Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar 200 NS mi yoksa TVS Apache 150 RTR Edge mi Alınır öneri?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Özgürr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS RTR 150 + Yamaha R25
    BAJAJ PULSAR 200 NS mı yoksa TVS APACHE 150 RTR EDGE ' mi Alınır önerilerinizi bekliyorum bir önceki konumuda sanırım okumussunuzdur bu aradalar sizleri biraz rahatsız edıyorum ama cok kararsızım sanırım dönüp dolasıp tvs alıcam sizin söyledıklerınıze göre öyle olucak neyse önerilerinizi beklıyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    manners - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oyle bir baslik acmissin ki sanki galeridesin iki motorun arasina almislar seni, birini hemen secmessen gidonunu vericez sana der gibi, az ac arastir su forumu iki motor icinde gerekli kiyaslamalar yapilmistir yeteri kadar.

Motosikleti
    TVS RTR 150 + Yamaha R25
    Alıntı manners adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oyle bir baslik acmissin ki sanki galeridesin iki motorun arasina almislar seni, birini hemen secmessen gidonunu vericez sana der gibi, az ac arastir su forumu iki motor icinde gerekli kiyaslamalar yapilmistir yeteri kadar.
    arastırdım kardesım merak etme ama birde topu sıze atmak ıstedım kendı basıma karar vermek ıstemedım.

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Ben 2014 ocak ayında Sıfır 2013 TVS aldım O zamanlar henuz TR de pulsar yoktu , pulsar ın siyahına bitiyorum zaten olsaydı kesinlikle onu alırdım fakat fuarda gelcek söylentileri vardı ve ben o kadar bekleyemezdim , kaldıki martta bile kapora verenler alamadı motoru yaza sarktı forumda en çok konuşulan konu oldu bu pulsar! Gelelim günümüze , pulsar ın o yanınızdan geçerken dökülüyomuşçasına şangırtılı sesi haricinde bence herşeyi çok güzel, deneme fırsatım olmadı ama TVS Apache konusunda tvs lerini satıp pulsar alan arkadaşlar var onlarla irtibata geçersen seni daha iyi aydınlatabilir kafandaki soru işaretlerini silebilirler sanıyorum ..
    Eğer kask takmıyosanız koruyacak bişeyiniz yok demektir!!!

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Bajaj pulsar

Motosikleti
    TVS RTR 150 + Yamaha R25
    Açıkcası Birazda hizli gitsin istiyorum tvs 'mi daha hızlı yoksa pulsar mı ?

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    ben oyumu pulsara kullanıyorum 20 bg üstü candır (pulsar 24 bg )

Survivalsyk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar
    Tvs apache tabiki.Adı üzerinde apaçi. ��
    Bilg.
    Sayg.

MotojeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Biri at biri eşşek.
    tekoklava bunu beğendi.

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Ben olsam TVS'i tercih ederdim seri ve sağlam. Pulsar oyuncak gibi ve bence malzeme kaliteside o kadar iyi değil. Ama TVS tam bir canavar her türlü oyna kır dök parçasıda uygun.

Motosikleti
    TVS RTR 150 + Yamaha R25
    Sanırım Pulsara göre abartı Egzozda yok örnek ; Tiger ?

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Alıntı imtarky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben olsam TVS'i tercih ederdim seri ve sağlam. Pulsar oyuncak gibi ve bence malzeme kaliteside o kadar iyi değil. Ama TVS tam bir canavar her türlü oyna kır dök parçasıda uygun.
    yav he he
    rebirth ve ea1925 bunu beğendiler.
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir...

online253 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25 2021
    Çok saçma bir kıyaslama olmuş yarın bende ankara bajaj bayine gidip taksitte anlaşacam siyah bajajıma Ekim'in 8 inde falan kavuşmayı planlıyorum

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Apache nin parcasina ucuz diyen arkadaşlar sadece sürücü basamaginin birinin fiatini sorsunlar yeterli bence .
    Özgürr bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Alıntı lickup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav he he
    "yav he he" kelime haznen bu kadar mı ?

Ayrıca TVS'e laf edenler dışarda kuryelere bir bakın ne kullanıyorlar. Yüzlerce CBF, YBR ve TVS var.

İlla ucuz BAJAJ'ı göklere çıkaracaksınız ya.

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Kimsenin biseyi göklere cikardigi yok arkadasim Apache de cbf de YBR de yillardir yollarda pulsar daha yeni girdi piyasaya bi satilsin binilsin eskisin bakalim nedir ne değildir anlasilir . Bir gerçek varsa oda hiçbirinin ilk piyasaya ciktiginda pulsar kadar talep görmedigidir. Ben bu yil sonunda bajaj ın satis rekoru aciklamalarini bekliyorum şahsen.

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Alıntı imtarky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "yav he he" kelime haznen bu kadar mı ?

Ayrıca TVS'e laf edenler dışarda kuryelere bir bakın ne kullanıyorlar. Yüzlerce CBF, YBR ve TVS var.

İlla ucuz BAJAJ'ı göklere çıkaracaksınız ya.
    Pulsar zaten kurye motoru olmaya uygun bi tipte değil ki gireli daha 1 sene bile olmamış piyasa bu nasıl kıyaslama. Parça kalitesine gelince tartışılır ama bence pulsar o fiyata çok daha fazlasını sunuyor. Güç konusuna girmeye bile gerek yok 24 hp ~ 15 hp
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir...

Motosikleti
    Öncesi muhtelif motorlar :) Şuan Yamaha YZF R 25
    Pulsar la apechenin kulvarlari farkli. Karşılaştırmak bile yanlış. Pulsar her anlamda Apache den üstün bir motor. Arkadasin birisi alakasız bir yorum yapmış. Sanırım pulsarri hic görmemiş.apeche ile bajaj discovery karsilastirmaniz lazım.

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Alıntı lickup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar zaten kurye motoru olmaya uygun bi tipte değil ki gireli daha 1 sene bile olmamış piyasa bu nasıl kıyaslama. Parça kalitesine gelince tartışılır ama bence pulsar o fiyata çok daha fazlasını sunuyor. Güç konusuna girmeye bile gerek yok 24 hp ~ 15 hp

Aslında o kıyaslamayı yaparkenki amacım şuydu kuryeler bile kullanıyor TVS'i hani karda kışta kullanıyorlar, sürekli yol yapıyorlar amacı ile söylemiştim sonuçta limitlerini zorluyorlar motorun. Hatta motorun canını bile cıkaranlar oluyor gibisinden.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla buradaki kuryeler cbf ve ybr kullanıyorlar. Sürüş pozisyonu itibariyle gün içinde saatlerce sürüş yapan adam, o oturuş pozisyonuyla tvs seçiyor ve rahat ediyorsa iron butt yarışmasına da girmeli. Cbr 125 parasına cbr dan daha güçlü, sıfır motosiklet sattıkları için bajaj a bilenmek pek doğru değil. Keşke daha çok modeli gelse de 2 kuruşluk malzeme farkına 10 kuruş fark vermesek.
    Tvs ve bajaj farklı klasmandaki motorlar, fakat yeni başlayanın dahi kolayca kontrol edebileceği güç ve kıvraklığından ötürü apache-pulsar kıyaslamasında ben kesinlikle bajaj'ı seçerdim. Bu seçimimde de ilk olarak güç, ikinci olarak ise parça fiyatlarını baz alırdım.
    Parça bulunabilirliği açısından da bajaj ın, tvs den daha üstün olduğunu düşünüyorum. Daha geçenlerde forumda ne yapıp edip tvs apache ön dişlisini bulamayan birinin konusu vardı.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)