Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

honda cbr 125 r mı yoksa kanuni racer 200 mü?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı clayborg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim kanuni Racers 2009 model motorum var çok memnunum bu arada motoruma hız dişlisi taktırdım 160 ı rahat görüyo istediginiz cbr 125 ile kapışırım geçenlerde sehir merkezinde yanıma cbr 125 geldi yanımda bisiklet gibi duruyodu allah sizi innandırsın herkez bana bakıodu soran herkez yarış motorumu dio bana bu arada kanuni racers ler türkiyede üretilio ve st husyong iş birligi ile üretiliyor yani racer sa cin demeyelim st kanuni oldu artık araştırabilirsiniz !

Sen Racer'a hız dişlisi takmışsın kendin söylüyorsun. Hondan CBR 125 R'ye Hız dişlisi takan biriyle yarışmayı dene bakalım bu sefer kim üstün çıkıcak.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:30 ----------

Alıntı clayborg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim kanuni Racers 2009 model motorum var çok memnunum bu arada motoruma hız dişlisi taktırdım 160 ı rahat görüyo istediginiz cbr 125 ile kapışırım geçenlerde sehir merkezinde yanıma cbr 125 geldi yanımda bisiklet gibi duruyodu allah sizi innandırsın herkez bana bakıodu soran herkez yarış motorumu dio bana bu arada kanuni racers ler türkiyede üretilio ve st husyong iş birligi ile üretiliyor yani racer sa cin demeyelim st kanuni oldu artık araştırabilirsiniz !

Sen kendin söylüyorsun HIZ dişlisi takdırdım diye. Yani motorla oynadığını itiraf ediyosun.Birde CBR 125 R'ye HIZ dişlisi takmış birini bul onunla kapışmayı dene.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

merhabalar ben kanuni racer s 200 almak istiyorum fakat buradakı yorumları okuyunca çekınmeye başladım çok mu kötu kı. racer vergisi ve bandrolu ne kadar bılgısı olan varsa söylerse sevınırım tşkler

Motosikleti
    piaggio sfera 80,Biselect d3,Bisan Star 105
    Alıntı gencbeyin__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar ben kanuni racer s 200 almak istiyorum fakat buradakı yorumları okuyunca çekınmeye başladım çok mu kötu kı. racer vergisi ve bandrolu ne kadar bılgısı olan varsa söylerse sevınırım tşkler
    Cbrin kalitesi değişilmez tabiki.125 cc su suğutmalı yani soğutma sistemi,ateşleme sistemi ,ivmeleri torku racer 200 den daha iyi Cbr 125 hemde 6 ileri vites.Var uzun yola gidebilirsin banamısın demez.Racer 200 le zorlanırsın.honda daha seri Tabikide.Ama boyum 1.80 bacaklarım uzun hondada biraz ufak geldi.Racer 200 biraz daha yüksek olduğu için tek avantajı bu başka bişeyi yok.

Motosikleti
    Borelli LEDOW CXM250A Classic..
    Alıntı gencbeyin__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım 200cc De vergiyi bandrolü felan düşünme.. zaten 20TL civarı vergisi var Deponu fullesen 35-40TL oluyor zaten..

Racer200s'i kullanıpta ben memnunum diyeni görmedim, duymadım, bilmiyorum...
    Zaten Racing Olarak alamazsın çünkü pozisyonun racing'le uzaktan yakından alakası yok.. Başın çooooooooooook işler açar o makine.. 110-120 km/h'ı geçmeyide sakın düşünme.. 200cc olması beygirinin yüksek olmasına felan sakın aldanma..

CBR125-R.. 125cc dir ama kanuniden çok çok daha kaliteli çok çok daha hızlı çok daha rahat çok daha yakışıklı çok daha sağlamdır her konuda fark atabilir kanuni'ye.. Bi kere 6 ileri vites.. titretşim yok! 10.000-11.000 devir'de 0 titreşimle peroformanslı bir sürüş alabilirsin..
    Kanuniyle durmadan 20km yol git ! İndiğinde bileklerini hissetmezsin titreşimden.. İstersen Racer 200 Topiclerine bak adamlar gerçekten ağlıyor.. Memnun olanlar 1 elin parmaklarını geçmez..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:22 ----------

Alıntı themaykk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbrin kalitesi değişilmez tabiki.125 cc su suğutmalı yani soğutma sistemi,ateşleme sistemi ,ivmeleri torku racer 200 den daha iyi Cbr 125 hemde 6 ileri vites.Var uzun yola gidebilirsin banamısın demez.Racer 200 le zorlanırsın.honda daha seri Tabikide.Ama boyum 1.80 bacaklarım uzun hondada biraz ufak geldi.Racer 200 biraz daha yüksek olduğu için tek avantajı bu başka bişeyi yok.
    Evet honda o boya biraz cılız kalır altında.. Ama racer'da çok güzel durmaz.. Ve Görünümden ziyade Racer başını ağartır dostum..
    Bu iki motorun akisine, Farklı bir alternatif düşünmelisin..
    [I][B]Lastiğini yak evlat! Ruhunu değil.. [/B] :bounce:[/I]

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler