Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Crusier seçiminde 2 marka arasında kaldım yardım bekliyorum!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle herkese merhabalar. Crusier tarzı motor arıyorum 1 ay kadardır ve beni cezbeden bir kaç marka buldum gücüm yeticeği kadar bunlar asya ghost 350 - regal raptor daytona 350 veya 250cc - regal raptor spyder bu motorları canlı olarak görmedim bilmiyorum resımlerden seçebıldım sadece asya ghost ıle regal daytonanın aynı motor oldugunu soyleyen bı kac yazıya denk geldım dogrumudur bu, birde bu motorlardan sızce hangısı daha rahat sürüş ve kullanım kolaylığı saglar spyderın malum yapısı daha degısık oldugu ıcın o motorun kullanımından biraz şüpeliyim kolaylık açısından eğer bilğiniz tavsiyeniz var ise tarafsız olarak motorların artı eksı ve ıstedıgım cevapları alabılırsem çok sevinirim eger önerebilceğiniz makul markalar varsa ekleyebilirsiniz şimdiden yorumlarınız ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Görüntüsü seçtiğin motorlar kadar olmasada.. Kullanım ve sağlamlık konusunda hyosung gv 250 yi tercih edebilirsin...

Benim o kadar param olsa GV 250 alırdım..
    cenkito bunu beğendi.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görüntüsü seçtiğin motorlar kadar olmasada.. Kullanım ve sağlamlık konusunda hyosung gv 250 yi tercih edebilirsin...

Benim o kadar param olsa GV 250 alırdım..
    Önerin için teşekkür ederim gv serisine cc yükseltmeye karar verirsem düşünüyorum dediğin gibi birazda görüntüsü yakaladı bu motorların beni.

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Hocam hepsi çin malı ben alacak olsam gv250 alırdım.

Alıntı gugukk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam hepsi çin malı ben alacak olsam gv250 alırdım.
    Önerin için saol dostum ben istediğim cevaplarıda toplayınca, motoru almaya yakın gv250'yıde düşünücem, ama suan yazdıgım soruların cevaplarını alıp iyice irdelemek istiyorum eğer sorulara acık cevap verebilicek ustatlar varsa sevınırım sizlerinde önerileriniz tavsıyelerınız onemlı benım ıcın yanlıs anlamayın saolun

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    asya ghost 350 - regal raptor daytona 350 aynı motordur görüntüsü çok güzel ama kullanımı çok rahatsız adamı fıtık eder.250 daha iyidir en iyisi ise gv250 dir tavsiye ederim

Alıntı gv650i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    asya ghost 350 - regal raptor daytona 350 aynı motordur görüntüsü çok güzel ama kullanımı çok rahatsız adamı fıtık eder.250 daha iyidir en iyisi ise gv250 dir tavsiye ederim
    gv250'yi bi kenera ayırdım, ghost ve daytona aynı tamamdır peki sence spydermi daytonamı dersin bu 2sini kıyaslıcak olursak

Alıntı ylmzemr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gv250'yi bi kenera ayırdım, ghost ve daytona aynı tamamdır peki sence spydermi daytonamı dersin bu 2sini kıyaslıcak olursak
    ben görünüş olarak kesinlikle spider derim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)