Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tiger250 mi jinlup250 mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    dico307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim motor tıger 250 ve çook memnunum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Artık Yok...
    tigerında şekli çok güzel ama ben dışarda çok sorunlu duydum kullananlardan özellikle bizim mecidiyeköy civarındaki kuryelerden gönül isterdiki regal alalım ama bünyemiz gereği biraz kilolu ve yapılı olduğumuz için regalda altımızda kayboluyordu üç motor arasında kalmışdım mecburi seyhan tiger jinlun seyhan çok sorunluymuş tigerın şeklide bence chopper a pek benzemiyor ama çok hoş farklı bir tarzı var o yüzden ben jinlundan yana tercihimi yaptım marauder kopyası motor tam.şu varki ama yolda bu çinliler içinde yolu dolduran iki motor var biri tiger biri jinlun bu motorlara arabalar bile sıkıştıramıyor epey kaslı motorlar

leonine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP
    evet abi bence jinlun yaşasın çan çunlar
    \'NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE\'

İ.E.T.T GERİ DÖNDÜ,YAŞASIN AKBİL

dico307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı leonine adlı üyeden alıntı
    evet abi bence jinlun yaşasın çan çunlar

teş. çook saol kaç km. yol yaptın onla

Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı
    tigerında şekli çok güzel ama ben dışarda çok sorunlu duydum kullananlardan özellikle bizim mecidiyeköy civarındaki kuryelerden gönül isterdiki regal alalım ama bünyemiz gereği biraz kilolu ve yapılı olduğumuz için regalda altımızda kayboluyordu üç motor arasında kalmışdım mecburi seyhan tiger jinlun seyhan çok sorunluymuş tigerın şeklide bence chopper a pek benzemiyor ama çok hoş farklı bir tarzı var o yüzden ben jinlundan yana tercihimi yaptım marauder kopyası motor tam.şu varki ama yolda bu çinliler içinde yolu dolduran iki motor var biri tiger biri jinlun bu motorlara arabalar bile sıkıştıramıyor epey kaslı motorlar
    evet sorunlu diyorlar ama ben hiç bir sorunla karşılaşmadım kardeş yani çook memnunum yazdığın içinde ayrıca teş.ederim

motoline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni-Tiger250
    selam abiler. bende tiger almayı planlıyorm ikinci el . ama işin teknik kısımlarından pek anlamam ve öğrenci olduğum için de bütçem çok elverişli değil. 2400 tl biriktirebildim . ben şimdi bu motoru alırken nasıl anlıcam sorunlu olup olmadığını kabaca. biri bana anlatırsa çok sevinirim yardımcı olun lütfen kazık yemek istemiyorm çünkü zar zor biriktirdim. şimdiden ilginize teşekkürler
    Tekeriniz düz bassın dostlar...

adonis84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lintex mach, kanuni tiger 250
    Alıntı motoline adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam abiler. bende tiger almayı planlıyorm ikinci el . ama işin teknik kısımlarından pek anlamam ve öğrenci olduğum için de bütçem çok elverişli değil. 2400 tl biriktirebildim . ben şimdi bu motoru alırken nasıl anlıcam sorunlu olup olmadığını kabaca. biri bana anlatırsa çok sevinirim yardımcı olun lütfen kazık yemek istemiyorm çünkü zar zor biriktirdim. şimdiden ilginize teşekkürler
    ben yaklaşık 17bin km yaptım 1 yılda önce kronik sorunları olan konjektör ve statörüne bak bunlar yakın tarihte değiştiyse burdan bi sıkıntı çıkarmaz arka saplamalar kesebiliyo bunun çözümü de 40 tl bu yapılmış mı bi bak motora bağlı ekstra bi ışık kaynağı varmı varsa uzak dur , motordan pek sorun çıkartmaz tigerlar sorun genelde elektrik aksamından çıkar , vites geçişlerine bak seri mi değil mi dişli değişmiş mi ona bak mutlaka dişli değiştir değişmemişse hem motor rahatlıyo hemde son hız artıp titreşim düşüyo, ben kız arkadaşımla 300 400 km lik geziler yaptım hep sürekli işe gidip geliyorum tabi ben biraz pimpirikliyim metzeller lastik taktım motora bmw nin ön camı var elektrk tesisatın yeniledim baştan, benimki gibi bi motor bul :D

motoline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni-Tiger250
    Alıntı adonis84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yaklaşık 17bin km yaptım 1 yılda önce kronik sorunları olan konjektör ve statörüne bak bunlar yakın tarihte değiştiyse burdan bi sıkıntı çıkarmaz arka saplamalar kesebiliyo bunun çözümü de 40 tl bu yapılmış mı bi bak motora bağlı ekstra bi ışık kaynağı varmı varsa uzak dur , motordan pek sorun çıkartmaz tigerlar sorun genelde elektrik aksamından çıkar , vites geçişlerine bak seri mi değil mi dişli değişmiş mi ona bak mutlaka dişli değiştir değişmemişse hem motor rahatlıyo hemde son hız artıp titreşim düşüyo, ben kız arkadaşımla 300 400 km lik geziler yaptım hep sürekli işe gidip geliyorum tabi ben biraz pimpirikliyim metzeller lastik taktım motora bmw nin ön camı var elektrk tesisatın yeniledim baştan, benimki gibi bi motor bul :D
    kardeşim öncelikle çok teşekkür ederim mesajımı dikkat e aldığın için. çok teşekkür ederim bilgilerin içinde. Dediklerini dikkate alıcam. Yanlız küçük bi sorum daha var; atıyorm motoru alırken adam a sordum ve yeni değiştirdim dedi ama 1-2 hafta sonra konjektor saplama vs bu dediğin parçalar sorun çıkardı . hepsini toplasak bana kaça maal olur tahminen bir fiyatla ? Bir de elektrik aksamı sürekli sorun çıkarıyor mu ? bir de ben trabzonda öğrenciyim istanbuldan trabzon a bu motor ile sorunsuz gidebilirmiyim bakımları yapldıktan sonra ? biliyorum çok soru sordum baş ağrıttıysam af ola
    Tekeriniz düz bassın dostlar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler