Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bisan senator 150

Motovento
    REKLAM ALANI
    h-mawi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 251
    arkadaslar bisan senator 150 lik almayı düşünüyoruz. alan yada bilen varmı? yardım pls

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    entellektüel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Zat 150 Yakında Yamaha 1200 cc Chopper
    Ben gördüm çok büyük ve kaba bir görünüşü var.
    Bir de kullanımını bilemiyeceğim. Ben Mondial Zat 150 Tavsiye ederim. Yaklaşık üç ay yaptığım araştırma sonucunde Mondial'de karar kıldım ve pişman değilim. Mondial Al diyorum nedenleri :
    Bu motoru imal eden Jincheng Corperation Yamaha ve Suzikilerin motorlarını yapıyor. Yani bu motor Yamaha ve suziki ayarında... Bu motorun AB kabul sertifikası var. Dünya pazarında adı JP150 T olarak biliniyor ve majör motor grubundan. Beygir gücü ayni emsaldeki akranlarından büyük. Kullandığım motorun verimini her halde bilirim. Çeyrek gazda 60 - 80 gören kaç motor var rodaj süresinde. Bu arada iki kişi seyahat ediyoruz. Uzun yolda randımanlı daha ne diyeyim.
    [B][I][COLOR="Red"]Yanlışlarıyla Mutlu olanları, Doğrularınızla Rahatsız etmeyiniz...[/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı h-mawi adlı üyeden alıntı
    arkadaslar bisan senator 150 lik almayı düşünüyoruz. alan yada bilen varmı? yardım pls
    bununla ilgili bir topic açılmışdı ararsan orda bu motor hakkında yorumlar yapılmışdı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler