Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

shark skwal - nolan n86 kask karşılaştırma?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mt
    shark skwal - nolan n86 ve shark s700s de vardı kafamda ama s700s'i bulamıyorum. o yüzden vazgeçtim.

bütcem en fazla 1000tl civarı. iki kask arasında kararsızım. kullananlardan yorum alabilir miyim?

fiyatları skwal 800, n86 600 civarı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alitezz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696 & XJ6N & WR125R
    shark speed-r alsan daha iyi olur aslında? ama o 1200TL civarı bir fiyata geliyo ama hazır iyi bi kask alıcaksan üstüne 200 daha koyup speed-r alman daha mantıklı ama illa ikisinden birini alıcam diyosanda nolan n86 derim ben
    Ahmetcan45 bunu beğendi.

Ahmetcan45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 -- YZF R25 -- CBR 600RR -- YZF R1
    2 kask arasında kararsız kaldıysan Nolan N86 al derim ama 1000 tl bütcem var demişsin alitez arkadasın dedigi gibi 200 tl daha koyabilirsen shark speed-r al. yada AGV K5
    alitezz bunu beğendi.

Motosikleti
    mt
    Alıntı alitezz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    shark speed-r alsan daha iyi olur aslında? ama o 1200TL civarı bir fiyata geliyo ama hazır iyi bi kask alıcaksan üstüne 200 daha koyup speed-r alman daha mantıklı ama illa ikisinden birini alıcam diyosanda nolan n86 derim ben
    bunlardan önce speed-r bakmıştım zaten hocam ama m beden hiç bi yerde bulamıyorum. ocakta gelecekmiş :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:02 ----------

shark skwal'daki led olayı güzel bi şey mi bilemedim. nolan'da da n-com özelliği var sanırım artı olarak

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:04 ----------

scorpion exo500, zorlarsam exo2000 de alanıma girdi :D

Motosikleti
    İcon airmada,HJC is17 ve airoh T600 modellerinede bi bakmanı öneririm.

Levent68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kafana en güzel hangisi oturuyor ise onu al. En önemlisi rahat etmen. Çene boşluğu tam oturması önemli şeyler. Dene hangisinde rahat edersen en iyisi o. Bence

Motosikleti
    mt
    Alıntı Levent68 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kafana en güzel hangisi oturuyor ise onu al. En önemlisi rahat etmen. Çene boşluğu tam oturması önemli şeyler. Dene hangisinde rahat edersen en iyisi o. Bence
    ankara'da çeşit yok hocam. fiyatları geçtim markaları deneyip bakıp alamıyoruz ki..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:08 ----------

scorpion exo-2000 & shoei gt-air & agv k5 arasındayım. çıtayı yükselttim biraz :D

Motosikleti
    O zaman hiç düşünmeden shoei gt-air

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)