Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

araştırmaktan yoruldum ne kaska ne motora karar verebildim yardımmm

Motovento
    REKLAM ALANI

abiler öncelikle selamlar. şimdi ben size durumu uzatmadan açıklayayım 17 yaşında öğrenciyim.dayımın gt 250 r sinden iyi kötü öğrendim sürmeyi. maddi durumum yerinde ama ailem motor konusunda hepinizin başına geldiği gibi temkinli davranıyor. ama gördüğüm kadarıyla ikna olacaklar.
    Şimdi önce motor kararsızlığını paylaşayım sizinle. ybr'nin o benzini koklayan yapısı ve yedek parça ucuzluğu gözüme hoş gelirken
    cbr 125 in karizmatik yapısı beni al diye bakışı resmen içimi eritiyor.ve kolejde okuyan bi öğrenciye açıkçası daha havalı durur
    ama arada az değil 3 bin lira fark var. hadi cbr ikinci el aldım yine 2 bin lira hadi 1500 lira diyelim. sizce ne yapayım ybr alıp sağa sola geze geze mi öğreneyim yoksa cbr alıp karizmatik bir şekilde mi öğreneyim ?
    kask konusu agv stealh sv ile bell m1, caberg v2rr arasında kaldım ne yapayım ?
    mont konusunda revit'in 400 500 liralık montlarını düşünüyorum
    eldiven, pantalon, bot tavsiyesi sizden
    hepsini teker teker açmak yerine burdan 1 başlık altında sordum cevaplar için teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    GT 250 R ile başlamış olduğun bi temel var... Maddi durumunda çok dar değil.

Eğitim alıp, sonra biraz daha eğitim alıp, sonra az bişey daha.. ...

Sonrasında da ekipmanlar, ehliyet, ruhsat falan derken cilli gibi CBR 250 edinsen daha güzel olmazmı

usta babam sordu bu cbr kaç yapıyo dedim 120 hasta olursun düşersin olmaz dedi. düşün işin vahametini 250 lik bir makinaya hayyatta ikna edemem.

Alıntı porlanoche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta babam sordu bu cbr kaç yapıyo dedim 120 hasta olursun düşersin olmaz dedi. düşün işin vahametini 250 lik bir makinaya hayyatta ikna edemem.
    Sen babanı süratli sürmiyeceğine ikna et 125cc çabuk ısınır şişer felan de :D 2 kişi binince bayırlarda zorlanır :D

lord2132 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600FA
    Ybr mi Cbr mi sorusuna CBR125 diyorum... 125 cc'lik bir motorla ne kadar hız yapabilirsin ki zaten Şekil açısından CBR seni daha fazla tatmin edeceğini düşünüyorum.
    Kask konusunda benim düşüncem AGV
    Mont ve geri kalan ekipmanlar ise kişisel zevkine ve kullanım amacına göre seçebileceğin malzemeler

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    cbr 125.....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)