Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

iXS Ekipman (bi bakarmısınız)

Motovento
    REKLAM ALANI
    umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    kısa bot kesinlikle önerilmiyor. uzun çizme tarzı olanlar daha koruyucu olacaktır.
    ayrıca 4 mevsim ürünler genel olarak yazın sıcak kışın soğuk olur, yani kötünün iyisi olur. onları mevsimine göre ayrı ayrı almanızı tavsiye ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kırsehır_onr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı orhanay06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    linkler url halinde...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:49 ----------

mont: ixs mont kullanıyorum. modelini bilmiyorum. montuma bayılıyorum, harika bisey. sadece yenlerinden su girdigi zaman iceriden ıslanabiliyor, onun dısında yaz kıs super...

dizlik: mafsallı dizlik oneririm. mesela zandona. 120tl civarıydı zannedersem. ileride vitesli motosiklete gectigin zaman, dizligin ic tarafında, yakıt deposunu cizmesini engelleyecek bisey var mı, cizer mi cizmez mi bi dikkat et.

pantalon: rider denim samyeli kullanıyorum. korumalar ve ruzgar soguk tutuculugunu cok sevdim. yalnız korumaları diger modellere gore biraz daha buyuk oldugundan, kimilerine kaba gelebilir.

saygılar
    linkleri url yaptıgınız için teşekkür ederim. önerileriniz için ayrıca teşekkürler

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:17 ----------

Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kısa bot kesinlikle önerilmiyor. uzun çizme tarzı olanlar daha koruyucu olacaktır.
    ayrıca 4 mevsim ürünler genel olarak yazın sıcak kışın soğuk olur, yani kötünün iyisi olur. onları mevsimine göre ayrı ayrı almanızı tavsiye ederim
    aslında sadece yazın binecegim motora ozman yazlıklara bir bakayım

bms23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Abisinin var ?
    Alıntı kırsehır_onr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki 2000tlye ful ekipman olarak önereceginiz modeller varmı abilerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:46 ----------

abilerim bu ekipmanları almalımıyım almamalımıyım yoksa 2000tlye başka markalarmı almalıyım yardımcı olucak yokmu
    Tek markaya takılıp kalmaktansa bi iki mağazza gezip görmeli derim. Bazen çok iyi şeyler indirime düşebiliyor mağazalarda. Abimden biliyorum süreci iyi takip edebilirseniz 1 2 ay içinde kaliteli ürünleri ucuza mal edebilirsiniz. Toplama birşeyler fena durmuyor sonuçta. Birde ilk kask için ls2 nin ucuz ürünleri var şu aralar honda bora plazalarda ve 4 yıldızlı (150-250 tl civarı).
    MAKSAT YOLU HİSSETMEK

Alıntı bms23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek markaya takılıp kalmaktansa bi iki mağazza gezip görmeli derim. Bazen çok iyi şeyler indirime düşebiliyor mağazalarda. Abimden biliyorum süreci iyi takip edebilirseniz 1 2 ay içinde kaliteli ürünleri ucuza mal edebilirsiniz. Toplama birşeyler fena durmuyor sonuçta. Birde ilk kask için ls2 nin ucuz ürünleri var şu aralar honda bora plazalarda ve 4 yıldızlı (150-250 tl civarı).
    ben kırşehirde oturuyorum il dışından gidip alıcagım bulundugum ilde yok malesef o yüzden 1 magzadan alıp yoluma devam edecegim öyle gezemiyorum

ha ankarada gezerim ama ankarada nerden alıcam motomaxı geçin başka nerden alabilirm

Motosikleti
    Abisinin var ?
    ben kırşehirde oturuyorum il dışından gidip alıcagım bulundugum ilde yok malesef o yüzden 1 magzadan alıp yoluma devam edecegim öyle gezemiyorum

ha ankarada gezerim ama ankarada nerden alıcam motomaxı geçin başka nerden alabilirm
    Abi bence motomax ı geçme derim ama motosiklet satan hemen her yerde var ekipman. Daha bu pazar abime artçı olmak için kask aldım bora plazadan (makit 140 tl ls2 4 yıldızlı) . onun dışında ktm satan bir yer vardı (adını hatırlarsam özelden mesaj atarım) italyan marka aksesuarların çoğu vardı orada. Soner hocanın eğitim pistine giderken ahlatlıbel taraflarındaydı. aslında bakarsan benim ismen bilmediğim irili ufaklı yerler var daha biraz araştırırsan eminim aradığını bulursun.
    MAKSAT YOLU HİSSETMEK

Alıntı bms23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bence motomax ı geçme derim ama motosiklet satan hemen her yerde var ekipman. Daha bu pazar abime artçı olmak için kask aldım bora plazadan (makit 140 tl ls2 4 yıldızlı) . onun dışında ktm satan bir yer vardı (adını hatırlarsam özelden mesaj atarım) italyan marka aksesuarların çoğu vardı orada. Soner hocanın eğitim pistine giderken ahlatlıbel taraflarındaydı. aslında bakarsan benim ismen bilmediğim irili ufaklı yerler var daha biraz araştırırsan eminim aradığını bulursun.
    motomax bering ve dane marka satıyo kask olarakda scorpion die biliyorum bu markalar yeni başlayan 2bin tl bütcesi olan bir ögrenci için iyimidir

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    bende ixs'in canopus montunu ve molina eldivenini kullanıyorum
    mont bu : http://www.anesmotor.com/?urun-1441-...Deri-Mont.html
    eldiven bu : http://www.anesmotor.com/?urun-1660-...a-Kirmizi.html

Montunu tavsiye ederim genel olarak kaliteli ve sağlam. yağmurda kullanıdım yazın ve kışın kullandım tabi derinin negatif yönlerini yansıtır.
    eldiven ise kesinlikle tavsiye etmem çünkü eldivenin bu modelinde sıkıntı var tekstil bölümleri daha doğrusu süet olan kısımları parçalandı. başka bir model veya başka bir marka eldiven bakabilirsin ama genel olarak ixs iyi markadır.

Bu gün bir tanıdıgım abi ile konuştum ve ekipman alıyorsan alpinestars dan şaşma dedi aklımı karıştırdı açıkcası çok kararsızım

Motosikleti
    Abisinin var ?
    motomax bering ve dane marka satıyo kask olarakda scorpion die biliyorum bu markalar yeni başlayan 2bin tl bütcesi olan bir ögrenci için iyimidir
    4riders, g-mac vs. ucuz ürünleride bol bol var. Özellikle ben kaskı almadan önce orayada gittim adamlar stokları bitirmek adına bayağı bir ürünün kar oranlarını azaltma yoluna gitmiş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:26 ----------

abicim Allah kaza bela vermesinde bence reviı ve shoeiden şaşmamalı ama sonuçta bütçe belli ve motorların gücü belli. sonuçta 300 km hıza çıkıp kaza yapacak motorlar yok anladığım kadarıyla. dediğim gibi sen bi araştır farklı mağazaları bide şuraya göz at eğer atmadıysan http://www.motomaxonlineshop.com/garajj-pmk170?ob=0&sc=0
    MAKSAT YOLU HİSSETMEK

Sayın Moderatör abim konuyu silermisin. böyle olmuyor başka bir konu açıp tavsiye isteyecegim konuyu silebilrsen memnun olurum

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)