Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kawasaki er 6n mi suzuki gsr 600mü

Motovento
    REKLAM ALANI
    _arda_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    typ-125 -bevery-runner-gp1-cbf-er6n-cbf1000-fzr600
    merhaba kawasaki er6n im war bi kac ay oldu alali cok memnunum azda yakiyo ivmelenmeler durus kullanim bakimndan cok memnunum katalizorlu eksozu ayri bi tat weriyo fakat gsr 600ün 4 silindir olmasi sesi grnumu cok hosuma gidiyo arasnda szce ne fark war ne artisi eksisi olabilir. bna fikir werebilirmisiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Bende de XJ6 diversion var. 4 silindir. 200 model Clio LPG'li arabamdan fazla tüketimi var. Bence 2 silindir karar. 4'e bulaşma derim.. ER 6 F hala aklımda..

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    bı yerde okumustum gsr 600 sehir icinde yarım saat kullanınca hararet yapıyormus sizin motorunuz hararet yapmııyorsa almamanız ıcın cok ıyı bır neden

Motosikleti
    hararet yapmıyoda çabuk ısınıyo yani soğutma sistemi iyi sanırım

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    Dostum motorunun tadını çıkar, ekonomisi keyfi flan seni mutlu ediyorsa acele etme.

Nasılsa ileride mevcut makinadan sıkılacak veya kesmeyeceği zaman bakacaksın, GSR sana kötüleyemem ben çok memnunum ancak yakıtı gücü ivmelenmesi hızı servisi parçası vs bi iki tık daha üst seviye olacaktır.

Bence motorunun keyfini sür, zamanı geldiğinde gsr alır devam edersin.

Motosikleti
    bi tık daha üst sewiye derken mesela yakıtı nedir yedek parçasi pahallımı biraz bilgi werebilirmisiniz bir kullanıcı olarak

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı _arda_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi tık daha üst sewiye derken mesela yakıtı nedir yedek parçasi pahallımı biraz bilgi werebilirmisiniz bir kullanıcı olarak
    Bende de 2011 hornet 600(102 bg) var...az yakmaz bu aletler...
    Hornet min.5,5 lt-max 12 lt/100 km'de yakar(top speed te)...karar senin....gsr 600 ile hornet 600 muadil makinalar...
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hornet min.5,5 lt-max 12 lt/100 km'de yakar(top speed te)...karar senin....gsr 600 ile hornet 600 muadil makinalar...
    Ney 12 Litremi
    Sado

Motosikleti
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

hornet eet ii makina ama ck yakiyo seside çok dinç karma kullansak demek 7 lt yakıcak tahminen o çok masraflı 😀

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Aynen- 12 lt yakıt tüketimi redline'da( 14.000 d/ dk'da)- yol bilgisayarı bu rakamı gösteriyo...
    The Power of The Dreams.

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    Bende yamaha fazer var. Arkadaşımın er6 sı beni kalkışta 100 mt de geçiyor. Hızlanması ivmelenmesi güzel bence şimdilik değiştirme. Motorunun keyfini çıkar.

Haaa şuda var biryere gittimizde herkez benim motorun sesine ve görüntüsüne bakıyor. gsr 600 de aynı olur

Yakıt olarak min 4.1 max 9 lt yaktırabildim

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

Motosikleti
    Alıntı cekokk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende yamaha fazer var. Arkadaşımın er6 sı beni kalkışta 100 mt de geçiyor. Hızlanması ivmelenmesi güzel bence şimdilik değiştirme. Motorunun keyfini çıkar.

Haaa şuda var biryere gittimizde herkez benim motorun sesine ve görüntüsüne bakıyor. gsr 600 de aynı olur

Yakıt olarak min 4.1 max 9 lt yaktırabildim

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana
    tsk ederim tabyki yardımcı oluyorsunuz ben ozaman biraz daha keyfini çıkartiyim makinamın...

Mechanix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility City 125 & Yamaha WR 125R
    Er6'nın yakıt tüketimi ne alemde ? Bende Er5 varken pek ekonomik sayılmazdı...

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    4 silindir makine kesinlikle kullanıma bağlı yakar. Ben 4,0 gibi yakıtıda gördüm ama bir daha böyle bir sabır itina işine girmem yani tamamen en az yakma sürüşü idi
    maksimum kullanımı zaten söylemişler yani gidere göre yakarı var sonu yok o litrelerin Hele dediği gibi 200+ hiç düşmeden uzun süre gittiğinde yakıt seviyesinin düştüğünü izliyosun yolda
    Ortalaması 6-6,5 gibidir ama. Basayım çokda özen göstermeyim keyfime bakayım dersen 8 lt leri görürsün.
    ama sana verdiği hazza güce tepkiye karşılık çok kızamıyosun alete oda işin ayrı boyutu.
    Bakımı için şöyle düşün, Kawa parçası Suzuki'den pahalıdır demiyorum ama 2 silindir daha fazla!
    Görsellik kişilere göre değişir tabi, GSR bence estetik ve yakışıklılık konusunda çok iyi. Fazerla farkı rüzgar durumu,yapısı karakteri.Fazerda alt devirler yokken 7000'den sonra coşarken Suzukide lineer olarak ivmelenme vardır. GSR ile karşılaştıracaksam Horneti baz alırım bende.

hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Yakıt sorun değilse gsr harika makine ama yakıt önemli ve şehir içi sürüş fazlaysa er6 daha mantıklı.

Motosikleti
    işin açıkcası er6 guzel mitor durus denge gidis olarak naket de en iisini istersen tbiyki hornet ama er6 yi kullandigin gbi kullanamaysun cok yakar cunki gerk yok zewk meselesi gsr tipi iyi durusu 4 silindir olmasi we orjinal eksozundan bile çikan o ses

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    4 silindir istiyosan ss alıcaksın. yoksa senin motor 2 yada 4 silindir olmuş ne farkeder

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)