Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

megelli 125 r ı biraz anlatıcam merak eden arkadaşlara

Motovento
    REKLAM ALANI
    noneme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    typhoon 125 cbr125 phantom180 megelli 125 r
    öncelikle bu motorun herşeyiyle tam bir reyzing motor olduğunu unutmayın konfor rahatlık pek aramayın
    dizaynı durusu kalıp olarak harika söylenicek bir söz yok şase nin alüminyum oluşu da bir başka artısı.
    paslanmaz çürümez hafif bu bakımdan oldukça iyi. ama motor ustalık istiyor en azından vitesli tecrübesi olması lazım
    bu motoru kullanmak için dediğim gibi oturuşu duruşu tam bir yarış motoru olduğu için teçrübe gerektirir
    firen oldukça iyi hissede biliyorsunuz gazı verdiğinizde aldığınız tepki ses tam yerinde. teneke sesi çıkmıyor
    egzoz borularının krom oluşu bunda etkili tok bi ses var çift silindire yakın dene bilir.
    yani ses bakımından bu cc de daha iyisini bulamazsınız.
    oldukça torklu bir makina tepkimeleri oldukça iyi gazı verdiğiniz zaman istediğinizi alıyorsunuz tabi 125cc de
    ola bilceği kadar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    1000 tl daha ver CBR 250R al. Megelli isminde hayır yok
    fearlesboyy, shooter1 ve Uway bunu beğendiler.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Merhabalar.

İlk Megelli 250cc diye okudum fakat daha sonra 125cc'den bahsettigini farkettim.

Biliyorsunki 250cc klasmanında megelli şuan için kötü durumda çogu kullanıcısı pişman ve problemleriyle ugraşıyorlar.

Bunun Detaylarını Megelli kullanıcıları topiginde görebilirsin.

125 cc ise geçmiş yıllarda bir ara piyasaya çıkan ve tutulmayan model oldu. Hemen hemen 2nci elde hiç satılmıyan ve piyasada sönmüş unutulmuş bir model olarak kaldı.

Kullanıcılarının son hızından yakınması ve bir scooter'dan güçsüz olduklarını okumuştum.

Daha sonra motor bloguna Kit ekleyerek motorun son hızını arttırdıkları fakat yakıtlarınında 2 katına çıktıgını söylediklerini hatırlıyorum.

Motorunu sevmen tabiki çok güzel bir durum fakat Görüntü olarak Super sport olan megelli motor blogu olarak bakıldıgında SS denecek konumda degil.

Fakat Görsel tasarım olarak çok başarılı buldugumu ekliyeyim.
    fearlesboyy ve noneme bunu beğendiler.

Motosikleti
    11 yasından beri motor kullanıyorum size 13 yıllık motor deneyimi olan birine göre konuştum anlattım.
    boş değil ayrıyetten bir iki ufak oynama ile motor şuan 140 150 gördü 4.000 5.000 arası alına bilcek en idaal motor.
    düzgün bilgi olmadığı için anlattım burada yanlış anlaşılma olmasın kendim kullandım bu yüzden anlattım boş değil yani.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:40 ----------

bin lira daha verip nası cbr 250 r alına bilir anlamadım .s[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:42 ----------

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    göstergenin yanına gps yerleştir sonra bir daha bak
    Alıntı noneme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    11 yasından beri motor kullanıyorum size 13 yıllık motor deneyimi olan birine göre konuştum anlattım.
    boş değil ayrıyetten bir iki ufak oynama ile motor şuan 140 150 gördü 4.000 5.000 arası alına bilcek en idaal motor.
    düzgün bilgi olmadığı için anlattım burada yanlış anlaşılma olmasın kendim kullandım bu yüzden anlattım boş değil yani.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:40 ----------

bin lira daha verip nası cbr 250 r alına bilir anlamadım .s[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:42 ----------

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    megelli ye piyasada engelli diyorlar. paranızı çöpe atmayın arkadaşlar.
    Uway bunu beğendi.

