Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki 300 mü Çift Farlı Cbr250mi Ninja 250 mi Kararsızlık?

Motovento
    REKLAM ALANI
    4Vaqrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Arkadaşlar durumum biraz özel yoksa 4 5 aydır araştırıyorum biliyorum bu modelleri şimdi fuardan 1 hafta öncesine kadar kawasaki 250 300 arasında gidiyordum , hondayı görünüşünden dolayı elemiştim(ağzı yüzü sıkılmış kafa tasarımı olsun, yandaki o alt kısmın 600rrdaki gibi beyaz degil siyah oluşu olsun) ama bu 2014 modelde tam bu istediklerim olmuş düzeltmişler oraları mühendisler bana sormuşlar sandım yani gördüğümde :D hislerime tercuman olmuşlar , uzun lafın kısası honda cbryide kattım alternatiflerim içine 2 ay sora kısmetse alıcam motoru şimdi ;

bu ilk motorum olucak motor tecrubem var ama çok çok az bisiklet kullanmayı iyi derecede biliyorum bundan bahsedeyim dedim özgüvenim yerinde kullanamam gibi bi durumum yok,

alcağım motoru 2 3 yıl değiştirmeyi düşünmüyorum ona göre yazarsanız iyi olur, direk 600lüge geçiyim gibi bi derdimde yok hatta 600lük almayadabilirim öyle hevesim yok yani 600lüğe, bana 250likler daha çekici geliyor bilmiyorum :D 600lükler bi ayrı tabide

başlıyalım nedenlere
    kawasaki 300ü her şeyiyle beğeniyorum parça sıkıntısı benim için önemli değil fazla ama fiyatı çoook fazla hadi onuda verecek gücüm var ama değer mi yada bana uygunmu bilmiyorum,bunu bu fiyatı alıp 2 3 yıl kullanmam lazım en az acaba beni üzermi çok parça sorunu yaparmı hani kaliteli ama ben düşücem illaki ne kadar dikkatli kullansakta? ve çevredekiler malüm

kawasaki 250 görünüşünü beğeniyorum sorun yok 2. elleride var ama 0ı satılmıyor artık bide biraz eski teknoloji oluşu beni itiyor bu motordan ayrıca bunun 2. eli fiyatına cbr var?

cbr 250 görünüşünü hiç beğenmedim laf söylediğim motordu ama şu çift farlı modeli beğendim hani süper değil ama idare eder beni bunu almamak için pek nedenim yok ama acaba buna 12 binmi kawaskaiye 17 18 binmi?

ekipmanlar için ayrı bütçem var onlarda sıkıntı yok arkadaşlar biraz uzun oldu idare edin
    teşekkür ederim okuyup yardım eden herkese

honda çift farlı yeni oldugundan bilmeyenler olabilir buyrun burdan izleyebilirsiniz türkiyeye mayıs ayında giriş yapcak diye okudum.
    https://www.youtube.com/watch?v=VA7zd2NrNnU

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yazdıklarından anladığım kadarıyla sende şekilcisin...
    tecrübende yok...
    yebere al bin baba diyeceğimde şekilci olduğun için yebereyi kendine yediremezsin...
    Bu forumda sana tavsiye çıkacağını düşünmüyorum....
    Senin yaptığına barkın abi onay aramak diyor...

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Ortada çift farlı cbr250r yokki.

Fuara getirilen cbr 250r hala aynı motor.
    Nerden çıkartıyorsunuz çift farlı 250r ı ?

Motosikleti
    cf moto 400
    Cbr 250r degistide biz mi bilmiyoruz ? Belki elde kalan eski cbr ler bitsin diye sokmadilar yeni modeli

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostum mayısta gelecek olan normal bildiğimiz cbr250 nin repsol rengi diye biliyorum...

Siyah&Beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250
    Cift farli cbr 250 nerede gordunuz? Cift farli olan 300 modeli ki o da Turkiyeye gelmedi ve gelmeyecekmis.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    kawa 300 ıyıdır cok ta hosuma gıden bı motor 300 cc bence her yonden ıyıdır tatmın etmesı bakımından yakacaksa en azından 170 180 gıtmesı lazım o cc lerde kı ss olarak bı hyosung var onlada anlasamayıp bosandık :D
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    @babaAKAR şekilcilikle alakası yok ben motoru gördüğümde içimi ısıtıcak arkadaş ybr hiç hoşuma gitmiyo k.bakmayında ben o motora binmem ha kawasaki 636 alıpda burnout da yapmam yani... aldığın motorun içine sinmesine şekilcilik diyosanız evet şekilciyim.

@beko12345 attıgım videoyu izledinizmi cbr250 yazıyo orda 300 değil ve videodada motorun üstünde cbr250 yazıyor başka bi forumdan bi arkadaş fuar "görevlisine sordum mayısda gelir dediler" dedi.

@Felon @asa11 bilmiyorum orasını bi sorun bence fuara gidenler varsa

@Siyah&Beyaz videoyu izleyin orda görürsünüz ve hindistanda satımına başlanmıştı honda cbr250 eski kasa 1.570000 lı bi fiyatı vardı yeni çift farlı 1.600000 dı fiyatı hatta cok iyi hatırlıyorum 250r dı hepsinde reklam degildir umarım:http://forum.donanimhaber.com/m_85989150/tm.htm burdanda takip edebilirsiniz.

@ERROR88 kawasaki 300 cidden iyi tartışmasız benim kafamdaki soru işareti o parayı hakkedecek kadar iyimi?

edit : heh buldum buyrun link :

eski kasa :http://autos.maxabout.com/bikes/hond...br250r/twid671

yeni kasa:http://autos.maxabout.com/bikes/hond...14-new-cbr250r[COLOR="Silver"]

Bugraaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14'Honda CBR250R Repsol - Triumph Daytona 675 Red
    Bu sene buyuk hevesle fuara gitme sebebim cift farli 2014 model cbryi gormek hatta ilk siparisi vermekti, ama ne yazik gelmemis uzun bir surede gelmez heralde... Kawadan bahsetmek gerekirse 300lugu otv sayesinde fazla pahali 250ninde yeni kasasi cikti diye biliyorum, tek silindir, cift far falan ve cbrlada fiyat farki eskisi gibi olmaz daha az olur kanisindayim. Neyse beklemeye devam Bu arada cbr250r'a cok gereksiz bir zam gelmis

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    çift farlısı türkiyeye bu yıl gelmeyecek, fuarda da sordurduk. boşuna hayal kurmayın. yoksa motor tecrübeniz. ybr cbf tvs den birini alıp binin

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    bugraaa dediginiz kawasaki mono 250 nin bu sene gelecegini dusunmuyorum hatta gelcegini bile dusunmuyorum

tsubasa hic sevmiyorum o motorlari itici geliyor bana naked bile sevmiyorum bana mt 09 mu cbr250mi diye sorsan cbr250 yi o kdr sevmedigim halde cbr 250 derim yani....birde sorarken cbr250 cift farlimi dediniz ?yoksa sadece.cift farli dediyseniz cbr300 e gitmis olablr herifin kafasi

Dostum konuyu yakından takip ediyorum.Aynı kararsızlıktayım

Netten izlediğim videolara göre NİNJA 300 / CBR 500 ü yiyor CBR 500 190 km de kalırken NİNJA 300 daha hızlı 194km ye ulaşmakta.HEM ACCERLETİON HEM TOP SPEED ' de yiyor.HONDA CBR 125R kullanıcısıyım. 2.el 14-15 e bulursam Bursa civarı alacağım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)