Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HONDA foresight mı yoksa APRİLLA atlantik mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar herkeze merhabalar
    buraya daha çok yeni üye oldum biraz bulabildiğim kadar araştırdım forumlardan fakat tam bir cevap alamadım.

bir scooter tercih etmeliyim bu iki model arasında teknik destek yedek parça ve ikinci el satış hangisinde daha avantajlıdır. aprilla atlantik kullanan arkadaşlar memnunmusunuz.?
    Honda daha pahalı bu farkı vermeye değermi? şimdiden teşekkür ediyorum saygılarımla

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    G-Strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 250 ABS
    foresight'ın çinli klonlarından bahsetmeme gerek yok di mi?
    ama Honda teknik servisi var tabi arkasında
    Aprilia'da ise inanılmaz fiyat avantajı var şu anda
    Bir gün bir Suzuki G-Strider ile...
    Suzuki G-Strider Motosiklet.Net Konu Başlığı >> http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=3228

evet hondanın scooter ının taklitleri çok. aslında aprilla çok güzel fiyatı uygun fakat satış sonrası ve elden çıkartma durumunda ne olur bilinmez
    bide kymko xciting var aslında 250 lik onun fiyatını bulucam bakalım ne kadar

Syriana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    aprilia atlantik
    Rüzgara Karşı Koşmamışsan, Onunla Esmeyi Bilemezsin; Henüz Motora Binmediysen, Yaşıyorum Diyemezsin !!!

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aslına bakarsan Aprillalar şuan kampanyada ve fiyatı çok cazip.Honda foresight tabi ki kaliteli ve sorunsuz bir motor fakat aprilla da kaliteli bir marka.Aralarındaki tek fark yedek parça ve serviste hondanın daha önde olması.Honda foresight i şu an alırsan satarken 1.000 ytl altına satarsın.Ama honda foresight e vereceğin paranın üstüne 1.000 daha ekler aprilla atlantic 500 alırsan kampanya bittiğinde fiyatı yükseleceği için aldığın fiyata hatta belkide daha üstüne satma imkanın olur.Bunları göz önünde bulundurarak şunu söylemek isterim ki aprilla atlantic 500 şu anki fiyatında daha mantıklı.Gilera nexus da çok güzel bir motor fakat o da atlantic 500 den 1.000 ytl daha fazla Git gide fiyatlar yükselir anlayacağın.Aprilla atlantic 500 en mantıklısı.Karar seninBu arada şuanki fiyatı foresight in fiyatıyla arasında az fark olduğu için 250 lik atlantic i değil 500 lüğü önerdim Satarkende fiyat olarak yansır bu tabi...Ama daha fazla para vermeyim diyorsan,250 lik atlantic de mantıklı

salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kesinlikla Atlantik
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    O kadar para verip T1 bi binmiş muamalesi görmektense, atlantic gibi bir modele kurulup keyfini sürmek en iyisi....

hem öyle denildiği gibi aprilla da parça problemi yaşamazsın
    FAZER FZ-1 OLACAK YAKINDA......

Motosikleti
    Honda Beat
    şu andaki kampanyadaki atlantikler 2006 modelmi yoksa elinde kalmış modeller ve bunun için kampanya yapmışlar? ben pekı anlamadım. Fiyatlar göz önüne alınırsa kesinlikle atlantik derim ben. Hele 2006 modelse direk atlantikdir. normal olarak atlantikin fiyatı 5225 euro. yani honda daha pahalı diye bişiy yok. Atlantik daha pahalı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler