Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

YZF mi Bajaj Pulsar mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Hangi motoru aldın?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    Ben olsam iyide olsa kötüde olsa gönlümdeki neyse onu alırım.

mert2091 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorcycle Dealer (:
    Hocam 250 cc de 125 cc de racing motor bence olmaz. 2013 üzeri üretimler biraz daha şanslı. 250 cc olanlar 160+ km hıza ulaşabiliyorlar. bu da az da olsa Racing kavramının yanından geçiyor diyebilirim. YZF 125 kesinlikle değil. Çünkü tek silindirli 125cc ve zannediyorum ki hava soğutmalı olan bü ürünle R25 in arasında 1500 TL fiyat farkı var. Yamahaya niyetlendiysen telefonunu sat bişeyini sat bul buluştur kesinlikle R25 al derim. Çift silindirli ve su soğutmalı olan bü ürün r125'den çok çok daha performanslı ve sağlıklı bir ürün gibime geliyor. Gelelim pulsar konusuna. Aslında Yamaha ile aralarında asgari 4500-5000 tl gibi farklar olunca bence yamaha değil de bajaj a yönelmende fayda var. Çünkü keyfini alınca cc yükseltmek isteyeceğinden yamaha alırsan boşuna para vermiş olucaksın o kadar. 17-18 e hatta daha da altına z750 fazer 600 gibi makineler alabilirsin 2.el olarak. Bajaj konusunda son diyebileceğim pulsar 200ns ile 200rs arasında sadece grenaj farkı mı var tam bilmiyorum, ancak motorlarında bir fark yoksa kesinlikle 200ns al. plastiğe +1500 para vermenin manası yok diye düşünüyorum.

ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    Pulsara bişey diyemem fakat yamahanın colgate tarifesi ve servis ücretlerine çok para dökersin hep söylediğim birşey var 125 cc ister yamaha ister honda olsun o paralar verilmez alacaksan 250 den aşağı o paralar verilmez o makinalar hsketmiyor çünkü o parayı

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)