Motosikleti
    benim kadran la bakamdık ama Mercedes CLK 230 la ölçtük bunu. satmış olmasaydım video sunu çekip koyardım.. neyse mesele bu değil genç arkadaşlara kötü örnek olmayalım.
    hız sonuçta iyi birşey değil unutmayalım herşeyin azı yarar çogu zarar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:43 ----------

hani engelli diyorsun ya neyse bişe demicem... kullanmadığımız motorlar hakkında atıp tutmayı bırakalım

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    almayın aldırtmayın..

Motosikleti
    bi neden söyleyin de anlayalım

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı noneme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim kadran la bakamdık ama Mercedes CLK 230 la ölçtük bunu. satmış olmasaydım video sunu çekip koyardım.. neyse mesele bu değil genç arkadaşlara kötü örnek olmayalım.
    hız sonuçta iyi birşey değil unutmayalım herşeyin azı yarar çogu zarar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:43 ----------

hani engelli diyorsun ya neyse bişe demicem... kullanmadığımız motorlar hakkında atıp tutmayı bırakalım
    kardeş kusura bakmada megelli başlıgındaki konuşmalar. sanayi bazındaki durumlar. servislerin bu motorlarından bıkması
    40 tane servisten 10 tane servise düşmesi gibi sıkıntılar neden acaba?
    rodajdaki motorun cürümesi catlaması filan?
    motoru alıp parasını kurtarmak isteyenler hakem heyetine filan başvurmaları?
    istanbuldaki servislerin motorla ilgilenmeyip adanadan distürbütrün kalkıp motoru almaya gitmesi. ne kadar acizlik ya
    bu mu iyi motor?
    çin malı motora verilen paraya ben çöpe atılan para gözüyle bakıyorum kusura bakmayın.
    mhmtesk ve EMREGTR bunu beğendiler.

Motosikleti
    united Kingdom yazıyor du motorda çin ? bu sorunlar bende neden olmadı ayrıyetten motorda çürüme olması imkansız paslana bilcek hiç birşey yok şase bile aleminyum paslana bilcek hiçbir şey yok imkansız. rodaj dönemi motorun kullanma şartları var buna uymazsan her türlü motorda aksilik yasaya bilirsin.
    + bir şey daha var hani bi efsane doğru mudur bilmem adam sıfır aldığı r1 şasesi ortadan ikiye ayrılıyor sene 2009
    her markada problem çıka bilir. mesele bu değildi bildiklerimi anlattım rahatsız eden ne kurye motoru mu anlatmalıydım ??

Motosikleti
    Hornet 650
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çin malı motora verilen paraya ben çöpe atılan para gözüyle bakıyorum kusura bakmayın.
    +1

Motosikleti
    dedğiniz doğru da çin malı için. tutturdunuz da motor çin. diyorumki united Kingdom anlamadın herhelde arkadaşım http://www.megelli.com/#!contact-megelli/c1bmq adrese gir bak resmi gör artık konuyu saptırdınız

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    abicim istiyorsa made in usa yazsın bu tarz sorunları olduğu sürece alınmayacak bir motor benim gözümde

Motosikleti
    Demir At
    şase de made in china yazıyor. benim için hiç bi önemi yok.
    o motor ingiliz malı olsa emin ol fiyatı en az 17 bin tl olurdu.

Motosikleti
    hiç bir yerinde çin yazmıyor bak from ları okudun düsünmeden yazdığın laf için kim bilir kaç sayfa... önce araştıralım öyle yorum atalım...
    boşa atıp tutmak ayıp yanı emeğe yazık anladınmı. ben kullandım hiç bir problem yaşamadım ve yazdım burdan neyse onu yazdım neyin iddasındasınız anlamadım gözümle gördüğme mi inancam size mi yani biraz araştırmak gerek bi yorum atmadan önce

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    valla hocam forumun megelli hakkında yeterince bilgisi vardır healde barkın abiden :D kimse yanaşmaz gibi geliyor, 200 de yapıyor desen

Motosikleti
    gerçekten sıkıldım... başlık ta ne yazıyor (megelli 125 r ı biraz anlatıcam merak eden arkadaşlara) ve yaşadıklarımı gördüklerimi anlattım olay bu

tlgknbs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Naked
    adam haklı beyler dağılın
    noneme bunu beğendi.

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    AEA ın videosunda sonra kimse bana megelli demesin....

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)