Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha MT-125 vs YBR 125

Motovento
    REKLAM ALANI
    dei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok :/
    Üniversite öğrencisiyim, ilk motosikletimi alma hayalleri kuruyorum fakat bu iki model arasında sürekli gidip geliyorum. 2 ay içinde ehliyetimi almış olurum yaza doğruda motosikleti inşallah. Sizlere sorum şu, şu an için 5000 tl gibi bir bütçem var ve yaza kadar önümde 10 ay, MT-125 için bu 10 ay boyunca para biriktirmeyi planlıyorum ama değer mi sizce?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    bu bütçenin içinde ekipman yoksa motor içinana para ise RKS 200 tavsiye ederim,

İki seçenek arasındanda YBR,
    2. eli yedek parçası vs daha yaygın.
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

Darkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-125 ('14), Yamaha MT-25 ('17)
    Dostum bütçenin içine kask, mont, pantalon, eldiven, ayakkabı falan da eklemen gerektiğini (hatta önce bunları tamamlamanı öneririm) unutma lütfen. Bütçen dahilinde tam ekipman ve YBR ile güzel bir giriş yapabilirsin bence. 10 ay fazla pratiğin olur. Bunu da motorundan son derece memnun bir MT'ci olarak söylüyorum. ^^

Motosikleti
    MT07ABS / FZ09
    Alıntı dei adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üniversite öğrencisiyim, ilk motosikletimi alma hayalleri kuruyorum fakat bu iki model arasında sürekli gidip geliyorum. 2 ay içinde ehliyetimi almış olurum yaza doğruda motosikleti inşallah. Sizlere sorum şu, şu an için 5000 tl gibi bir bütçem var ve yaza kadar önümde 10 ay, MT-125 için bu 10 ay boyunca para biriktirmeyi planlıyorum ama değer mi sizce?
    "dei" kardesim,
    MT125 kesinlikle butcen varsa alinacak bir motor.125cc motor 10bin TL. goruntusu cok iyi.
    benim butcem musait oldugu halde acemiligi atmak icin YBR125 kullaniyorum, yari fiyatina 5bin TL.
    gayet de memnunum.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Bende yorum yapan arkadaşlarla aynı görüşteyim. ilk motorun düşmesi var kalkması var yedek parçası yaygın ucuz ve yansanayisi olan ybr 'yi seçmen.

Ybr'den sonra mt125 2nci adım olsun.

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    fiyat farkı yarı yarıya bütçe 5 bin ise mt125 ilerki seviyeler gibi maddi manevi
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

dei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok :/
    Cevaplarınız için teşekkürler bu arada kusura bakmayın kendimi tanıtmayı unutmuşum. İsmim Burak. boyum 180 ve ne yazık ki kilo 95 olduğundan YBR nin altımda bisiklet gibi kalmasından korkuyorum açıkçası. Çünkü söylediğim öğrenciyim ve alacağım motoru uzun süre kullanmayı planlıyorum (500 km uzun yol dahil). Ekipman konusunda da 5000 tl dediğim bütçe ekipman hariç. Sadece motosiklet için.

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Bence yari yariya fark varsa hic mi hic degmez al motorunu tak kaskini gezmeye basla

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    ikisi de hemen hemen aynı işi görür, ama MT-125 çok güzel motosiklet. Kullanmadım ama henüz yakın bir arkadaşıma aldık cidden aleti 125cc'ye o parayı verdirtçek kadar güzel yapmışlar. Motosikletim şekil olsun, kaliteli olduğunu detaylarında hissettirsin dersen, ayrıca biraz daha güçlü olsa da iyi olur düşüncen varsa MT-125, yoksa parçası ucuz olsun, zarar ettirmesin işimi görsün yeter dersen YBR.
    dei bunu beğendi.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Paran çoksa mt 125, pek yok dersen ybr 125. Kıyafetlerini unutma.

yns_cbn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 250R, Lifan PONY
    Mt hiç kullanmadım yorum yapamam ama iki adet ybr eskiten biri olarak diyebilirim ki hiç yolda kalmayacaksin. Yakit olarak en minimum değerleri göreceksin. Ama ybr den bi R6 olmasını da beklemeyeceksin. O işini yapar bundan emin ol hele bir de sıfır olursa. Şayet 10bin lira vereceksen bir motora bence bu motor 125 cc olmasın. 250CC klasmanina bak derim. Cbr olur inazuma olur ybr 250 olur sym olur.... 125lik bir motora 10bin lira çooook yazık olur kardeşim. Saygılar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)