Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GV 250 mi Honda CBF 250 ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki DL 650 V Strom 06
    Arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.Bu hafta içinde de Hyosung veya Honda dan birini almayı düşünüyorum.Daha önce sadece basit mopedler kullandım.Bana ne tavsiye edersiniz.Önerilerinizi bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    GV250'i kullanma fırsatım olmadı ancak CBF250 (eski adıyla Twister) gerçekten çok kaliteli bir makina. tarzı, hızlanması, frenleri, vites geçişleri, minimum seviyedeki vibrasyonu, uzun yola olan dayanıklılığı ile kesinlikle ÖNCELİĞİ hakedior.. Ayrıca arkasında da dünyanın en büyük motor üreticisi HONDA var..
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan taşınmıştır.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: BBRR **************
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

ars287duff - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R6 & 2006
    valla kardeş bende yeni bir vitesli bir motor alıcam ama bu iki markadan eger fiyat kısıtın yoksa Hondayı tercih et bende öyle yapıcam. Bu zevke ilk başlangıcımı kötü bir tecrübeyle yapmak istemem.
    [URL="http://media.yamaha-motor-europe.com/swf/2006_YZF_R6_vr01.swf"][COLOR="Red"][FONT="Palatino Linotype"][CENTER][B][SIZE="2"]<<<<<<<<<< 2006 YZF-R6 >>>>>>>>>>[/SIZE][/B][/CENTER][/FONT][/URL][/COLOR]

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    tarz olarak hangisini beğeniyosan onu al.tabi honda kalitesini göz önünde bulundurmak lazım

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Hyosung'un kötü bir tecrübe olacağını düşünmüyorum ben. İkisi arasında ilk planda tarz meselesini tutarak da GV 250'yi tercih ediyorum.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

simurg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dadyw 250

Elbette GV250..

Göruntüsü arasındaki büyük fark bir yana(görüntü ikinci hatta ucuncu planda olmalı), işçilik kalitesi hiç de geri kalmaz Hyosung'un.Performansa gelince V motor olduğunu hatırlatırım..

f-ender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 250--haojin as150
    ya bahsedilen motorları ikisinide kullandım ayrıntılı bir şekilde cbf 250 naked zaten racing öncesi iyi bir motor gv 250 ise cruiser başlangıç için bence en iyi 250 lik cruiser v motor 28 beygir...bence önce tarz seçmelisin çünkü ikisinin kıyaslanması yanlış gibi.cruiser seviyorsan eğer düşünmeden gv250 alınmalı ki yakında umarım bende alacağım...

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    önce tarzını belirle sonra modeli seç bence.
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

Motosikleti
    Suzuki DL 650 V Strom 06
    Sevgili dostlar;
    Verdiğiniz öneri ve fikirlere çok teşekkür ederim.Aslında ben de ikisinin farklı tip motor olduğunu biliyorum ve benim gönlüm de cruiser den yana.Sadece fiyat seviyesi anlamında çok yakınlar ve tabiiki Honda marka olmasından dolayı biraz kararsız kaldım.Bir de 2. el Suzuki VL 250 cruiser var 1200 km de ve 8000 YTl istiyorlar.Ancak bu konuda hiç tecrübem olmadığından bu makina nasıldır?2.elde nelere dikkat etmek gerekir.İlk başlangıçta 2.el mi tercih etmeli biraz kafam karıştı.
    Değerli fikir ve görüşlerinizi bekliyorum.

watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Bildiğin tanıdığın bir motoru 2. el almak daha mantıklı bence. Sonuçta başlangıç motoru aradığına göre sende bunu acemiliğini atıp satacaksın. İyi bildiğin, güvendiğin birisinin 2. el motorunu almak bence en mantıklısı.

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım bence makineni uzun süre kullanacaksan ikinci el almanın pek mantığı yok ortak görüşe katılıyorum öncelikle tarzını belirlemelisin bence ilgili topicleri incele + ve - yönler fazlasıyla objektif irdelenmiş durumda...

dentist63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV 250
    Ben de sizin gibi kararsız kaldım her ikisini de kullanıp gv 250 aldım.Şimdilik bir sorunum yok.Sonuçta iki farklı motor ve tarz meselesi.

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Ben Hyosung derim kullananlar Honda kullanıcıları kadar memnun.Üstelik cbf ile kıyaslayınca Harley gibi duruyor.İkinci el Vl 250 den de daha mantıklı ama dostlarımızı dinleyip bir model tercihi yapmakta fayda var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler