Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İkisinden hangisi : Kanuni Racer 200 , XGJ150-23 Thunder 150 ??

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar bu iki motor arasında karar veremiyorum acabaa hangisini önerirsiniz kullananlar yada inceleyenler....

Birisi Çelik Motorun sattığı Thunder 150 XGJ150-23

Diğeri Kanuni Racer 200

İkisi arasında cc ve fren sistemlerinden başka ne fark vardır..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan taşınmıştır.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: BBRR **************
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Kesinlikle kanuniyi öneririm..

bence kesinlikle kanuni....motor olarak bi kere kanuni çok üstün kaliteside tartisilmaz..ama görünüs dersen orasi senin bilecegin is..ama bence kanuni görünüs olarak ta thunderden üstün çünkü genis bi gövdesi var...thunder yan1nda daha zayif kaliyo.fiyAT olarakta kanuni 200 milyon daha fazla bence bu paraya racer deger

serhat24766 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cagiva raptor 650
    kanuni yerine zongshen zs 200 gs'e bir bak http://www.polen-tr.com/imaj/yeni/big/17.jpg
    Thunder 150 XGJ150-23yerine cbr 125'e bak http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=2361191
    Sevmek çay gibidir, sevilmek şeker, bizim gibi garibanlar çayı şekersiz içer..

kamikaze48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs200gs
    ikiside değil bence zeulsan zs200gs ama tabi zevk senin
    nie zeulsan çünkü
    1)daha güzel görünüyo nerdeyse 600cc lik gibi ama nerdeyse
    2)19 hp
    3)arka tek ön çift disk
    4)fiyatıda 3100
    5)zeılsan katitesi(çinlilerin içinde en iyisi galiba)

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    nerden biliyorsun kanuni kullanıcısıyım 3000 km yaptım hiçte o söylediğin kalite ve üstünlüğü göremedim 3000 km ye kadar değişen parçaları sayimde anlarsın kalitesini....

Alıntı kaan_dd adlı üyeden alıntı
    bence kesinlikle kanuni....motor olarak bi kere kanuni çok üstün kaliteside tartisilmaz..ama görünüs dersen orasi senin bilecegin is..ama bence kanuni görünüs olarak ta thunderden üstün çünkü genis bi gövdesi var...thunder yan1nda daha zayif kaliyo.fiyAT olarakta kanuni 200 milyon daha fazla bence bu paraya racer deger
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

yardım

slm arkadaşlar bayadan beri bu forma üye olup olmamakta kararsız kaldım ama sonun da üye oldum inşllah bilgilerinizi bizden esirgemezsiniz... ben sizin gibi motor tutkusu var ama nezamandan beri ne alacağıma karar veremedim ama şimdi aklımda kanuni racer200 var. özelliklerini biliyorum ve şimdi eski yazıları okudum.tabi kullanıcılar motor yeni olduğu için fazla sorunlardan bahsetmemiş yada ben anlamadım... bayadan beri kullanıpta sorunları olan varmmı yani motor kullandıkça dağılıyor mu?? şimdiden teşekkür ederim....

saygılar...

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Hoşgeldin. Tanışma başlığına konu aç istersen bir

Kanuni için dağılıyor diyen birçok kişi var forumda.

ddh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 250
    Alıntı gebere_jackson adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar bayadan beri bu forma üye olup olmamakta kararsız kaldım ama sonun da üye oldum inşllah bilgilerinizi bizden esirgemezsiniz... ben sizin gibi motor tutkusu var ama nezamandan beri ne alacağıma karar veremedim ama şimdi aklımda kanuni racer200 var. özelliklerini biliyorum ve şimdi eski yazıları okudum.tabi kullanıcılar motor yeni olduğu için fazla sorunlardan bahsetmemiş yada ben anlamadım... bayadan beri kullanıpta sorunları olan varmmı yani motor kullandıkça dağılıyor mu?? şimdiden teşekkür ederim....

saygılar...
    Kardeş amcamın oğlunda var bir tane Kanuni Racer 200 bakın öyle kötü bir motora binen birsi değil ama motor çok çabuk dağılıyor. Rodajdan çıkınca insan hız yapmak istiyor adı üstünde RACER ben çok biliyorum yolda kaldığını motoru kesinlikle tavsiye etmiyorum ama zevk işi bence Çelik Thunder 150 daha karizma bir motor nasıl olsa CBR 125 e benziyor

slm arkadaşlar ben yeni üye oldum inşallah sohbetlerimiz güzel olur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:59 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:57 PM ----------

kardeş bençe kanuni yerli malı her yerdede servisi var 2. si ben de kanuni racer 200 var çok memnunum motoru güzel açabilirseniz motor 150- 155 rahat vuruyo şu ana kadarda bi problem yaşamadım

ceyhun__22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı ayaz69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar ben yeni üye oldum inşallah sohbetlerimiz güzel olur
    hoşgeldin de bu başlıkla ne alaka (mt.. tutku yaratır)

Siteye üye olup ilk iş hortlatma yapmışsn dostm yine de hoşgeldin.

racer tabiki

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200 // Northwing SLR 150
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin. Tanışma başlığına konu aç istersen bir

Kanuni için dağılıyor diyen birçok kişi var forumda.
    kutucuk sneınle kavga etmekten bıktım ona bakarsan cok ıyı motor dıyende cok kısı var forumda

Motosikleti
    Kanuni Racer

Kanuni racer alıcamda

arkadaslar sitenize yeni üye oldum ben bu ağustosta Kanuni racer alıcam ama sitede bi kac yorum okudum kafam karıstı ben fazla yol yapmıycam en fazla yapıcam yol tekirdağ istan bul arası bi mesafe oda arada bu motor sağlammı hani sürekli arızalara wericek param yok motor parasını ztn kendim zorla topladım TAvsiyeleriniz bekliyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler