Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

honda cbr125 zealsun 200gs???

Motovento
    REKLAM ALANI
    yaghs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hangisi daha iyidir???
    arkdaşlar benim 3 milyar civarı bi param var aslında yok ama taksitle alırsam olcak :D neyse ya zealsun çok uygun ama ne bilim servis ağı geniş midir? ben tekirdağda yaşıcam artık tayin oraya çıktı!! şimdi tekirdağda bayi bulabilir miyim zealsun ama işte diğer tarafta honda kalitesi var...
    benim boy 183 falan altımda bu 2si nasıl durur!!!
    bi de şoyle bişey var cbr de renk seçme şansımız var en azından ama gs200 sadece ben tek kırmızı beyaz gordum var mı yok mu farklı renkler bilmiyorum türkiyede ama bikepics.com da çok güzel renklerini gordum??? şimdi ben ne yapmalıyım??
    ikinci el alamam taksitle alcam verebilceğim en yüksek miktarda 3buçuk milyar falan arada kaldım yardım edin eyyy motorculaarr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nurettin67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZEALSUN200GY-A
    selam ben bugün zealsun 200 gy-a cros modelini aldım forumlarda zealsunla ilgili yazıları okudum bunun etkisi oldu almaya karar vermemde. ayrıca benimde 12 ay taksitle almam gerekiyordu ve 3.000 ytl kafamdan geçen fiyattı. anlayacagın sizinle şartlarımız aynı gibi.(3,160 ytl) plaka +sigorta dahil

blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    Hangisini istersen onu al şimdiden hayırlı olsun.....
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    cbr 125r

kalyoncumotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Titan, CF NK 250
    fazla söze ne gerek tabi ki ...:::HONDA:::...
    www.kalyoncumotor.com

zeronero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l
    atla eşek kıyaslanmaz.

valentino rossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha yzf r6
    tabiki honda

kasabalı_45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yeniden Yamaha Crypton-R
    ileride (hatta yakın zamanda da) başının ağrımamasını istiyorsan KESİNLİKLE ÇİN MALI MOTOR ALMA! sonra çooooooooook pişman olursun. 1)hondadan alacağın zevkin onda birini bile alamazsın o çin malı dandik motordan, 2)başına binbir türlü iş açar: 1.üzerindeki lastiklerin yol tutuşu sıfırdır. 2. sağından solundan zırıltı gelir (gaz yağı tenekesi gibi motor zaten bunlar) 3.yok aküsü bozulur/biter yok bilmem neresi n'olur derken senin motordan soğutur. 3)satarken de 2. eli para etmez. bunların hepsi başıma geldi oradan biliyorum. 2004 yılında benden habersiz babamın aldığı ramze atakan marka motora hergün okumadığım bela yok. sen sen ol ÇİN MALI MOTOR ALMAAAAA!!!!!!!!!!!! NE DEMİŞLER HONDA, HAYAT ONDA!

Tornedo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zealsun zs200
    1,83 boy varsa honda cbr125 den uzak dur.bi tane bisiklet vardır sizin orda onlardan birine bin altında nasıl durduğuna bak karar senin sen bizim topic de varmıydın ben de arıorum ama bulamıyorum motoru.5 temmuz da gelecekmiş yeni parti.Ama fiyatı 3.590 O yüzden acele et ve al derim ben sana.BEnde arıyorum taksitle bulursan banada haber verirsen memnun olurum

ya aslında bi gorussek de şu adamlarla ben rengi farklı olsun da 3buçuk vermeye razıyım bi de para bulunca grenaj taktım mı ohh deme keyfime ama ben eylülden once alamam bu motoru galiba tornedo haber vermeye çalışırım ama ben de dediğim gibi alma işine bu eylülde girmeyi düşündüğüm için şimdilik forumlardayım yani bayilerle pek goruşmuyorum kesinleşsin ağustosta giderim o da senin için baya bi geç olur

ya aslında bi gorussek de şu adamlarla ben rengi farklı olsun da 3buçuk vermeye razıyım bi de para bulunca grenaj taktım mı ohh deme keyfime ama ben eylülden once alamam bu motoru galiba tornedo haber vermeye çalışırım ama ben de dediğim gibi alma işine bu eylülde girmeyi düşündüğüm için şimdilik forumlardayım yani bayilerle pek goruşmuyorum kesinleşsin ağustosta giderim o da senin için baya bi geç olur

blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    Alıntı Tornedo adlı üyeden alıntı
    bi tane bisiklet vardır sizin orda onlardan birine bin altında nasıl durduğuna bak
    LAf atmayalım arkadaşım motorumuza .KISKANANLAR ÇATLASIN
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

kliwaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    belli değil
    1,83 boy varsa honda cbr125 den uzak dur.bi tane bisiklet vardır sizin orda onlardan birine bin altında nasıl durduğuna bak karar senin sen bizim topic de varmıydın ben de arıorum ama bulamıyorum motoru.5 temmuz da gelecekmiş yeni parti.Ama fiyatı 3.590 O yüzden acele et ve al derim ben sana.BEnde arıyorum taksitle bulursan banada haber verirsen memnun olurum
    senin bisikletinde yoktur ufuk , hele sen bir motor alda yaz buraya msnde görüşecem seninle.. .tabiki cbr 125 al o çin MALINDANA UZAK DUR nekadar yarışları yapılıyosada...3.50 miş motor ver 1 milyar daha paşaar gibi cbr 125 al

hem sıvı soğutmalı
    hem allta grenaj var
    hem daha çok HAVALI
    hem çinli değil
    hem daha sağlam
    hem HONDA
    hem hem hemm ...
    Amiga ölmez!!!
    [url]www.amigaturk.com[/url]

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    3.500 ytl civari para ile sıfır cbr 125 alabilirsen bana da soyle ben de alayim bi tane. yani bu para varsa zaten o mu o mu diyemezsin mecburen zealsun almak durumunda kalirsin.

ama yine de ben, bu islerde cok yeni ve seninle ayni ikilemi yasamis biri olarak cbr 125 i tercih ettigimi soyleyebilirim. zealsun'ın adi bir marka oldugunu dusunmuyorum cunku motoGP de yarisan zongshen in alt markası ve aynı fabrikada uretileni oldugunu soyluyorlar. fakat benim cekincem şu, dagitimcilarinin web sitesi bile o kadar kalitesiz ki, en ufak bir güven duygusu yaratmadi bende, yazilanlara bakilirsa motorum gelmesi de 2-3 ay gecikmeli oluyor ve ankara da servisleri yok.

cbr 125 evet daha pahali ama forumda okudugum alakali alakasiz her yazida, honda kalitesini öven yazilarla karsilastim, ufak olmasi benim için problem degil.(gerçegini de gordum geçen gün, başlangıç için göz korkutmayan ve bana ufak gelemeyecegini dusundugum-1.76m ve 75kg' ım- bir motor). başlangıç motoru olacagi için 125cc olmasından da rahatsiz degilim, görünüşü bence çok hoş ve honda'nın başını agritma riski, kurumsallaşamadigi çok belli ve servis agi sıkıntısı çeken bir dagitici firmanın başını agritma riskinden cok daha az motorlarin kalitesi aynı olsa bile.(benim gördügüm herkes honda nin daha kaliteli olacaginda hemfikir ama ben görmedim diger motoru gorsem de dedigim gibi yeniyim cok anlayacagimi da sanmam)

bu durumda ben +1.500 ytl verip, bu saydiklarima ek olarak ikinci el olarak satarken de başımı agritmayacak bir motor için 2-3 ay fazladan çalışıp para biriktirmeye ragziyim(veya sıfır zealsun yerine ikinci el cbr 125 e), geç olsun ama olmasın. ben boyle düsündüm forumu takip edip insanlarla konuştugum kisa zaman araliginin fikir yürütmemi saglayacak bilgiyi verdigi kadariyla, motoru alacak paraya sahip olana kadar konu hakkinda daha cok arastirip bilgilenmeye calisacagim düsünülürse, fikrim degisebilir tabiki.

Motosikleti
    Zealsun zs200
    Ya olm hondaya mı laf atıoz Cbr 125 e atarım tabe o bir motosiklet deil.
    O bir motobisiklet Bunun farkına varın

162kg bir motor kullanmak her babayiyidin harcı deil

Motosikleti
    belli değil
    Alıntı mithrelios adlı üyeden alıntı
    3.500 ytl civari para ile sıfır cbr 125 alabilirsen bana da
    kardeş ben cbr 125 e 3.500 demedim zelasun 3.500 1 milyar daha koyar cbr 125 alir deedim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ya olm hondaya mı laf atıoz Cbr 125 e atarım tabe o bir motosiklet deil.
    O bir motobisiklet Bunun farkına varın

162kg bir motor kullanmak her babayiyidin harcı deil
    sende zelasunun çin olduguna farkina var

alinca 1 ay sonra servislerde sürünmessin umarim.. izmirde servisi varmi acaba ??

hala bisiklet diyo cbr ye kasımda alınca yanına gelicem senin ozmn kiminki bisiklet ona bakk kıskananlar çatlasın ohh ohhh , sen çin malına düşş zuhaha
    Amiga ölmez!!!

Motosikleti
    Zealsun zs200
    bisiklet ile çin ne alaka? çözemedim.neyse olm sende biliyorsun zealsunun daha yapılı ve kaslı olduğunu...ama kabul etmek biraz zor.ben çinde üretildiğini kabul ediyorum.Sende honda cbr 125 lerin çinde üretildiğini kabul et

Motosikleti
    belli değil
    honda çinde üretilmiyor bildiğim kadaryila ya taywan da yada korede

bikere kas nedemek insanmı bu motor ona geniş denir kaslı ne zzz,

bu arada honda cbr 125 in racinge başlamak isteyenlerin ilk aklında olan motor oldugunu ve ,bir başlangıç motorunu oldugunu unutma.... ve bisiklet deme:@. bu sana son cvbim şimdi içeri gidiyorum cvp yazma bana.
    Amiga ölmez!!!

Motosikleti
    Zealsun zs200
    yazmadım ok yukarı o zmn

kaslı yapı spor modellerin genelinde kullanılan bir motorsiklet deyimidir bunu soylemeden edemiyeceğim gerçekten cbr125 gordum bi de 200gs gordum bence zealsun daha çok yapılı ve güzel gorunuyor ona bir de grenaj taktım mı ohhh valla zaten 200cc babalar gibi bakalım ya şimdilik kafam daha çok zealsun dan yana hele bi servis ağları genişlesin ve de adam gibi piyasaya bi otursunlar zamanları var daha benim de var sonbahara kadar!!!

krank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence cbr 125 altında oyuncak gibi kalır.çinliyi de aklından çıkar.pişman olmazsın.yok 1-2 yıl binip çöpe atacağım ya da ölü fiyatına satacağım diye bir düşüncen varsa hiç düşünme git zealsun al. honda cbf 250 de düşünebilirsin..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler