Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: 250cc Cruiser'ler Anketi Regal Raptor, Keeway, Kanuni (Tiger,Seyhan),Mondial, Ramzey.

Katılımcı sayısı
1068. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Regal Raptor

328 30.71%
  • Keeway Land Cruiser

70 6.55%
  • Keeway Shadow

63 5.90%
  • Kanuni Tiger

115 10.77%
  • Kanuni Seyhan

41 3.84%
  • Mondial

45 4.21%
  • Ramzey

21 1.97%
  • Hyosung/Truva

204 19.10%
  • Kymco Venox

112 10.49%
  • Jinlun

69 6.46%
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Cruiser 250cc Anketi Regal Raptor, Keeway, Kanuni Tiger, Kanuni Seyhan, Jinlun, Masai

Motovento
    REKLAM ALANI
    tsunami_911 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kesinlikle ve kesinlikle sg 200-18 diyorum başkada bişey demiyorum gerek görünüş gerek sınıfındakilerle özelliklik kıyaslamaları gerek ebatları gerek malzeme kalitesi bana başka motoru düşündürtmüyo bile ama bide türkiyeye gelse :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    infrared - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 250cc Su Soğutmalı [34 GS 0912]-1350km
    Alıntı Naci63 adlı üyeden alıntı
    infrared hayırlı olsun arkadaşım. Sadece merak ettiğim için soruyorum. Ankette siz oyunuzu Jinlun'dan yana kullanmışsınız ama aldığınız motor RR. Bu farklılığın sebeplerini açıklarsanız eğer (tabiki almadan önceki sebeplerinizi) potansiyel alıcıları bilgilendirme açısından faydalı olabilir. Kazasız sürüşler dilerim.
    Tesekkur ederim. Anketi oylarken Jinlun'u begeniyordum ve RR gormemistim. Ama RR daha yaygin ve ikinci el bulmak bile zor. Cunku kimse satmak istemiyor. Bir de 15 yilldir motosiklet kullanan dostum RR deyince, -zaten anlamiyoruz- Amerika'yi yeniden neden kesfedeyim dedim. Zaten bu dostum Amerika'yi da kesfedip gelmiş.

RR'yi gordukten sonra da begendim..Bir de su sogutmali falan bir motor...Aliverdim. Valla ben kullananlarin yalancisiyim. En iyi Cinli diyorlar . Insallah yuzumuz kara cikmaz...

Alıntı fahricin adlı üyeden alıntı
    bende bu segmentte motor bakıyorum haftalardır. İbre Regalden yana. Oyumu Kymco Venoxa verdim ama alabileceğim o listede regal.
    5750 YTL'ye BURSA Nezir'de (Heykel'den asagi inerken kopruye gelmeden sagda) nefis bir Hyosung var. Yolu dusen ve bu fiyatlara cikabileceklere duyurulur.
    Chopper/Cruiser'ların Karşılaştırılması (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11014) --- anket>>>>>>http://www.motosiklet.net/forum/show...557#post210557
    -----ANKET Regal Raptor (250cc)'unuz Kaç km'de (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=17733 )

koraytras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 250

kanuni seyhan 250c

kanuni seyhan 250c tek geçerim...
    Tanrının değirmeni ağırdır ama iyi öğütür.
    >>>koraytras<<<

infrared - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 250cc Su Soğutmalı [34 GS 0912]-1350km
    Alıntı petitfalcon adlı üyeden alıntı
    Geçen hafta sonu tam 850 km yaptım regalle ve yağmur altında.
    Sonuç sadece aşırı soğuktan dolayı biraz kastığım için omuzlarım ağrıdı. Onun haricinde ne motorda bir problem var ne de bende.

