Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2006 R6 & 600rr

Motovento
    REKLAM ALANI
    ars287duff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R6 & 2006
    buyrun bakalım hodri meydan tartışın. benim hangi tarafta oldugumu söylememe gerek yok herhalde...
    [URL="http://media.yamaha-motor-europe.com/swf/2006_YZF_R6_vr01.swf"][COLOR="Red"][FONT="Palatino Linotype"][CENTER][B][SIZE="2"]<<<<<<<<<< 2006 YZF-R6 >>>>>>>>>>[/SIZE][/B][/CENTER][/FONT][/URL][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    the_cayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olsa da gururla R6 diye yazsak :P
    Bu konu daha önce açılmamış mıydı
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6 & 2006
    ne farkeder
    [URL="http://media.yamaha-motor-europe.com/swf/2006_YZF_R6_vr01.swf"][COLOR="Red"][FONT="Palatino Linotype"][CENTER][B][SIZE="2"]<<<<<<<<<< 2006 YZF-R6 >>>>>>>>>>[/SIZE][/B][/CENTER][/FONT][/URL][/COLOR]

L.SAHİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z 750
    100 srisinde deseydin yamaha derdim ama r6 nın kasasını cok abartılı buluyorum bu yüzden hondacbr600rr cok daha şık

pardon 100 serisi derken 1000 demek istedim

TNT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR8 dönüşte :D
    Alıntı ars287duff adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne farkeder

Forum kuralları:

Mesaj/Konu Gönderilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler :

53. Forumlarda acmis oldugunuz basliklarin ve sordugunuz sorularin o forumda daha önce geçip geçmedigini, lütfen arama yaparak kontrol ediniz.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R6 & 2006
    Alıntı TNT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forum kuralları:

Mesaj/Konu Gönderilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler :

53. Forumlarda acmis oldugunuz basliklarin ve sordugunuz sorularin o forumda daha önce geçip geçmedigini, lütfen arama yaparak kontrol ediniz.

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    Racing türü aykı sıkletteki motorların karşılaştırılması her zaman sorun olmuştur.

Bazıları motor dergilerindeki testleri , bazıları kendi motorlarında gördüklerini anlatır.

Motor dergilerinde bu motorları kullananların profesyonel sürücü olduklarını gözönüne alırsak onların dedikleri ve motorda gördüklerini kullanan herkesin görmesi imkansızdır.

Onun için özellikle racing motor alırken kendi gözüne hoş geleni seçeceksin. Bu seçiminde maddi imkanların ve satış sonrası servisi de düşüneceksin....

Kawasaki dışında tüm racing modellerinin servislerinde bi problem yok ülkemizde.

Onun için gidip bakacan gözüne R6 hoş gelmişse R6 yok RR hoşuna gitmişse RR alacaksın......
    FAZER FZ-1 OLACAK YAKINDA......

biker_boyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XR 600 R
    güç bakımından tabıkı r6 ama rahatlık konfor denge meselesıne gırınce honda dıyorum
    üssü var,üstü yok

Arthas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben alırken de kawasaki nin servisi şöyle kötü böyle kötü diye diye başımın etini yedi arkadaşlar ona rağmen gittim kawa aldım, servis yönünden en ufak bi problem yaşamadım (Ankara için) Aksine çok ta memnunum, usta senelerin ustası ve yanında çayını içip muhabbet ederken motorunla ilgileniyor. Yedek parçada da öyle çok hayati bi parça gerekmedi, ama sorun olucağını sanmıyorum. Bence bu iş biraz da yetkili satıcının ve servisin ciddiyetiyle ilgili. İnsanlar yanlış yönlendiriliyor bana kalırsa, ben de az daha motorumu almadan önce yanlış yönlendiriliyodum. Ben de R6 yı beğeniyorum, hele siyah olanı çok hoşuma gidiyor.
    [I]Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir...[/I]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler