Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SkyTeam ST200 mü / Zongshen Gy200 mü

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 600 F
    Tüm Arkadaşlara kazasız ve sorunsuz sürüşler dilerim

İsmim Hakan siteye yeni üye oldum. Zongshen ve Skyteam alımı konusunda sağlamlıkları hakkında bilgiye ihtiyacım var. Güzel bir tesadüf eseri her iki motoru da kısa turlarla olmak üzere aynı gün deneme fırsatı buldum. Kullanımdaki karakter farklılıkları dışında beni esas ilgilendiren arazide ve motorun uzun süreli kullanımdaki olulu ve olumsuz yanları.

Her iki markayı da kullanan arkadaşlardan acil yorumlarını bekliyorum(arazideki deneyimi ve yapılan maks. km + hız) çünkü iki marka satıcısından kısa süreli(malum döviz artışı) opsiyon ile pazarlık yaptım.

Sevgiler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zenbey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sky team için motovirus.com daki forumlarda 100 sayfayı geçkin yazı var aradığınız tüm cevapları ve deneyimli kullanıcıları orda bulabilirsiniz.

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    skyteam kullanmadım fakat benım motorum as200gy-2 ve cekıs ve ataklık konusunda cok memnunum su an

RAPTOR666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kıçımı başımı dağıttığım motor SKYTEAM ST 200 TR
    dostum birazdaha şehir içine ve günlük kullanıma yatkın olsun dersen zonkşayn ama ben sıkaytim kullanıyorum arazide dağ keçisi gibi zaten lakabı da bu
    şehir içi ve uzun sürüşlerde yorar, artçı için tam bi çile, benzin deposu plastik, yerden çok yüksek dolayısıyla ağırlık merkezi yukarda buda viraj ve frenajda olumsuz

amaaa araziye çıktığın zaman tekerleklerin yere bastığını yada hava olduğunu anlıyamıyosun bile çekişi mükemmel 2. viteste tekteker yapabilirsin ön amortisör ters arazide buda fayda sağlar ve 200cc klasmanında Türkiye birincisi modifiyeye uygun bence sınıfında fiyat/performans oranı en iyi motor

tavsiyen alışana kadar çok dikkatli ol başka motorlardan geçişte zorlanabilirsin
    (( :KONYA MT İÇİN DOKANDIRIN : ))
    BİR AĞAÇTAN BİNLERCE KİBRİT ÇIKAR , BİR KİBRİT BİNLERCE AĞAÇ YAKAR

RAPTOR666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kıçımı başımı dağıttığım motor SKYTEAM ST 200 TR
    bu forumun takipçiyok galiba
    (( :KONYA MT İÇİN DOKANDIRIN : ))
    BİR AĞAÇTAN BİNLERCE KİBRİT ÇIKAR , BİR KİBRİT BİNLERCE AĞAÇ YAKAR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler