Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sınırlı bütçe ve seçim yapamamak(bajaj,tvs,rks)

Motovento
    REKLAM ALANI

Üniversite öğrencisiyim part time çalıştığım parayla motor alıcam yaklaşık 3-3.5 bütçem var. şekile,kaliteye ve dayanıklılığa önem veren biriyim ve sürüşü zevkli olan bi motor istiyorum. Bu bütçeye en iyi motorlar bana göre tvs apache (eski kasa),rks titanic150 ve bajaj boxer. Boxer alıp caferacera çevirmek çok mantıklı geliyor şekli çok hoş duruyor öyle ama karar veremedim. Yorum yaparsanız sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Hocam hayırlısıyla Allah gönlüne göre versin. Ben tvs Apache kullanıyorum. 2011 model 18 bin km'de. Bu paralara alınacak en güzel motor bence. Rks de kullanıyorum sürekli arkadaşlarımın hepsinde Rks var bende bi tek Apache var bence sen 2014 model Rks alabilirsin 3500 liraya. O da gayet güzel bi motor. Görünüş olarak bence Apache, eski kasası da yeni kasası da RKs'den hoş duruyor. Hele yeni kasa çok daha hoş. Benimde arkadaşım satıyor 2014 model, beyaz renkte çok temiz. Düşünürsen konuşuruz

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R Repsol
    cbr 125 r eski kasa

Alıntı osmanico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam hayırlısıyla Allah gönlüne göre versin. Ben tvs Apache kullanıyorum. 2011 model 18 bin km'de. Bu paralara alınacak en güzel motor bence. Rks de kullanıyorum sürekli arkadaşlarımın hepsinde Rks var bende bi tek Apache var bence sen 2014 model Rks alabilirsin 3500 liraya. O da gayet güzel bi motor. Görünüş olarak bence Apache, eski kasası da yeni kasası da RKs'den hoş duruyor. Hele yeni kasa çok daha hoş. Benimde arkadaşım satıyor 2014 model, beyaz renkte çok temiz. Düşünürsen konuşuruz
    Rksyi kaliteli buluyor kullananlar ama motor bilinmiyor nedense bende anlamadım. Tvs daha kaslı duruyor benimde o hoşuma gidiyor. Bajaj boxer alıp scrambler yapmak çok istiyorum aslında ama motorun değer kaybetmesinden korkuyorum öyle yapınca

osmanico - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Boxer'ı sitedeki bi arkadaş gibi scrambler yaparsan asla değer kaybetmez Aksine artar. Benim çok hoşuma gitti scrambler yapılan boxer. Sahip olmak isterdim

Motosikleti
    yamaha tracer 700 2016
    Bana bajaj boxer daha mantikli geliyor.ben butcemi biraz daha zorlayip cbf aldim.ozellikle scrambler yapmak icin harika bi motor..

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    caferaceri caferağa diye okudum. 1 daha koyabildiğin vakit ybr koyamadığın halde ace

Alıntı osmanico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boxer'ı sitedeki bi arkadaş gibi scrambler yaparsan asla değer kaybetmez Aksine artar. Benim çok hoşuma gitti scrambler yapılan boxer. Sahip olmak isterdim
    Aslında scrambler diyecektim yanlış dedim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:51 ----------

Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    caferaceri caferağa diye okudum. 1 daha koyabildiğin vakit ybr koyamadığın halde ace
    Görünüşe önem veriyorum o yüzden onları eledim ama tabiki kaliteleri tartışılmaz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)