Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

enduro/cross

Motovento
    REKLAM ALANI
    rdrqz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    arkadaşalr şu aralar enduro ve cross motosikletlere merak salmış durumdayım hazır merak salmışken kendimi bu konuda geliştireyim diyorum ama öncelikle bir motosiklet lazım ve bir yamaha yada bir ktm yada bir honda alabilecek kadar param yok onun için mondial kanuni vb markaların bir tanesinden almayı düşünüyorum başlangıç olarak sizce ne yapmalıyım öneride bulunabilir misiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Alıntı rdrqz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşalr şu aralar enduro ve cross motosikletlere merak salmış durumdayım hazır merak salmışken kendimi bu konuda geliştireyim diyorum ama öncelikle bir motosiklet lazım ve bir yamaha yada bir ktm yada bir honda alabilecek kadar param yok onun için mondial kanuni vb markaların bir tanesinden almayı düşünüyorum başlangıç olarak sizce ne yapmalıyım öneride bulunabilir misiniz?
    Asya motorun,zongseen ve zeasun un 200 cc lik enduro krosları var benim de 2. motor olarak kafamı kurcalıyor.Şöyle dağlarda keçilerle yarışmak koşturmak oooy ooy ooooooy.
    Başlıklar da aratırsanız kapsamlı bilgiler var.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Spesiyel makinalara malesef çoğumuzun gücü yetmiyor.İkinci el bir Çinli düşünüyorsan Ramzey'i bir incelemeni tavsiye ederim.

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    ben skyteam st 200 sm yi tavsiye ederim... ben de var ve gayet de memnunum... hatta bugun urla-gulbahce gezisindeydik... cok keyif aldim...

diger cin motorlarindan farki, garantisi ve servisinin motorun arkasinda durmasi.... 0 fiyati 3 250 ama dusunursen 2 700 civarina ayarlayabilirim...

kastore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Bandit 650SA
    bende ramzey var.. gayet memnunum.. çekişi çok iyi, arazide gayet yeterli servisi bol, muhattap bulabiliyorsun.. çinlide olan genel sorunların hepsi olmasada bi kısmı var, grenaj olarak diğerlerinden bence çok daha iyi.

rdrqz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250
    ya birde bu motosikletler herhangi bir modifiye imkanımız var mı acaba ağırlığını azaltma gibi. sanırım ağırlığını azaltabilirsek gücü dahada artar

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı rdrqz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya birde bu motosikletler herhangi bir modifiye imkanımız var mı acaba ağırlığını azaltma gibi. sanırım ağırlığını azaltabilirsek gücü dahada artar
    tabiki...
    ön ve arka tekerleri, zinciri, depoyu, seleyi vs. çıkarıp kenara koyarsanız, ağırlığı azaltmış, ve da ha güçlü bir makina edinmiş olursunuz.

"yok ben aynı zamanda sürmek de istiyorum" diyorsanız, çok fazla şansınız kalmıyor.

ihitiyar abinin dediği gibi ilgili topiklerde pek çeok bilgi var.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Forumda açılan başlıklar ilgili bölümlere açılmalıdır marka ve model kıyaslamaları bölümünde açılan başlıklarda Kıyaslanan Marka ve Modelleri ile ilgili teknik özellikler ve resim gibi bilgiler verilmelidir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler