Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

chooper keeway sl150 mi zealsun zl150 mi? acil !

Motovento
    REKLAM ALANI
    polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    merhaba arkadaşlar
    bu iki motordan birini almaya karar verdim, keeway'in servisinin çok olmasını, tipini, küçük ve hafif olmasını (boyum uzun değil) beğeniyorum
    zealsun'un tipinden çok titreşim önleyici sistemini, sıvı soğutmalı radyatörünü beğeniyorum, buna karşın servis sayısı çok az görünüyor...

hangisini alayım, lütfen yardım acilen...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    bende keeway 150 SL vardı 250 lik motor almak için sattım kafama göre motor bulamayınca Zealsun SZ 19 aldım
    Bence her iki topici oku kararı kendin ver
    GEL DEDİN, GELDİM, ABDURRAMAN ÇAVUŞ

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    topic leri okudum, zealsun daha sorunsuz konforlu görünüyor, servis durumu ve getiren firma hakkında bilginiz var mı acaba? servis sayısının az olması bir handikapmıdır? parça sorunu ileride çıkabilir mi? ya da bu markanın ithalatı durabilir mi ? buna karşın keeway daha çok satılmış..

emreben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simsiyah mt 03
    zealsun dediğin marka motorlarda zongshen imzası vardır beko arçelik gibi düşün olayı zealsun daha az bayisi olsada servis sayısıda az olsa bu seçiciliğinden kaynaklı bence az ama öz çalışıyorlar 10 larca servisi olup parçasını bulamadığım motor ne işe yararki zongshen çinin en büyük üreticisi tr topraklarında uzun sürede varlığını o veya bu şekilde koruyacağıda kesin ama karar senin
    Aslnda o bir KARŞIYAKALI

Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    zealsun un biraz daha çok kullanıcısı sitede olsaydı daha az kararsızlığım olurdu, bugün keeway'i gördüm, üzerine bindim, parmak uçlarımla durabildim, görüntüsünde sorun yok iyiydi
    yarın da zealsun'a gidicem, servisleri nasıl? parçalar ucuz mu? sürüşü daha konforlu diyorsunuz bu da oldukça önemli...

Motosikleti
    Gt250r
    Bende bu 2 marka arasında kaldım keeway e gelen zamdan sonra 150-19 u alıcam galiba ama aklımda keeway kaldı acaba hangisini almalıyım 1 hafta içinde alıcam karar veremedim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler