Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondıal 151 RS BISAN PASIFIC 150

Motovento
    REKLAM ALANI

Slm arkadaşlar ben motor almayı düşünüyorumda!sizlerede danışmak istedim beğendim motor mondıal 151 RS modeli yalnız servisinden korkuyorum!servisi iyimi?birde bısan pasıfıc 150 lik beyendim ikisi arasında kaldım!bısan pasıfıc servıce i çok iyi dediler!bide sağlamlık bakımından hangisi daha i?mondıal 151RS sağlammı?güç bakımından nasıllar?Fİyatları nasıl?beni bu konularda aydınlatırsanız sevinirim arkadaşlar ltfen konuyu dikkate alın arkadaşlar herkeze şimdiden tşkkürler!Yorumlarınızı bekliyorumm

Arkadaşlar LTfen Acil YOrum Yazın!:(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    maxx75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PIAGGIO X9 250 EVO'06
    ben modial derim...hem tipide bisandan daha iyi(şahsi fikrim...)

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    valla ben bir bisan kullanıcısıyım ve iki kişi 95 ten fazla gördüm motorum 125 cc ayrıca aldım alalı hiç bir sorun yaşamadım 2150 km de serviste bi sorun yok zaten servise gidecek bi sorun yok bence tip önemli değildir sana bisan derim 5 aylık motor ilk günkünden iyi çünkü ben tip bir insan olduğum için gözüm gibi bakıyorum servis bile şaşırıyo her geldiğimde motormu toplanacak diye yeni gibi yani iki defa uzun yola gittim otobüs gibi 100 tabi yokuşlarda 125 cc ne kadar giderse okadar gidiyor 70 75 gibi ben memnunum tavsiye ederim bu arada yalan olmasın düz yolda 90 90 rahatça seyredersin yokuş aşağı 100 110 gibi sonra laf duymayayım BİSAN

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    hangısını alacaksan sen karar ver asagı yukarı hepsı aynı ama bısanın modelının daha guzelı mondıde var gıbı bı bak ıstersen;

Yeni yine yeniden

yorumlar için herkeze tşkkrler arkadaşlar!

bisan pasifik 150cc 2.275 ytl taksitli 2.610 ytl. mondial da çok çeşitli scooterlar var. gir bi bak sitesine. bisana vereceğin parayla çok güzel scooterlar alabilirsin.( bunları mondial kullanıcısı olduğumdan deil tamamen tarafsız bakarak söylüyorum).
    ayrıca mondialın çok yaygın servis ağı var yedek parçe sorunu yaşamassın.

intercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 750 LTD (avartardaki)
    iyi kötü aynilar zaten, aralarinda kalite farki oldugunu sanma sakin. önmli olan servisin. bunlarda ne yaziki markayla deyil kendileri ile alakali. mondial servisi cok tur, aralarinda kötüsüde var ama iyiside var. bisanin servis agi nasil bilemicegim. bende RS 151 var 7000 km vardi 4,5 ayda, sürekli iki kisi kulaniyorum ve HER gün ise gidip gelmekteyim. Servisim güler yüzlü ve bilgili... ben menunum.
    fakat : en iyisi kendine uygunbuldugun, gönül verdigini al derim.
    all you need is love

saolun arkadaşlar!birde mondıal 151RS hakında işte çin malı hep arıza yapıor söylentilerini duyuyorum!ne kadar doğru kullanıcıları memnunmu?

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    ArkadaŞ Bu Mondİ DÜpedÜz Bİsani Taklİt EtmİŞ Bİ Farki KÜÇÜk Çapda DeĞİŞİklİkler Bu Motor Bİsandan Sonra Çikti Herald Olmaz Valla Bİsanin Kalİtesİ Mondİalden İyİ Kİm Nederse Desİn

evet bisan dan sonra çıktığı için faha teknolojik ve daha kalitelidir.

açıkcası ben 151 rs ide sevmiyorum. mondialın daha bir çok çeşit scooterı var. bisana vereceğin parayla çok iyi scooterlar alabilirsin.

