Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

5000ytl için en ii chopper hangisi? çin malı istemiyorum.

Motovento
    REKLAM ALANI
    quickbrain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar merhaba...

Daha önce hiç motorsiklete binmedim. Ama yatkınlığım var sanırım.
    İnsanlar çin malı 150-250cc lik bir şeyle başla diyor. bend e bakıyorum etraf ikinci el bu motorlardan kaynıyor. insanlar 1-2 ay sonra satıyor. bu bile bile bir zarar gibi geliyor. bense bir tane almak istiyorum, ona gözüm gibi bakayım.
    O nedenle hız sevmeyen ama gösterişli, bana teknolojiden çok nostaljiyi yaşatacak tarz olarak Chopper da karar kıldım. eski modelleri (shadow 1995-1997) çok gösterişsiz geldi. istediğim bu değil kesinlikle.
    işin özü şu ki, fiyat aralığı her ne kadar benim bütçemi aşsa da, Honda Shadow 600cc bana göre gibi geldi. Forumda motorsikletle ilgili teknik veriler ve ilk bilgileri dikkatlice okudum. yapı olarak da bu hacimdeki bir motora hakimiyet sağlayabileceğimi düşünüyorum.
    Nerden ve kaça bulabilirim bu motordan. eğer daha ucuz ama kalite ve gösteriş anlamında muadil bir tevsiyeniz varsa, dikkate almaya hazırım.
    bu konuda ayırabileceğim bütçe 5 milyar kdar.

Sevgiler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    obkavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    google arama motoru :)
    dostum bende çin malı kullanıyorum pek bi sorunum yok hyosung var 250 2.eli 6,000 ytl civarı sahibinden.com a gir dolu
    LAZKOPAT /'Asla bir Türk'ü kılıcını çekecek noktaya değin kızdırmayın' Napolyon

"Az kaşardan Tost, Çok Kaşardan Dost olmaz"

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Hysoung GV 250
    2. elini bi ihtimal bulabilirsin o fiyata
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    5000 ytly şanslı isen 30000 km ve 10 yaş üstü. Suzuki ls 650, kawasaki en 500 veya virago 535 bulabilirsin.

tabi shadow sana gösterişsiz geldiyse bunlara hiç bakmazsın.
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

shadow eski kasası gösterişsiz geldi. doğru!
    aslında ben bir miktar peşin verip (sakal'a da dediğim gibi )kalanını takside baglayabilecegim bir model dusunuyorum.
    Hysoung GV 250 a bakacagım şimdi. ama selesi cok kısa geldi. ben biraz daha yola gömülmk istiyorum. inanın bana, benim zamanla motora yapacagım masrafa bir 150cc alınır. o nedenle ii bir iskelet istiyorum.
    siz olsanız 250cc nin uzerıne yada bir çin malının uzerıne daha da yatırım yaparmısınız?
    o nedenle ilk başlangıc için 600cc lik güçlü ve gösterişli bir şey arıyorum...

jakobien - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 ''MAVİ GRİ ŞASE GÜZELİNDEN''
    virago 535
    To know me is to love me....

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    O zaman 5000 peşin gerisi taksitle birşeyler alma ihtimalin varsa sana en iyi tavsiyem yamaha 650 Dragstar (Classic olan modeli değil) kilometresi pek önemli değil 160.000 de hala yollarda koşturanları var. ayrıca her türlü modifikasyonu da kaldırır.

Örn: http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=2468268
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

ccbbdd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    virago 250 alırsın sınıfının en iyisidir....
    [B]"Akıllı olanlar sebepler konusunda tartışırlar,ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!"[/B]

aslında ertugrul,
    bu linkteki motor bize yakın bir yerde olsa gerek. marmara ereglisinden verilmiş ilan. orada bizim yazlık var.
    virago ya şimdi bir daha goz atıyorum arkdaslar

ya sahıbınden de 1997 en 500 var bız arkadasa baktık o nun parası cıkmadı motorum aksamı cok temız sadece boyaya ıhtıyacı var ama bı tamırcıye goster sahıbı 10 gun ıcınde yurtdısına gıdıyo ondan 4500 e verıyo

kivanctf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Honda Silverwing 600 ABS
    suzuki gn 125 al sıfır al 3500 ytl uzun yıllar kullan ...
    Kıvanç Tüfekçioğlu - İzmir Dikili

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler