Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

0-100 reyzing en hızlısı tavsiye istiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    rebirth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hkn34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam bı soru sormus herkes espri makınası olmus ne kadar cok komedyen varmıs yahu bu forumda ınsanlarla dalga gecmeyınde bılgınız varsa paylasırsınız yoksa veya yorum yapmak ıstemıyorsan yapmassın dalga nıye gecıyorsunuz ınsanlarla anlamıyorum...
    Bu konuyu daha hiç cevaplanmamışken gördüm,bütün ss'leri tek tek kullanıp bilgi sahibi olmadığım için kendimi bu soruya cevap verecek nitelikte görmedim,haliyle bişey yazmadım. Sonra son cevaplananlara ne zaman baksam bu konu vardı hep aynı 'espri'ler yazılıyordu, tepki olarak yazmayı düşündüklerimi aynen yazmışsınız.
    hkn34 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    eraksoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok.
    Sen en iyisi üstüne biraz daha koyup bi ybr al, 0 -100 e de ağır ağır çıkar süreyi rahat rahat ölçersin.
    Maslak bunu beğendi.

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı hkn34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam bı soru sormus herkes espri makınası olmus ne kadar cok komedyen varmıs yahu bu forumda ınsanlarla dalga gecmeyınde bılgınız varsa paylasırsınız yoksa veya yorum yapmak ıstemıyorsan yapmassın dalga nıye gecıyorsunuz ınsanlarla anlamıyorum...
    Bilmediğimizden yapıyoruz...
    Sen biliyorsan yaz bizde öğrenelim...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

herkes komedyen ya herkes cem yılmaz :D:D espiriler espiriler aceleyle açılmış bir başlık konu. zaten düzeltmesini yaptım okusaydınız.
    yazılanlara bende gülüyorum koca koca insanlar bir anda ilk okul seviyesine ine biliyormuş:D bu gerçekten komik.
    125 250 500 cc lerde deneyimim var. ben buraya ilk motorumu alıcam mı yazdım basit net bilen arkadaşlar yaza bilirdi yani.
    (bu arada teşekkür ederim yardımcı olan arkadaşlara) şakalara devam belki biri yaklar sizi burdan ünlü olursunuz hani ;)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    kimse adam gibi cvp vermemiş yok ybr al yok racing öylemi yazılır yok git internete araştır.
    ben birazcık tecrübemle cvp veriyim size 600 rr ve r1 kullanma şansım oldu r1 2005 modeldi ve 5 vitesti 1.ci viteste 140 goruyodu ve rakiplerine göre daha seridir diyebiliriz 600 rr da 2013 modeldi ve oda cc sine göre oldukça seri ama zannedersem r6 hepsinden seridir die düşünüyorum bu arada 600rr ın frenleri bi harika haberin olsun

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    Bilmiyorum ama bunların içinden en hizlisi 636 dır
    Bana gore her zaman en hızlısini kawasaki yapar.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı erdem195 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimse adam gibi cvp vermemiş yok ybr al yok racing öylemi yazılır yok git internete araştır.
    ben birazcık tecrübemle cvp veriyim size 600 rr ve r1 kullanma şansım oldu r1 2005 modeldi ve 5 vitesti 1.ci viteste 140 goruyodu ve rakiplerine göre daha seridir diyebiliriz 600 rr da 2013 modeldi ve oda cc sine göre oldukça seri ama zannedersem r6 hepsinden seridir die düşünüyorum bu arada 600rr ın frenleri bi harika haberin olsun
    R1 ve 5 vites.....r1'in 1.viteste redline da 165km/h yapar...Sıkmayalım istersen....
    bilginozi bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R1 ve 5 vites.....r1'in 1.viteste redline da 165km/h yapar...Sıkmayalım istersen....
    Yok yahu.... Yanlışın var...
    Geçen sıktım 182.5 ğu gördü...
    Daha da giderdi ama yol bitti...
    bilginozi bunu beğendi.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    yok dalga geçmişler falan diye sitem eden var. geçtim kardeşim. geçtim ne var? en hızlı rayzik motor yazarsan geçerim. billur da geçerim. en hızlı rayzik motor kanuni racer. alla alla ne ego manyağı adamlar var ya. şehiriçinde kullancam diyo bi de. naparsan yap. şu makara yapanlara sitem edenler çok silik tipler bu kadar da net.

Alıntı eraksoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen en iyisi üstüne biraz daha koyup bi ybr al, 0 -100 e de ağır ağır çıkar süreyi rahat rahat ölçersin.
    hocam bu bomba olmuş gercekten, sesli güldüm

anılbel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Wolf 125/ VSTAR
    Cebefe 150 akar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Ne kadar boş adamsim

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)