Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Kararım 250 lik scooter. Ama hangisi ???

Motovento
    REKLAM ALANI
    burik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojin as125t yaza inşallah ybr olacak
    ben kesinlikle konforlu olsun diyosan X-MAX derim fakat performanslı olsun diyosan derbinin 250 cc motoru war DERBİ GP1 derim manyak bi motor çok performanslı benim favorim ayrıcahttp://www.motorcyclesdetails.info/motorcycles/img/97_0.jpg
    ayrıca yanlış bilmiyorsam derbinin iyi olduğu söyleniyordu ...

ayrıca scooter larda aktarma genelde V-kayışı olur bunda zincirden aktarma buda çok ilgimi çekmişti

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    2019 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Derbi GPR Nude
    Derbi Gp1 Racing Scooter
    Parkormanda test edebilrsin. Pişman olmayacaksın eminim
    [COLOR="Red"][B][SIZE="2"]DERBI [COLOR="Black"]RACING TEAM[/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR]

electricsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Bende Daelim S2 250 var..çok memnunum,taş gibi makina...al sana bi seçim daha

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    x 8 premium x 9 a göre bence daha iyi çünkü artısı bagajı ve görüntüsü
    x 9 da olan yol bilgisayarcığı yok.. bence önemli değil eğer seçimin piaggio olacaksa x 8 premium a bak derim.. kazasız belasız..

mertdg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS
    arkadaşlar 250 cc scooter alacaksanız zaten performansı unutun yani hepsi aynı gidiyor sonuçta 3 fazla 5 eksik........250 lik scooter işte....xmax te alsan z pax te alsan fark etmez zaten gitsede basmayın basmak için yapılmamıştır...

en iyi tercih bance maxi scooterlarda, maxi scooter olduğunu gösteren bir bakanın tekrar baktığı SYM 250 GTS....

görüntü olarak içlerinde en iyisi hatta muhteşemi SYM 250 GTS.....parça kalitesi çok iyi servisi suzuki.......diğerlerinde olmayan bir çok özelliği var en ufağı sis farları.... performans olarak yeterli..dilerseniz yurt dışından performans parçaları alıyoruz biz...sizde alırsınız....

okadar para vereceksiniz görüntü alın..yok performans istiyorum diyorsanız 250 km basıcaksanız race alın......

GTS yi tek geçerim (250 cc olarak) alanların hepsi memnun...sym kullanıcıları topiğine bekleriz......
    [B]Md[/B]

vedatarpacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman an400
    x 8 premium x 9 a göre bence daha iyi çünkü artısı bagajı ve görüntüsü
    x 9 da olan yol bilgisayarcığı yok.. bence önemli değil eğer seçimin piaggio olacaksa x 8 premium a bak derim.. kazasız belasız..

VOYAGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 , HONDA BEAT , HONDA TODAY
    Alıntı mertdg adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar 250 cc scooter alacaksanız zaten performansı unutun yani hepsi aynı gidiyor sonuçta 3 fazla 5 eksik........250 lik scooter işte....xmax te alsan z pax te alsan fark etmez zaten gitsede basmayın basmak için yapılmamıştır...

en iyi tercih bance maxi scooterlarda, maxi scooter olduğunu gösteren bir bakanın tekrar baktığı SYM 250 GTS....

görüntü olarak içlerinde en iyisi hatta muhteşemi SYM 250 GTS.....parça kalitesi çok iyi servisi suzuki.......diğerlerinde olmayan bir çok özelliği var en ufağı sis farları.... performans olarak yeterli..dilerseniz yurt dışından performans parçaları alıyoruz biz...sizde alırsınız....

okadar para vereceksiniz görüntü alın..yok performans istiyorum diyorsanız 250km basıcaksanız race alın......

GTS yi tek geçerim (250 cc olarak) alanların hepsi memnun...sym kullanıcıları topiğine bekleriz......
    HOCAM AL BENDEN DE O KADAR...

Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı VOYAGER adlı üyeden alıntı
    HOCAM AL BENDEN DE O KADAR...
    bakın bir kullanan daha işte...kime sorsanız tek geçer.....x9 ve x8 de güsel aslında aslındada..... çirkin be kardeşim....havası yok...fos....
    vespa alsan iyi ....paran yetiosa en azından nostarjik ..millet bakıp sevimli buluo seni üstünde hehehhe....bide momo kask tamam süper ......ehehehehehhehe

reklam kokan hareketler bunlar bunlara gerenk yok........

herşey ortada kardeşim......farklı ol ...bizim gibi...yolda elle göstersinler seni..yaa bu ne acaip motor desinler...pizacı demesinler...herkeste var demesinler..kaç senelik motor sürücüleri gelip soruo yaa..gurur duyuyoruz walla....
    [B]Md[/B]

newbiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 250
    Tavsiyeleriniz için sonsuz teşekkürler. Motorcuların olduğu kadar dayanışma içinde olan başka bir camia yoktur herhalde. Bu camiaya girmek hem sevindirici hem de güven verici. Benim kararım XMAX oldu. Bugün vekaleti verdim , işi bitirdik. Plakayı bekliyorum. Umarım pişman olmam. (merak edenler için söyleyeyim ; ehliyet , kask , mont , eldiven zaten vardı. Herkesin malumu HERŞEYDEN ÖNCE GÜVENLİK )

Bayide gördüğüm başka bir XMax sahibiyle ayak üstü konuştuk. Motorundan çok çok çok memnun . Performans nasıl diye sorunca , 160 basıyorum dedi. Ben de nasıl olsa atıyodur diye fazla üstelemedim. Acaba bu doğru olabilir mi? 250 lik bir scooter 160 yapar mı ?

Herkese saygılar...

007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman AN 650 Executive
    SYM Gts 250 ...
    Cüneyt Eralp

kelsinus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı newbiker adlı üyeden alıntı
    Tavsiyeleriniz için sonsuz teşekkürler. Motorcuların olduğu kadar dayanışma içinde olan başka bir camia yoktur herhalde. Bu camiaya girmek hem sevindirici hem de güven verici. Benim kararım XMAX oldu. Bugün vekaleti verdim , işi bitirdik. Plakayı bekliyorum. Umarım pişman olmam. (merak edenler için söyleyeyim ; ehliyet , kask , mont , eldiven zaten vardı. Herkesin malumu HERŞEYDEN ÖNCE GÜVENLİK )

Bayide gördüğüm başka bir XMax sahibiyle ayak üstü konuştuk. Motorundan çok çok çok memnun . Performans nasıl diye sorunca , 160 basıyorum dedi. Ben de nasıl olsa atıyodur diye fazla üstelemedim. Acaba bu doğru olabilir mi? 250 lik bir scooter 160 yapar mı ?

Herkese saygılar...
    Üstat, birazcık atış var gibi sanki.Zaten hız göstergesi o kadar.Ben (tek kişi, yüksüz, hafif yokuş aşağı) 135 km'ye kadar çıktım.Daha çıkar mıydı bilmiyorum.Çok da zorlamak istemedim ama rahat bir hali vardı.Yine de bu tarz motosikletlerde bu kadar hızlı sürüş bence pek de tavsiye edilebilecek birşey değil.X-MAx'ta 100 KM'yi aşmayacaksın.Bu da sana yakıt ekonomisi, konfor ve eğlence olarak geri dönecektir.

mondial110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HaSaRLı..!!
    honda hayat onda
    :bounce: 0546465246900

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    Alıntı mertdg adlı üyeden alıntı

okadar para vereceksiniz görüntü alın..yok performans istiyorum diyorsanız 250 km basıcaksanız race alın......

mertdg; Fiatı ve linkini yazabilir misin? Ben de arayış içindeyim.
    Sezai Rahmi YILDIRIM / Düzce / 1959 / T.Öğretmen

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    x max derim ben
    Ride your way

xTraP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ayşe ŞuLe Bilgiç'in yazısından bi aLıntı Xmax icin ;

MOTOR: Tek silindirli 250 cc su soğutmalı motor Xmax’e 20 beygirlik bir güç veriyor. Açıkçası İsviçre saati gibi çalışan motor Xmax’i spor scooter sınıfına rahatlıkla sokabilir. İlk kalkış ataletini atar atmaz hız göstergesi şaşırtıcı bir hızla 150 Km/s ye kadar çıkıyor.

160'ada cıkabiLir demekki iyi acıLırsa.

VOYAGER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250 , HONDA BEAT , HONDA TODAY
    Arkadas coktan kararını verdı motoru aldı neredeyse rodajını bıle tamamlayacak sız hala yazısıyorsunuz....

Korhanx9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    x9 250 al bence

Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı sereye adlı üyeden alıntı
    mertdg; Fiatı ve linkini yazabilir misin? Ben de arayış içindeyim.

kusura bakma..bugün yazabiliyorum ancak....önce gel istersen SYM forumda bilgi al.... topic :

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=12716

bence kararını vermden önce SYM yi iyice araştır..alan herkes memnun ..istanbulda iyi birde tanıdık bayi var...aslında bir kere gittim ama süper adamlar tavsiye ederim...küçük yalı suzuki bayi....

bu arada yurt dışından performans parçaları arıyorduk..bulduk..görüşüyoruz..hatta baya arkadaşımız oldu singapurdan oranında linkleri :

http://www.futurescootering.com/gallery/gts.htm

http://www.futurescootering.com/foru...250#entry11256

www.motana.com.tr buda suzuki türkiye onlar getiriyor SYM yi servisinide suzuki veriyor....
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    DAELİM S2 250
    BENCE X-MAX250 10150 YTL olmuş kesinlikle bu fiata bu motora binilmez fiat çok astronomik 6900 YTL den giren motor 10150 olursa kısa zamanda bu fiat farkını yamaha tüketiciye izah etmeli, parçaları niye ucuz olsunki bence Daelim s250 al rahatınabak X-max 250 den daha konforlu ve fiatı 7300 YTL, oturuş durumu yamahadan daha iyi Daelimin çünkü ortası boş ayaklarını uzatabilirsin ağrı yapmaz X-MAX te ise ayaklar ağrıyor bunu bilesiniz

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Yahu adam motorunu almış!!Hatta resminin altınada yazmış motorunu hala öneri veriyorsunuz?Bu yazıları okumadanmı yazıyorsunuz buraya anlamıyorum
    31-05-2006, 16:30 PM de son mesajını atmış ve alacağını söylemiş..
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler