Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya Motor As 125T(yardım piliz)

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar as125 t almak istiyorum.... bana yardımcı olursanız sevinirim... engin fikirlerinize basvuruorum.... bu motor hakkında performans, yakıt,tüketimi eksiklikleri, fazlalıkları, anlatırsanız sevinirim

Şimdiden herkeze tşkler.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En sorunsuz çinli diyebilirim fiyat performans gayet iyi.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

Motosikleti
    SYM GTS 250
    kardeşim bende as125t var henüz 3650 km. de ama uzun yol pek yapmadım 10 km belirli hızda gidersen benzin pompası işlev yapmıyor motor stop ediyor ayakla çalıştırmak gerekiyor bu gün başıma geldi motor gücüne bakıpda aldanma otomatik olduğu için performans çok tatmin edici değil ama şu bir gerçek ki 2 kişi çok rahat çekiyor asya çin motorlarının arasında en sağlamı olduğu bir gerçek asyaların arasında en sorunsuz olanıda as 125 t sakın mondial alma aynı parçalarında en az 2 kat fiyat farkı var mondial cılar asya servisinden parça almak için yalvarıyorlar en basitinden marş motoru mondial da 130 ytl idi asya da 68 filandı aynı parça hiç bir fark yok tercih senin... bence paran varsa kymco filan al çin üretimi çok dandik her parçada hissedebiliyorsun bunu emin ol.....

fragrance_chaplin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PEMBİŞ'im SATILDI!/Regal Raptor250-Dragstar650
    motoru mutlaka kendine yakın ve servisi olan bi galeriden al! başka yorum yok...bir de mutlaka birşeyler kopart yanında beleşe.
    tabi bu arada çok geç kalmışsın.1650 den 1880 e çıktı fiyatı yeni!
    [COLOR="Red"][U][B]:pr:PEMBİŞİM SATILDI :salut:[/B][/U][/COLOR]

Motosikleti
    103 as 125t
    bendede as125t var 3021 km de ve 2 aydan fasla oldu alalı fıyatı hala 1650 su ana kadar hıc bı sorun yasamadım bu ılk motorm deıl saten yanı bı sorun cıkarmıo yeterkı dusgun kullan karar senın FAKÜLTELİ

Motosikleti
    Mondıal 150 Mcx
    arkadaşlar bende asya 125 t aldım alalı 2 gün oldu vallahi çin malı scooter ların genelinde en sağlam motor olarak gösteriliyor vallahi her dakika camdan dışarı bakıyorum motorumu görmek için yakında bi garaj gibi yer yapıcağım şimdilik dışarda çok iyi bağlıyorum 1-kalın zincir kilit 60 ytl ye aldım çok sağlam 2-alarm 57 ytl ye aldım uzaktan çalıştırmalı 3-disk kilitliyicisi var 4-direksiyon klidi 5-bi tanede branda aldım böle idare ediyorum valla bi gün tüm motorcularla bi gezi planlıyorum diyorum hem tanışırız hemde beraber gezeris neyse konudan çıkıyorum vallahi arkadaşlar inanamıyacaksınız tanıdıktan 650 ye kazasız masrafsız ruhsatlı borçsuz temiz bir makina valla herkese tavsiye ederim...
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır...!:cat:

Motosikleti
    asya as125
    bak babacım eğer vitesli kullanabiliyorsan asya as 125 al bende war 3600 km de yakıta gelince eğer yüksek vitesde kullanırsan hız yapmassan motor km de 85,000 TL/100,000 yakıyo performans dersen motorun km saati 120ben ibreyi kırdım :D o derece seri we hızlı bir motor motorun aynalarını cıkardım SMOKEHEAD performans ekzos u taktım motor bi harika tavsiye ederim...!

teknikhoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT
    Kardeşim merhaba;

Herhalde en yaşlı olanı bende. 11.000km'de bir mavi Hügo'muz var (01 HG) . Tüm bakımlarını kendim yapıyorum. Şu ana kadar sadece jiglesi (oda bozuk olduğundan değil, bozuktur ihtimalinden) değişti. Performans orta seviyede. Ama gidon tutuşu çoğu motordan rahat. Fazla derin çukurlardan kaçın. Ön amortisörü çok kısa yaylanıyor. Birde frenlerini mutlaka elden geçir. Alıjnca kaliteli malzeme kullan. Bendekiler hala orjinal balataları ama aldım alalı memnun değildim. Herhangi bir yerini merak edip sökme gofret gibi bir malzeme. (hepsinde olan bir şey) Motoru sağlam. Ama benzin otomatiğinden illallah geldi. Elim değerse bir çare arayacağım. Ama satmak için değil "kendin için özel bir motor " olarak al.

Not: Performans şahıs ağırlığım ile değerlendirilmiştir: 107kg

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    as 150 t 'idi as 220 t oldu ahmet abim sağolsun :D:)
    Alıntı kkorhann34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende asya 125 t aldım alalı 2 gün oldu vallahi çin malı scooter ların genelinde en sağlam motor olarak gösteriliyor vallahi her dakika camdan dışarı bakıyorum motorumu görmek için yakında bi garaj gibi yer yapıcağım şimdilik dışarda çok iyi bağlıyorum 1-kalın zincir kilit 60 ytl ye aldım çok sağlam 2-alarm 57 ytl ye aldım uzaktan çalıştırmalı 3-disk kilitliyicisi var 4-direksiyon klidi 5-bi tanede branda aldım böle idare ediyorum valla bi gün tüm motorcularla bi gezi planlıyorum diyorum hem tanışırız hemde beraber gezeris neyse konudan çıkıyorum vallahi arkadaşlar inanamıyacaksınız tanıdıktan 650 ye kazasız masrafsız ruhsatlı borçsuz temiz bir makina valla herkese tavsiye ederim...

eğper o kadar güvenli ise 3 tane disk freni gerçi nereye sığdırdın anlamadım ama neden sürekli bakıyorsun ben r6 ma o kadar şey takmadım bi tane zena disk kiliti ve bi tane zincir bi de üstünü ört bi de istanbulda bunlar yetiyo yani önceki diski o kadar büyük deil bi defa yani çok sallıyorsun benci

akin_2003tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONGSHEN GY125
    valla arkadaşlar bende as125t -15 var şu anda 9.800km ve tık yok çok seri ve çok sağlam bir motor yatık mükemmel yol tutşu çok iyi ideal bir gezi motoru diyebilirim. hiç durmadan 200km yol yaptım banamısın demedi çin malı motorların içinde en iyisi diyebilirim. yedek parça bol ve çok ucuz

qrar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    tam 2 yıl evvel aldım. şu an 7800 km de. 2 defa yolda kaldım. oda benzin bittiği için. bu motosiklet scooter ların ve 100 cc üzeri olanların en küçüğü.küçük olması avantaj bazen; trafikte manevalrı çok çabuk, park sorunu asla yaşatmaz. ammaaa tekeride çok küçük... bu nedenle virajlarda yatma olayı yok. büyük motosikletimde var ondan sonra 125 t ye binince tuhaf oluyorum . motor o kadar kayıyorki düz giderken... kıçımın altından kayıp gidecek gibi. ayrıca yüksekliği az idi ben yükselttirdim. nede olsa kaldırıma çıkmakta zorlanan bir skooter olamaz dimi.

bu motosiklet verdiğin paranın karşılığını veriyor. sadece 2. elini düşünme ve virajlarda yavaş olmayı göze al yeter.

Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    ya bende bişei merak ediyorum ??? özlliklerine baktım ve kayış yerine zincirli oldugunu farkettim bu gercekten dogrumu merak ediyorum???

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    asya 125 t kullanıcıları yardım http://www.sahibinden.com/ilk_sahibi...XQQdisplayitem ınternette bu ılanla karsılastım adamla bıraz konustum sızce ne kadar masraf vardır? fazla masraf cıkmarmazsayarın almayı dusunuyom

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler