Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Seçimim ne olmalı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar aranıza daha yeni katıldım umarım aranıza kabul edersiniz. Yıllardır mototrlara karşı bi hayranlığım vardır ve bu artık gerçekleşiyo, ama ne alacağıma karar veremiyorum çok fazla bi bilgim yok motor hakkında, ama racing tarzı istiyorum çok abartılıda olamayacak şekilde sadece çünkü sadece zevk için binmek istiyorum bişeyler ispatlamak amacım değil racing dedim ama dış görüntüsü spor olduğu için düşünüyorum, çok fazla para ayırmayı düşünmüyorum çünkü yeni araba (mercedes vito) alıcam bide :-) ayırdığım bütçe en fazla 8000 ytl... bana hitap edeceğini düşündüğüm modeller ise:

1 - Honda CBR 125 - 5150.00 YTL

2 - Kawasaki ZZR 600 - 8500.00 YTL

3 - Hyosung GT 250R - 8250.00 YTL

Dediğim gibi amacım sadece motor zevkini yaşayarak okul, iş ve ev arasında gidip gelmek gezmek ve tozmaktır yoksa onun dışında farklı amaçlarda kullanmayı düşünmüyorum, neden spor modeller derseniz görüntü zevkime hitap ettikleri için. Bu motorların avantaj ve dezavantajlarıyla(parça, servis, bilinen ama düzeltilemeyen bi sorun gibi vs.vs) açıklarsanız vede yardımcı olursanız sevinirim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    esmercan59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm dostum yanlişmı okudum yoksa kawasaki zzr 600 8500 mü benmi yanlış okudum ben kawasakinin sitesinde o makineyi 160000 ytl diye görmüştüm eminmisin o fiyat dogru degil

hemde o makina zzr 600 degilkibaşka bişi zzr 250 olabilir

Kawasaki fiyatında yanlıslık var ayrıca boyun kaç cbr125 175 üstündeysen bide briaz kiloluysan kuş gibi tkaılırsın motorun üstünde çünkü cbr125 çok ince bri motor hysoung en iisi arların Kawasaki parna varsa al derim tbaiki yılların motoru bide ilk kullanıyorsan chopper almanı tavsiye ederim

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    ne yaparsan yap önce tarzını doğru seç bence arkadaşım. sport, enduro,cruiser neyse artık mümkünse herbiriyle (arkadaşların falan vasıtasıyla) kısa da olsa bi test sürüşü yap sonra tarzına karar ver.
    ben commuterle başladım sonra tam benim motorum bu deyip 250 cc cruiser aldım şimdi yana yana 2 aylık motorumu değiştirmeyi düşünüyorum mesela.bana hitap etmedi. bence sen de seçimini doğru yap benim gibi pişman olma
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

nickjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motordan inilmeyen inilirse tekrar binilemeyen bi yerden
    kavasakini 8500 euro dur

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    fiyatı doğru da 8500 ytl değil, 8500 EURO olacak. arkadaşımızın gözünden kaçmış.
    walla benim tercihim Hyosung Gt250R'dan yana olurdu.
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

hLL03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    keşke 8500 ytl olsa Kawaski

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kawasaki 8500 ytl olsa bu soruyu sormana gerek kalmazdı zaten
    forumun yarısı bu motora biniyo olurdu
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

uzman***** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 ESD
    slm arkadaşım:) KAWASAKI ZZR 600 süper makina ama tuzlu bilindiği gibi:pale: hyosung GT 250 R ın görüntüsü var lakin performansını bilmiyorum, almadan önce mutlaka kullanmış bi arkadaştan referans al CBR 125 e bazı modifikasyonlar yaparak 7000ytlye tam bi makina elde edebilirsin. İNŞALLAH istediğin bi sport u alırsın keyifle kullanırsın :bounce:
    " inandığın gibi yaşar, yasadığın gibi ölürsün!!! "

zed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    runner vxr 200
    cbr ufak kawasaki çok pahalı hyosung kaldı birtek

Motosikleti
    HYOSUNG GT250R
    kesinlikle GT250R
    En tehlikeli an, [COLOR="Red"][B]ZAFER[/B][/COLOR] anıdır!!!
    34 EF 2238
    [COLOR="Red"]B[/COLOR] Rh+

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    bu tarz hesaplı birşey düşünüyorsan elbette ki GT250R almalısın ancak kullanıcılarından da referans almanın öneririm. bu markaların ayrı ayrı başlıkları mevcut bu forumda onlara bir göz at + ları ve - lerini iyi değerlendir yanlış yatırım yapıp motordan soğutma kendini.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Kawasaki zzr600 derim ben
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    GT250R güzel makine. Motoru almadan önce mutlaka üstüne bin. Boyun posunda motora uygun olsun. Çünkü GT250R baya endamlı bi makine. Sonra devrilme tehlikesi var. CBR bu konuda aynen mobiletin giydirilmiş hali. Uzak durmalı. Kawasaki için bir şey demiyorum. Zaten ilk motorun olacakmış son olmassın bence sende paranı sokağa atma. Çünkü 600 cc'lik bi motoru ilk nce kullanabilmek gerekir. İşin kurdu olmadan 250 cc üstü bence bir hatadır.

deception - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer
    (CBR bu konuda aynen mobiletin giydirilmiş hali. Uzak durmalı.) hondadan bahsediyorsun lütfen yani!!!

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler