Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Alacağım motor Mondial 150 ZAT mı? As 150 T 1 mi olmalı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Asya As 150 t 1
    Forumdaki mondial ZAT 150 ve Asya As 150 t 1 ile ilgili başlıkların nerdeyse tümünü okudum. Herkez kullandığı aracın artılarını ve eksilerini yazmış ama bundan bir şonuç elde edemedim. Bu konu başlığı altında iki aracın karşılaştırılmasını istemiştim. Görüyorum ki bu konu artık herkesi sıkmış.
    Yorumda bulunan herkese bilgilerini paylaştıkları için çok teşekkür ederim.
    Ben kararımı As 150 T 1 den yana verdim. Bayii ile konuştum iki haftalık bir sıra olduğunu söylediler. Kaparomu verdim bekliyorum.
    Herkese kazasız keyifli sürüşler dilerim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mel-a-ku - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    doğru seçim yapmışsın. faiş bi fiyat farkı var arada. gereksiz.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ylmzzz adlı üyeden alıntı
    asya daha seri demiş bi arkadaş özellikleri aynı nerdeyse nasıl oluyor anlamadım. açıklarsa sevinirim
    Özellikleri aynı bile olsa aradaki aslında basit gözüken ama önemli farklar var mesela kasa farkı...Asya t1 =132 kg Mondial 150zat=150 kg peki soruyorum sana aradaki 18 kilo sence hiç bişey ifade etmiyor mu?Ve sırf bu fark değil benzer bi sürü basit ama önemli fark var.Ve t1 in daha seri olduğunu bir tek ben söylemiyorum,bunu bir çok kişi söylüyor zaten gerek t1 gerekse zat sahiplerinden...Ben kendi denemelerimi de katıp söyledim seri olduğunu.Her lafın altında bi buzağı aramamak lazım Bu arada asyayı tercih etmesi gereken sebeplerden bi kaçını da yazayım madem mesela fiyatındaki fark mesela disk fren olması(kim ne derse desin,şurası açıktır ki disk fren ne olursa olsun kampanadan daha sağlıklıdır) ve benzin sarfiyatının asyat1 de daha az olması.(vallaha bu benzin muhabbeti bi kaç arkadaşımın söylediğine göre yazdım adamlar kendi mallarını kötülemezler heralde durduk yere...)Bu arada ben sokak ortasında montajlanan asya görmedimMondialden bi diğer farklı yönü de bu Bisikletci,mobilyacı gibi elin penseyi,anahtarı alan adamlar montajlamıyor yani(en azından burda ben görmedim).

forrap; mondial ın servis ağını da goz onunde bulundurmak lazım ama..
    bende as 150 t1 almayı dusunuyorum. şu anda rs 151 kullanıyorum. benim 150 t1 almam daki tek sebep makinanın boyutu ve fiyatı. performans olarak hic dusunmedim. zaten onun yanına bi tane honda twister alıcaz. o yuzden 150 t1 bizim için gezi aracı olcak. ulaşım değil.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vallaha mel-a-ku İzmirden bahsediyorum ki burdaki servisi Asyanın 1 tane ama o kadar iyiler ki(nazar değmesin) inan bana yetiyolar ve işlerini olabildiğince iyi yapmaya çalışıyorlar,hiç bi parça için daha beklemedim aşağı katlarında yani depoda full yedek parça var...Ne bileyim zaten fiyatları belli motosikletler bunlar,bunları asıl tercih etme nedenimiz fiyat ve görüntüsü olduğuna göre...Şu anda da mondial 150 zatla asya 150 t1 arasındaki fiyat farkını da düşününce,ben şu an olsa gene asya alırdım.He ama şu var ki param olsa 2 sinide almazdım

kesinlike oyle. paran olucak bınmıceksın bu aletlere. ne kadar iyi bakarsan bak, bu motor bı yere kadar senı goturuyor.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan taşınmıştır.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: BBRR **************
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

umutkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 250
    slm bendede mondıal 125 mt var sen boş ver zatı asyayı o paraya ikinci el bi japon al daha iyidir servis falan çok olsa ne olur bi işe yaramadıktan sonra arkadaşımda 91 model vespa var benim sıfır motoru on kere eskitir

salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hangisinin servisi eviine daha yakınsa onu al,ben gece yarısı sanayi sitesinin kapısına motor bağlıyıp ertesi gün kurye ile anahtar bile yolladım zor oluyo valla,servis uzak olunca.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

slm arkadaşlar bende 150zat aldım 2. el ama çok temiz yani sıfırı kadar temiz aldığım arkadaş motor meslek mezunu çok temiz bakmış yalnız bi sorum var yardımcı olursanız sevinirim normalde 90 kilometrede 2.8 litre yakıo die biliorum ama ben 5 liralık benzinle 150ye yaklaşık kilometre yaptım ama gösterge açısından acaba bozukmu yoksa benzinimi az harcıo 150 zat kullanan arkadaşlar bana bi yardımcı olsun MOTORU ALALI 3 GÜN ALDU ONU SÖYLİYEYİM

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5tl lik benzinle mobilet bile gitmez 150km göstergelerde bi yanlışlık vrdır.yada içinde benzin vardıda senin haberin yoktur. o motor 5 liraya gitse gitse 30 bilemedin 40km gider. 50 değil yani.150hiç değil

arkadaşlar slmlar bende yeni üye oldum.bende mondial 150zat almayı düşünüom görünüş olarak asyamotoru beğenmedim.mondial gel beni al diyor :D
    aralarında ağırlık farkı var onu anladım peki beygir gücüdemi aynı bence olmamalı.yani bu durumda gidipte asya almam görünüşten benden 10 üzerinden 2 aldı ama mondial 10 üzerinden 10.peki yakıt durumu nedir tam olarak km'de ne kadar yakıyor?

Ahmet Orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX
    Fiyatı, yedek parça stoğu, servis ağı, ve firma güvenliği olarak Mondial derim. Üç yıldır Mondial kullanıyorum. Mondial öyle bir firmaki yazacağınız her başvuru ile hemen ilgileniyorlar.
    Orhan KÖNİ

abilerim arkadaşlarım benm sorularımı cvp verirseniz çok sevincem çünkü motor alcam hata yapmak istemiyorum.acil lütfen saolun

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    zat derim ben fiyat sorunu yok dersen hem karizma var hem artistik
    Sen istiyor temiz bir yamaha ? Verecek 2.500 $ ..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler