Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

keweey.honda dylan. asyat150 hangısını alım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    en kısa zamanda alıcam
    ya arkadaslar 2 gundur bı takıntı basladı bende burdanda takıp ettıgım kadarıyla honda ama cok pahalı acaba degermı kendımı sıkmama asyanın t150 sıde fena durmuyo ama sorun cıkarıyomus keweeyde hosuma gıdıyo sızce hangısı bunlardan bı akıl verınn.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bilalpars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hojam sana sadece sunu soyluyorum cin malindan uzak dur. o soyledigin modeller hakkinda bilgim fazla olmadigi icin sana yardim edemiyecegim.SAYGILAR

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    honda her yönden üstün zaten. markanın üstünlüğü yanında su soğutmalı ve en güçlüsü. yani bu karşılaştırma da kimse başkasını seçmez zaten.

honda pahalı tabi ama 150cc su soğutmalı ve 15,8 beygir. yani cbr125 den daha güçlü. nerdeyse diğerlerinden iki kat güçlü.

bence verebiliyorsan parasının hakkını verir.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

kelsinus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Hiç düşünmeden; Dylan!

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    kesınlıkle dylan..bı tanıdıgım aldı yenı cok memnun..zaten forumd dylan ın topıcı var orda gez bıraz anlarsın dylan alman gerektıgını

zoki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tabiki honda dylan sorduğun soru diil düşünmene hiç gerek yok. her yönden rakiplerineden iki gömlek daha üstün dylan

koray_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abicim asyaya sakkıın girme..aslında senin sorduğun soru değil

tabiki hondaa dostum..bence

titanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T 19 A
    kardeş

2000 +- ytl lik araçla 5000 ytl lik aracı kıyaslamak çok abes kaçmış

fiyatları birbirine yakın olan araçları kıyaslamak mecburiyetindesin aksi halde çok anlamsız bir durum ortaya çıkar.

şöyle söyleyim 5000 ytl varsa git honda dylan al pişman olmassın

ama 2000 ytl varsa git gözüne hoş gelen herhangi bir çin malı al o fiyat aralığında.(hepsi aynı kalite önemli olan servistir.)

çin malı her ne kadar sorun çıkartsada (aslında ufak tefek sorunlar) çokta zararın olmaz hondayı bir yere toslarsan as 150 t kadar para harcarsın.

Motosikleti
    en kısa zamanda alıcam

hepınıze cok tesekkur ederım

arjadaslar cok sagolun benım gonlumde honda var tabıkı acemıyım dıye dusunmuyorum ıllakı bıyere gırerım ben 1700 ytl ye su acemılıgımı atmak ve sonra degıstırmek uzere bı mondıal aldım su eskı kasa gorunumlulerden ama ondan sonrakı hedef tabıkı honda herkeze cok tesekkurler

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı burak2010 adlı üyeden alıntı
    ya arkadaslar 2 gundur bı takıntı basladı bende burdanda takıp ettıgım kadarıyla honda ama cok pahalı acaba degermı kendımı sıkmama asyanın t150 sıde fena durmuyo ama sorun cıkarıyomus keweeyde hosuma gıdıyo sızce hangısı bunlardan bı akıl verınn.
    şaka yapıyosun

TAVCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran Karry 125
    Bende cın malı scooter var 150 lık.Arada bır problem cıkarıyor ama servısı hepsını garantıde yapıyor.Honda tabııkı kı daha ıyıdır.En azından bır karızması olur.Paran yetıyorsa honda al
    2011 Model Motoran Karry 125 (Çakma Vespa Gts 250)

sadece bu smileyi koymak istedim ama 10 karakter dedi..

Jetix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya T-19 "06"
    Dostum 5 milyar Hondaya vereceğine 6 milyara 2,el cok temiz az yol yapmış Maxi scooter ler var Mesele Piaggio Beverly veya X9..Bence iyi düşün ve incele 5 milyar ufak scootere vermek...bilmiyorum...

ezme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XSR 900
    alakasız olacak belki ama ne git hondaya o kadara para ver nede git cin malı al! Git aslanlar gibi (bu sene yeni getirmeye baslamıslar,keske gecen sene de getirselerdi:( ) kymco movie 150 al! kalitesi hondadan assagıda kalmaz performans desen 150 lik cinleri benim 125lik kymco geciyo 150 liligi daha iyidir mutlak fiyat desen hondadan ucuz vs vs.... Bende gecen senin gibi dusunerek motor aradım (daha cinliler yeni geliyodu) fiyat_getiri orantısı en mantıklı olan bence
    07 EEE 31

fromalanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS 150
    Alıntı ezme adlı üyeden alıntı
    alakasız olacak belki ama ne git hondaya o kadara para ver nede git cin malı al! Git aslanlar gibi (bu sene yeni getirmeye baslamıslar,keske gecen sene de getirselerdi:( ) kymco movie 150 al! kalitesi hondadan assagıda kalmaz performans desen 150 lik cinleri benim 125lik kymco geciyo 150 liligi daha iyidir mutlak fiyat desen hondadan ucuz vs vs.... Bende gecen senin gibi dusunerek motor aradım (daha cinliler yeni geliyodu) fiyat_getiri orantısı en mantıklı olan bence
    kesinlikle +1
    125lik ile 150 cc arasında 150 YTL fiyat farkı war 2beygir daha fazla fiyatı 3300YTL civarında gayet oturaklı konforlu ve güçlü bi motordur ben ybr yi geçtiğini gördüm oldukça seri ;)
    ''Çekemedim Akça Kızın Göçünü , Yol Ver Bana Çubuk Beli Geçeyim''
    AB RH (+)

motodevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    bence kymco grand dink al kendımde kullanıyorum gayet memnunum ama kara senın onların ıcındende dylan tabıkıde

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler