdım çok uygun fiyata 2. elleri var ama alırken eksoz hava filtresi gibi kısımlarının modifiye edilmemeiş olmasına dikkat ederdim (5000 ytl paran varsa peşin koy cebe 2. el 2006 bi comet al )
    içinde 600cc lerin olduğu her gruba rahatça eşlik edersin ...
    650 cc nası bişi onu 250 ile anlarsın ( benim comete binen race motorcular yemin ediyolar bu 250 değil seni yemişler diye)
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Yorumlarınız için teşekkürler tekrardan arkadaşlar. Görünen o ki 250de 150lik gibi, ne olursa olsun az gelecek bir segment. 150de kalıp 500e atlamak daha mantıklı gibi gözüküyor, genel yorumlara bakılırsa. Para biriktirmeye devam...

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    500 cc lik geçiş er-5 cbf500 , gibi motosikletlerin yanısıra er-6 ,mt03, gibi motorlarda geçiş motoru olarak düşünülebilir gibime geliyor

Motosikleti
    Alıntı R3N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    500 cc lik geçiş er-5 cbf500 , gibi motosikletlerin yanısıra er-6 ,mt03, gibi motorlarda geçiş motoru olarak düşünülebilir gibime geliyor
    Beldeyama sitesinden 18.02.2007 tarihli MT03 fiyatı 18.250 YTL. Nereye geçiyorum?

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    parası olan geçsin sen ne üstüne alınıyorsun ayrıca bu başlık marka model kıyaslamalarına yakışmamış , motosohbet tadında olmuş taşınmasını hatta stnin üyelik iptalini rica ediyorum

Motosikleti
    Bombardier ds 650 baja ve Ramzey Scooter
    arkadaşlar motor on dergisinde cbf 500 testi vardı ve testi yapan hande ateş idi galiba ama orda cbf500 ün absli olduğu yazıyordu ben inanmadım ama aslı varmı diye bir sorayım dedim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler