Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Apache rtr 2013 hyper edge -- Cbr 125 R

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar ben yakın zaman içerisinde motor almayı düşünüyorum.Aklımda bir sıfır Apache rtr 2013 hyper edge veya 2.el 2007-2010 model 12000 km'yi geçmemiş Honda Cbr 125 R var.Siz hangisini tercih ederdiniz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    ben yeni cbr125 aldım, daha önceden bir kaç tane çin kullanmıştım, hondaya geçince anladım ki ben motor kullanmamışım şimdiye kadar, titreşim sıfır, konfor, rahatlık, hersey full, al demiyorum kıyas yap.
    fearlesboyy bunu beğendi.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    cbr mi tvs mi bilmem ama 2013 tvs cbr'nin yanında sönük kalacak motor değil bundan emin olabilirsin.Konfor,hız,kalite,yakıt,tip vs. beni üzen hiçbir dezavantajı olmadı.Cbf'mi deseydin sonuç belliydi ama cbr işi karıştırdı
    ercan41 bunu beğendi.

Motosikleti
    pulsar ns200
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yeni cbr125 aldım, daha önceden bir kaç tane çin kullanmıştım, hondaya geçince anladım ki ben motor kullanmamışım şimdiye kadar, titreşim sıfır, konfor, rahatlık, hersey full, al demiyorum kıyas yap.

hayılı olsun yeni motorunuz drift ile kıyaslarsanız nasıl bir motor aradaki fiyat farkını hak ediyormu? yoksa honda olduğu içinmi !

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    apache iyi motor ama cbr ayrı bi dünya drift e gelince onu hesaba bile katmamiza gerek yok
    sbr ve selo9115 bunu beğendiler.
    www.erkakurye.com

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Ben olsam sıfır apache alırdım, sıfır almanın tadı başka , ikinci el aldığın motor tecavüze uğramış olabilir

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı nokiaxxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayılı olsun yeni motorunuz drift ile kıyaslarsanız nasıl bir motor aradaki fiyat farkını hak ediyormu? yoksa honda olduğu içinmi !
    dostum drift benim kullandığım ilk vitesli motorumdu, güzel motor, sorunsuz motor, halada aklımda, uygun bulursam yine şehir içinde kullanmak için bir tane alacağım, çünkü hoşuma gidiyor, konfor olarak olarak honda çok daha iyisi ama, sırf honda olduğu için değil hocam, emin ol birtane cbr125 e bin, aradaki farkı göreceksin, ben driftte viraja giremezdim, motor güven vermiyordu, ama honda da öyle değil nasıl yapıyorlar anlamadım ama öyle... honda bence parasını hak eden bir motor.

Hala biraz aradayım ama eğer gerçekten temiz bir 2.el Cbr bulursam alacağım. Bulamazsam sıfır apache almayı düşünüyorum.Arkadaşlar yorumlar için teşekkür ederim.

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    şöyle söyleyim bence apache'yle bir arabanın arkasından 10 km hızla sabit gazda git yada ybr'le yada cbf'le ,bir de cbr 125 le git 10 km hızda bile motorun ne kadar dengeli oldugunu seninle bütün olduğunu anlarsın honda bu konuda çok başarılı.. Not: 2011 ybr kullanıcısıyım.

Motosikleti
    Hornet 650
    Uzun yolda apache belirli bi zamandan sonra tıkanmaya başlıyor. Şahsen yazın gurup olarak gezdiğimiz gezilerden biliyorum. Sahibide hemfikir idi.

Gittiğimiz yol ise yaklaşık 50-65 Km arasıydı.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı mhmtesk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uzun yolda apache belirli bi zamandan sonra tıkanmaya başlıyor. Şahsen yazın gurup olarak gezdiğimiz gezilerden biliyorum. Sahibide hemfikir idi.

gel deniyelim bakalım tıkanıyor mu benimkisi?
    emin ol senin motorundan daha stabil gidebilirim. 24 saatte 980 km yol yaptım. 90 100 105 km hız bandında
    sıkıntısına da care bulduk biz tvs apache başlıgında.
    hokka ve ercan41 bunu beğendiler.
    # motosikletle.blogspot

hokka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 200 FI 4V
    kendi kullandığım motor diye söylemiyorum ama tvs apache'nin honda ve yamaha kalitesinden hiçbir eksiği yok . sadece servis sıkıntısı çekebilirsin.ben de izmir'den alanya'ya yaz sıcağında tek nefeste geldim. 100 ün altına düşürmedim hızı ben yoruldum motor yorulmadı.

ercan41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500&Sym Wolf 250
    Sunduğun şartlarda tvs yi öneririm Sıfır cbr 125 alabilicekken aynı şartlarda olan apache yi aldım çok memnunum kesintisiz 250 km yol gittim tık yok
    Bir yere gitmek için arabaya binilir,Motora binmek için her yere gidilir

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mhmtesk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ben geçmiş gezimde 450 km yol yaptım artçılı,dönüş yolunda 230 km dip gaz hiç durmadan geldim eve en ufak bir aksırma öksürme hissetmedim. sen nerden bu kanıya vardın anlatabilir misin? O arkadaşının motorunda bi sıkıntısı vardır. daha geçen hafta sonu da pendik şile,ordan ümraniye ve tekrar pendik e geldim yine artçılı ve o yokuşları bi görsen! toplam 260 km yol yaptım yine tıkanmadı..

Arkadaşlar yorumlar için teşekkür ederim. Sonradan öğrendiğim a1 ehliyet olayı yüzünden 50 cc'lik motor arayışlarına başladım (scooter tarzı olmayan+Türkiyede bulunan).Önerilerinizi bekliyorum..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)