Karar Verdim Mondıal 151 RS alacam bikaç yere sordum heryerde 1850diolar bkam !birisini alcaz inşlh

Forumdan Uzaklaştırıldı DevilRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SaRı ŞeYTaN MonDi
    tavsıye ederım 151rs al cok guzel

vampir112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY cup100
    Arkadaşım eğer sen yakışıklı bir motor istiyorsan mondi zaten ikiside çin malı yani fazla kafa yormaya gerek yok.sen al mondialı tamammmmm

Motosikleti
    bisan lifan pasifik125cc
    arkadaşlar nerde bi motor çıksa mondial hemen çalıyo..kendine has bi tipi yokbi kere 151rs alacana ramzey 125lik al daha ii o ondan hızlı benim amcamın oğlunda bisan pasifik 150lik var dehşet motor videosu var gir bak youtubeden bisan lifan yaz zorluyu izle kardeş mondiali alma bence bisan daha hızlı ve kaliteli.her motordan tip çalan mondial(uğur derin dondurucu)alma istersen mehmet ali erbil bile eyleniyor kardeşler ii günler kendinize ii bakınız Allah'a emanet olun msn adresim:inveol_prof@hotmail.com...by

Motosikleti
    bisan lifan pasifik125cc
    kardeş alacaksan bisan al bende arkadaş var mondiali var ama hiç beğenmiyor parçası gelmiyo gelse bile fiyat abartılı yani bisanın bakımı çok ii sürüş rahatlığı var daha yüksek lastik büyük daha hızlı gidiyor 151lik ve diğer aynı tip motorlarında bi sorun var hep dikkat ediyorum aynısı o mondial asya presto tipli motorlara gaz verince arka çamurluktan heralde yada kayıştan iğrenç bi çok fazla gırrrrrrr die ses geliyo haa o motorlar ii böğürüyo ama bide kalkış olsa anca ses gürültü kirliliği al bisan bak kaliteye senalınca farkına varcaksın kardeş herkezde aynı tip motor var napacan seninki farklı olsun bari özenti olmasın hepsinde aynı kabut aynı far aynı direksiyon aynı şase fark yokki özenti olacağına farklı motor olsun eğer inanmıyosan hızını bile görmek istiyosan ''YOUTUBEDEN BİSAN LİFAN YAZ'' zorlu videoyu izle gör nasıl gidiyor iki kişiyle ok kib msn:inveol_prof@hotmail.com cvp yaz motor almadan önce fikir al ama adı yabancı olmasın mondial diye

caylak_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    ya bnde alcam bu pasific 125ten ama nerden alabilirim bu konyalı arkadas nerden aldı acaba bilgi verebilirmi yani bi kullanıcı olarak servisi bakımı iyimi bayii sorunu yasamam deilmi ilk motorum olcak bu bnim bnde konyadayım internetten o kadar aradım aradım bulamadım bi yardım etse cvbını bekliyorum ve bişey sorcam bu pasific lerim hala sıfır km leri üretiliyor deilmi.ona göre alcam da!!!

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    Alıntı caylak_42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bnde alcam bu pasific 125ten ama nerden alabilirim bu konyalı arkadas nerden aldı acaba bilgi verebilirmi yani bi kullanıcı olarak servisi bakımı iyimi bayii sorunu yasamam deilmi ilk motorum olcak bu bnim bnde konyadayım internetten o kadar aradım aradım bulamadım bi yardım etse cvbını bekliyorum ve bişey sorcam bu pasific lerim hala sıfır km leri üretiliyor deilmi.ona göre alcam da!!!
    artık üretimi yok pasific ikinci elinide tavsiye etmem parça sıkıntısı çekersin alıcaksan mondial al bol ve ucuz yedek parça tabi çinliler arasında paran varsa japon - italyan. .
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler