Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bisan senatör 150 mi RR passion 150 mi

Motovento
    REKLAM ALANI
    sahin23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fjs 400 silverwing

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    hıcbırıı tavsıye etmem ama 2 sınden bırısı dersen bısan deırım
    Yeni yine yeniden

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    bencede bisan
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

maxx75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PIAGGIO X9 250 EVO'06
    Walla passion(9Hp) senatörden(8Hp) bir beygir fazla ama tipi senatör kadar iyi degil.
    Passion max.hız =>90km
    Senator max. hız => 85km

Ben olsam aradaki 5 km lik farkı göz önüne almadan alırdım BISAN'ı.

Hem senatör'ün asaleti yeter

Hemen ekranın sol tarafında

Tek farkı var bu (GEELY)

gt06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    m yok malesef....
    Valla bende uzun zaman iki model arasında kalmıştım. en sonunda senatöre karar vermiştim fakat son anda mondial 150zc çıktı kafam allak bullak oldu.

Ben bu motorların hiç birisini kullanmış değilim ama uzun zamandır araştırıyorum.
    Sana iki model arasında senatörü tavsiye ederim. (mondial 150 zc ye de yakından bi göz atmanı tavsiye ederim.)

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan taşınmıştır.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: BBRR **************
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Artık Yok...
    valla ben bu maxi scooterlardan anlamasamda ikisinide görmüşlüğüm yolda gidişini izlemişliğim var bence senatör daha oturaklı duruyor yolda birazda kendini gösteriyor kalıplı motor zaten bu senatör yamahanın ilk çıkardığı maxi scooter bununla ilgili topicde vardı her halde şimdi çinliler almış üretiyor yani senatörün bir yamaha geçmişi var onuda göz önünde bulundurdunmu bence tercih edilebilir

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    mondıalın motorunu hıc sevmedım ben 150zc yı ozellıkle egsoz berbat
    Yeni yine yeniden

gt06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    m yok malesef....
    Alıntı okan4037 adlı üyeden alıntı
    mondıalın motorunu hıc sevmedım ben 150zc yı ozellıkle egsoz berbat

Dostum o egsoz ekonomi tip diye geçiyor. yani çıkan dumanı tekrar kullanıma sokup içindeki yakıt kalıntılarını kullanabilmeni sağlıyor diye biliyorum. Yani estetikten çok ekonomik bir durum var ortada.

sahin23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fjs 400 silverwing
    dün çankaya daki regal raptor bayiine gittim anahtar teslim 2.800 fiyat verdiler, bu arada iki bina ötede passion 150 kullanan bankanın güvenliği ile konuştum ilk motoruymuş passion a kore malı demişler, bu çin motoru deyince yüzü buruştu, üç aydır kullandığını ve bir sorun çıkarmadığını söyledi.. şimdi senator kullanan birini bulup ona birkaç şey sormak lazım...

arkadaşlar bu kadar mı, biraz daha yardım edin

buyur sor sorularını bende bisan war

ama şunu düşünerek motor tercihi yapmak gerek çin motorlarında:bisan bir türk markası we bu ülke içinde dewamını sağlamak için uğraşıo ancak dier markayı düşünürsek malın garantisi olsa dahi yarın tası tarağı toplayıp gitse kimden şikayetçi olcan bunlar bu gün satıp yarın yok olacaklar çünkü çin malından memnun olan yok heralde adam satıcanı satıp karını edip gidecek bir alan bidaha çin malı almaz salak diilse tabi bu motorları genelde ilk defa motor alnlar alıo ve motor merakını bastırmak için bende bisan war memnun diilim ama çok büyük bi sorunla karşılarsam fabrikayı basarım benim diceklerim bunlar

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    arkadaslar bence bisani boyle ovmeyin bakin ekteki resme bana hak vereceksiniz gazeteden buldum bu resmi...
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..:pale:

HAPPY FALCON - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    REGAL RAPTOR
    ben RR 150 kullanıyorum sıkıntım yok en azından gazetelik olmadım.

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı gazman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bence bisani boyle ovmeyin bakin ekteki resme bana hak vereceksiniz gazeteden buldum bu resmi...
    bende bunu anlamam orda bisanda suç yok adamda suç var tüketici hakları denen bir şey var ve bu işin dernekleri var adam o pankartı yazmayı düşünene kadar onla uğraşıcağına tükoder tükosav gibi bir derneğe gitse adamlar sana bedava avukatından tutda sonuna kadar fabrikayı arıyorlar en üst düzeydekilerle bağlantıya geçiyorlar üstüne şikayetçi olma diye para bile verdikleri oluyor çünkü bu tip firmalar uluslararası firmalar yapıcakları en ufak hatalar adamların karışılarına çok çok ağır yaptırımlar olarak gelebilir benim bir telefon olayım olmuşdu burda da yazdım ben bu derneklerden birine gittim ve hakkımı aradılar adamlar ve teli aldığım ana firma o cep tel bayisininde bayiliğini aldı üstüne bin tane özür dilediler yeni tel verdiler falan filan.
    yani dostum o kağıdı açıp ağlamakla o adamın eline hiç bir şey geçmez

ccdora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeşim firmalar malı satana kadar, satılarmı işin düşmesin yok teller garantiye girmez yok plastik kısmı girmez .Balata, kırılan parçalar, rulmanlar e daha ne kaldı.
    Motor ikiye parçalanacak öylemi garantiye girecek Bu Motorlar açıkça bilelim bir yılık ite kaka çalışacak bir motor zaten fiyatından belli degilmi alın bir YBR 125 ne ribrasyon var ne arıza var adam gibi Motor arkasında büyük firma Beldeyama var. Sen firması motorla bilgisi ve işi bilmiyenlerden motor alacan
    sonra saçını başını yolacan yok kardeşim yok hepsi çin işi başka ülkelerde satamadıklarını türkiyeye yolunu yapıp soktular bunları yazık yazık bu paralar kolay kazanılmıyor. ihtiyar delikanlı.

gazman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XR600R
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bunu anlamam orda bisanda suç yok adamda suç var tüketici hakları denen bir şey var ve bu işin dernekleri var adam o pankartı yazmayı düşünene kadar onla uğraşıcağına tükoder tükosav gibi bir derneğe gitse adamlar sana bedava avukatından tutda sonuna kadar fabrikayı arıyorlar en üst düzeydekilerle bağlantıya geçiyorlar üstüne şikayetçi olma diye para bile verdikleri oluyor çünkü bu tip firmalar uluslararası firmalar yapıcakları en ufak hatalar adamların karışılarına çok çok ağır yaptırımlar olarak gelebilir benim bir telefon olayım olmuşdu burda da yazdım ben bu derneklerden birine gittim ve hakkımı aradılar adamlar ve teli aldığım ana firma o cep tel bayisininde bayiliğini aldı üstüne bin tane özür dilediler yeni tel verdiler falan filan.
    dostum ..bu adam bu vaziyette eger bu motora binmek zorundaysa demekki ekmegini o motordan kazaniyor..bence bu islere ayiracak vakti yoktur diye dusunuyorum ama onun yaptigida bi cok kisiye ornek olmustur ki ben bu resmi buyuk bi gazetede gordum.yani firma baya bi rezil olmustur.ama bence senin metod baya mantikli..genede almayin derim cin mali..
    once AKIRA sonrada NECDET abi... yuregimi yaktiniz..bu ekran karanlik kalacak ve yuregimi yansitacak..mekaniniz cennet olsun..:pale:

Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    ya bi sey sorcam ayni sorun bendede var telefonu servise verdim 30 iş gunu gecti para iadesi istedim simdide 3 hafta gecti istegimden itibaren hale ses seda yok kime sikayet edeyim bunlari? site telefon vsvs varmi walla bu tur buyuk sirketler boyle rezillik yaparlarsa yazık..

Nasıl bisanda suç yok anlamadım?
    Şimdi parca bulunmadıgı icin bisan suclu değil değil diyorsun
    Bu adam tüketici haklarına basvurmadıgı icin suclu.
    Böyle saçma bir düşünce var mıdır ya?
    Sen bu adamı Türkiye ye ithal ediyorsan
    PARCASINI BULUNDURMAK ZORUNDASIN.
    BULUNDURMAZSAN BÖLE KAPAK OLURSUN, REZİL OLURSUN.

Çok kızdım.

Alıntı Dogan88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bi sey sorcam ayni sorun bendede var telefonu servise verdim 30 iş gunu gecti para iadesi istedim simdide 3 hafta gecti istegimden itibaren hale ses seda yok kime sikayet edeyim bunlari? site telefon vsvs varmi walla bu tur buyuk sirketler boyle rezillik yaparlarsa yazık..
    http://www.sikayetvar.com/index.php?...tial&coNo=2304

Burda Bisanla ilgili sikayetler mevcut
    Siteye uye olup yazarsan sorununu kullanıcıya geri dönüyor gözüküyor.

Bununla baslayabilirsin.

Motosikleti
    Artık Yok...
    arkdaşım kesin parçası vardır bisanda anlamadınız benide şimdi bisanın avukatı yaptınız sanki ki hiç sevmem ne bisikletini ne motorunu bence sorun diyorum bisanda değildir bu adamın gittiği servisdedir adamda da hata hakkını aramamış arasa halleder ayrıca internetten falan halolmaz o tip işler gidiceksin tükoder tükov gibi tüketicinin hakkını koruyan savunan dernekler var bu dernekler senin hakkını koruyor kolluyor hatta birinin başında avukat bülent deniz bey var.git et bakalım şikayetini motorunu sıfırlarlar bile o adamın o iş öyle pankart açıp yazı yazmakla olmaz ben bunu anlatmaya çalışıyorum. o işler boş işler

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    ya bırak yaw öle yazmakla olmuyor neymiş parçası gelmediği için nu halde binmek zorun daymış kırmasaydın kırarsan sonu nu olur

bu arada kaynadı laf kardeş sana bisan derim ben bi bisan kullanıcısı olarak çünkü motorum beni bir kez olsun rezil etmedi niye rezil etmedi afedersin öle eşşek niyetine binmedim adam gibi nazik sakin kullandım hırçın kullanırsan bu scooterler cartayı çeker racelerde hırçın kullan ama altındaki bi scooter hem hassas hem ufak hacimli ben konya ereğlideyim belki bilirsin bilmiyosan aç bak haritadan ben iki kişi karamana gittim geldim sonra bizim burda halkapınar diye bi yer var ordan yukarıya gittim dağlık ve sarp yerler öle basit düzlük değil ondan sonra ulukışlaya gittim daha bugün yeni geldim iki saat felan oluyor ne diyen desin ben memnunum abi ben memnunum allah nazardan saklasın bi tane tık sesi yok uzun yolda rezil etmedi inişlerde tırcılar beni geçti yokuşlardada ben onlarıadam gibi sakin sakin kullanırsan bu kötüleyen bazı şahısları saymıyorum bu motor lar ömürlük yeter ki adam gibi kullan bide bakımın zamanında yaptır bi sorun olacağını zannetmem ne varsa bizde var herşey bizden kaynaklanır yüzde yatmişbeş insan kaynaklı 25 de motor dan olabilir zaten biz 75 i yaparsak 25 geride kalır benden bu kadar tavsiyem bisan o modelde hakkaten harika özkansava kardeşde var ona sor o kullanıyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler