Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

14 bin km cb125 E alınır mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı akindr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor kozmetik olarak sıfır gibi duruyor şehir itibariyle kurye olma ihtimali düşük.
    sen millete bakma kardeşim.

al honda nı bin istediğin kadar, ne kadar beğenmeselerde virajı olsun oturuşu olsun inan çinli, hondanın yerini tutamaz.

satarkende zarar etmezsin en güzel artısı bu.

sürat olarak çok bişey bekleme ama misler gibi 80-90 la gidersin.
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yvzipek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CB 125 E
    Fiyati iyiymis 2750 ye biraz pazarlik ile daha asagi olabilir.masrafi yoksa km si oynanmamissa al bence.
    Benim motorunda bakimlari aldigim yerde yapildi merak etme hala sifir gibi.. Ama
    ben o fiyata vermem suan icin
    Gorusmek uzere

genç biri olduğunu düşünüyorum...motoru babanın abinin adına filan al...trafik sigortasını yaşa göre belirliyorlar...fena geçirirler ona göre...
    benim yüzlüğü 19 yaşında bi gence sattım 200tl ye yaptırdı..çok acıdım çocukcağıza...

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    14 bin km hiçbir şey değil.

ScaLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer 13' 7000km
    Apachi denk gelir o fiyata yahu.. Çinli alacağına apachi al bence. Ben de motor alırken biraz bilgi sahibi olsaydım apachi alabilirdim

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Baslangic icin daha iyisi yok . Tam ogrenme motorudur cb . 14 bin bisey degil , sahibi duzgunse motorda duzgundur .

Motosikleti
    HONDA CBR 250R 2016
    babam ikinci ele sıcak bakmıyor sanırım sıfır mondial drift alacağız ilk motora çok para vermek istemiyorum açıkcası bakalım önümüzdeki hafta bi motor almış olarak burda olurum inşallah.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    dostum 3 bin tl ye 0 satıyor pınarbası honda galiba yeniköyde bence git 0 al cb alcaksan msj atıp duruyorlardı gecenlerde

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    babam ikinci ele sıcak bakmıyor sanırım sıfır mondial drift alacağız ilk motora çok para vermek istemiyorum açıkcası bakalım önümüzdeki hafta bi motor almış olarak burda olurum inşallah.
    sıfır motor tercih eden biri olarak söyleyebilirim ki bence bahsi geçen ikinci el cb125 sıfır km mondialden daha sıfırdır
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    HONDA CBR 250R 2016
    motoru sakaryadan yada zonguldaktan alıcam şehir dışına gidemiyorum maalesef benimde gönlüm hondadan yana ama bakalım henüz kesin olmamakla birlikte 0 mondial gibi duruyor malum ruhsat sigorta vs 300 tl yi buluyor mondial 2800+300 honda 4000 +300 maloluyor. Bu motora bir seneden fazla binmeyeceğimi düşünürsek çokta önemli olmadığını düşünüyorum.

Motosikleti
    HONDA CB 125 E
    en iyisi Honda bayisine git, cb125 al sıfırı 3190 TL+Plaka masrafları.Eğer peşin ödeyeceksen fiyat biraz daha iner bence
    http://honda.com.tr/motosiklet/commuter/cb-125-ace

motoru sakaryadan yada zonguldaktan alıcam şehir dışına gidemiyorum maalesef benimde gönlüm hondadan yana ama bakalım henüz kesin olmamakla birlikte 0 mondial gibi duruyor malum ruhsat sigorta vs 300 tl yi buluyor mondial 2800+300 honda 4000 +300 maloluyor. Bu motora bir seneden fazla binmeyeceğimi düşünürsek çokta önemli olmadığını düşünüyorum.
    yvzipek arkadaşın dediği gibi yapabilirsin cb125 ace alabilirsin, peşine 3.000tl diyor + 380TL plaka sigorta masrafları, koruma demiri 50 TL yan ayak 25TL bunlar sakaryadaki bayiinin fiyatları daha yeni sordum.

Motosikleti
    HONDA CBR 250R 2016
    bu çarşamba sakaryaya geçiyorum bayiye gidip bakmakta fayda var tabi ace ile cb 125 e arasında neden 1000 lira farkediyor nedir ki farkları baktım ama kasa haricinde pek bi fark göremedim.

Motosikleti
    HONDA CB 125 E
    arasındaki farklar özetle; disk fren, depo kapasitesi, motor gücü, vites sayıları vs diye kısaca sıralayabiliriz.
    bu çarşamba sakaryaya geçiyorum bayiye gidip bakmakta fayda var tabi ace ile cb 125 e arasında neden 1000 lira farkediyor nedir ki farkları baktım ama kasa haricinde pek bi fark göremedim.

furkanmg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f
    cb yerine ben olsam drift alırdım ki aldımda...
    o paraya ne ace nede cb125 e alırım...
    titreşimsiz mis gibi beygir ve tork aleti drift alınır.
    ybr desen anlarım cbf desen anlarım ama cb125 aslaaaaaaa...

mondiali denemeyenler hala 150 hs dönemindeki gibi zannedenlerde devam edin....birde bir kere bile üstüne binmeden nasıl da yorumlar yazıyo ınsanlar pessss

tabiki dirift hondanın en tır motoru dur. cb

Motosikleti
    tvs apache rtr 150
    Boluda vardı 3250ye kalkmış şimdi ilanı. Yakında koyar tekrar satılmadıysa. 600kmdeydi sanırım.

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    14 bin Honda için hiçbirşey, ama istedklerini karşılayacak mı ?Biraz konfordan yana sıkıntı var, yoksa sabit 90-100 de gidiyor karbüratörü açınca.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)