Yağmur altında 50 km yaptım bende geçen hafta. Galiba hasta oldum..
    Chopper/Cruiser'ların Karşılaştırılması (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11014) --- anket>>>>>>http://www.motosiklet.net/forum/show...557#post210557
    -----ANKET Regal Raptor (250cc)'unuz Kaç km'de (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=17733 )

Motosikleti
    not yet ..!
    aslında bu anketi 4000 ytl altı ve üstü olarak ikiye ayırsak daha faydalı olur bence

ben 4000 ytl civarı bişey düşünüyorum ama oyum daha pahalı bi alete olabilir buda 4000 ytl lik motor almayı düşünenlerin iştahını kaçırabilir (benim gibi

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    BEnce de fiyat aralıkları şeklinde yapılsa çok daha mantıklı olur...5000ytl civarında bütçe ile kesinlikle gider ikinci el ii kullanılmış bir japon alırdım sanırım.Yamaha Virago250-Honda Rebel...
    AKIN FİDAN

hakan.nıv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence bunların içinde en iyisi kanuni

Motosikleti
    RR 125 E (34 YYP 43)
    Arkadaşlar bende Monero 250 cmx almayı düşünyordum ama, okuduklarımdan sonra çok kararsız kaldım. Ayrıcı bisan hemen hemen aynı modeli getirmiş. Ne diyorsunuz ?

namk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    harley davidson 2007-mobylette 1967-Honda NX400
    hyosung 250 yi düşünmüyormusunuz?regal raptor gibi su soğutmalı.amahyosung 28 hp. regal raptor 17hp. mi?

herkesin düşüşncesine saygı duyuyorum ama tercihim kanuni tiger S 250

boyum 1.98 ve kilom 87 sizce bana en uygunu bunlardan hangisi?

arkadaşlar regal çok saglam motor yanlız servis olayı çok sakıncalı servisi çok az olanlarda arasından 1 veya 2 tanesi iyi gerisi boş servisi olsa çok iyi makina

fahricin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamahondawasaki FB1907
    Alıntı wkemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar regal çok saglam motor yanlız servis olayı çok sakıncalı servisi çok az olanlarda arasından 1 veya 2 tanesi iyi gerisi boş servisi olsa çok iyi makina
    İstanbuldakilerden bahsediyorsan önerebileceğin servis hangisi? Sen RRmi kullanıyorsun? Birde merak ettiğim başka bir konu: özel herhangi bir servise götürülemezmi?
    Buralardan gitmek lazım. Uzağa , daha uzağa. Hayır hayır, çok daha fazla uzağa.

Motosikleti
    2007 Suzuki İntruder C800 / Boulevard C50
    masai neden yok ankette?

masai neden yok ankette?
    [COLOR="Red"][B]TÜRK CHOPPER[/B][/COLOR]
    [B][COLOR="DarkRed"]Birlikteliğimiz Gücümüzdür[/COLOR][/B]

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Hyosung GV 250 seçerdim ve öylede yaptım......
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    mr 250 destro
    bence masai grandeagle 250 en ıyısı

Motosikleti
    HONDA VTX 1300S
    Bana Göre Regal Raptor Ve Kanuni tiger....
    Pazara kadar değil Mezara Kadar
    Biz Motorseveriz SONUNA KADAR !

Açıkçası maximum 3.000ytl ile ikinci el 250cc chopper alıcam fakat bir türlü karar weremedim, 1.87 boy 75 kiloyum bazı markalarda sırıtıcağımı düşünüyorum... bundan ziyade, servis yedek parça açısından da sorun yaşamak istemiyorum, bu kriterlerde de bir türlü hazli hazırda bulunan markalar arasında seçim yapamıyorum.. Bunun en büyük sebebi her kafadan ayrı bi ses çıkması :(

Tamam bu meretlerin hepsi aynı çok büyük kaliteler yada çok büyük performans beklemiyorum, özellikle de r6 dan sonra ama en azından da başım fazla ağrımasın istiyorum...
    Don't touch me too much...!

DooMsDaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki en500
    Alıntı maverıck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence masai grandeagle 250 en ıyısı
    en iyisinden öte ayrıca 250 değil 233cc olmasına rağmen diğer motorların hepsiyle berabr toplu yol yaptım rr - bisan - mct - tiger - hepsi 250cc ama masaimle hiç birinin gerisinde kalmıyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    ben hyo alırdım .. ama oturunca bana ufak olduğunu anladım
    ayrı şekilde rr da öyle.artçı koltuğunda oturarak kullanabiliyorum ancak regal'i.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler