Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çin'deki cbf 150'lerin güzelliğine bakın.

Motovento
    REKLAM ALANI
    farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Bu honda tr'nin yatacak yeri yok. Çin'dede cbf 150 varmış. Arka disk fren
    Göstergenin güzelliğine bakın, renkler cıvıl,cıvıl. videoyu izleyin Honda TR'
    ye sevgilerinizi göndermeyi unutmayın.
    http://youtu.be/5pb5Fz6nE6M
    mete_han bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    eski bir hondacı olarak honda motor birdaha almam.belkide çok zor bizi kaybetti

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    yalnız birisi cbf 150 sanırım yada oradaki 2013 cbf falanmı ?

adonis84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lintex mach, kanuni tiger 250
    dijital göstergeye ve arka disk firene bayıldım burda olsa kesin 7-8binde aşa satmazlar bu halleriyle

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    3.45 saniyelerde görünen ön camurluktaki km saati kablosunun aşındırdığı yer demekki kronik sorun

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    8 liraya getirse sanki alacaz

O paraya 2 el 250 cc alanlar cok olur

adonis84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    lintex mach, kanuni tiger 250
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8 liraya getirse sanki alacaz

O paraya 2 el 250 cc alanlar cok olur
    sahibinden de 2013 2. el makinasına 5800 isteyen adam var onun istemesi garip satabilmesi daha da garip böle bi ülkede 8000 verende olur ...

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı adonis84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sahibinden de 2013 2. el makinasına 5800 isteyen adam var onun istemesi garip satabilmesi daha da garip böle bi ülkede 8000 verenlerin olur ...
    2 el alan adamda masraf yapacak satısı sigortası güzel extraları varsa alınır cıplak motora o paralar verilmemeli

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CBF 150-SF

CBF 125

RR150

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eski bir hondacı olarak honda motor birdaha almam.belkide çok zor bizi kaybetti
    hocam nedenini açıklarmısınız ?

lastiklere dikkat ettiniz mi beyler

adamlar sizin gibi takoz gibi lstik takmamış arka janta!

lastikler kaliteli.
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    hangisini birini açıklıyayım :D 4500 e hondanın merkezi arıyarak bakmadan değer biçtiği motora sağdece bir arka amanstörünü 1500 tl demesine mi? kronik sorunları olan motorlarını piyasadan çekmemesine mi? servisindeki elamanların basiretsiz oluşuna mı? kaliteli motorları yerine bizlere en dandiklerini getirmesine mi ve öyleykende ne getirirse peynir ekmek gibi satmasına mı? forumlarda çin malı kullanan adamların alay konusu olmasına mı uuuuhu uu çok var böyle anlatmaya gelmez.
    honda sağdece kymco sym gibi markalardan iyi.bazı italyanlarında bir kaç modelinden iyi ,modelleri olabilir ancak bir marka bu kadar küçük cc çıkartıp ayağa düşüpmemeli.
    yamaha görüceksiniz herkulvarda hondadan üstün ve onu piyasada ezmeye başladı yavaştan
    alınca japon diye yamahaya binerim bundan sonra .tektekerramcoya inanmıyordum artık bende bunu diyebiliyorum

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    hangisini birini açıklıyayım :D 4500 e hondanın merkezi arıyarak bakmadan değer biçtiği motora sağdece bir arka amanstörünü 1500 tl demesine mi? kronik sorunları olan motorlarını piyasadan çekmemesine mi? servisindeki elamanların basiretsiz oluşuna mı? kaliteli motorları yerine bizlere en dandiklerini getirmesine mi ve öyleykende ne getirirse peynir ekmek gibi satmasına mı? forumlarda çin malı kullanan adamların alay konusu olmasına mı uuuuhu uu çok var böyle anlatmaya gelmez.
    honda sağdece kymco sym gibi markalardan iyi.bazı italyanlarında bir kaç modelinden iyi ,modelleri olabilir ancak bir marka bu kadar küçük cc çıkartıp ayağa düşüpmemeli.
    yamaha görüceksiniz herkulvarda hondadan üstün ve onu piyasada ezmeye başladı yavaştan
    alınca japon diye yamahaya binerim bundan sonra .tektekerramcoya inanmıyordum artık bende bunu diyebiliyorum
    italyanın kulvarı çok farklı zaten parasıda ona göre. honda nın fiyat performans dengesinde daha iyi motorları olabilir..

piaggio bir fly 125 yapmış motoru yakından incele hayran olursun! 3v motor var üzeride yeni teknoloji her yeri kip, honda kıçını yırtsın onu yapamaz yapar ama bu seferde estetik tutmaz.. zaten italyanın olayı farklı

ben hondanın üretmiş olduğu en iyi motosikletini kullanmış biriyim ve yinede size katılıyorum, honda kıçı kurtarma maliyeti düşüre büyüme için çok taviz verdi..

honda nın hangi düşün hacim li motorunda yağ ışığı var ? çünkü düşük hacimli motorları yağ eksiltiyor..

zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

honda firmasının ülkemize böyle saçma sapan modellerini getirmesinin ilk sebebi bilinçsiz tüketici olmamız ve sorgulamamamız.
    satoyama ve Thracian bunu beğendiler.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    bide çin deriz, beğenmeyiz...

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir de şöyle bir şey var;Honda CB150 R

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    italyanın parçası sanki çok ucuz.. öyle bir yazmışsın ki sanki fly 100 ün debriyaj balatası duyan 10 lira sanacak. 180 tl
    yamaha?
    izmir de servisi kapandı, başka bir servis yaptılar kim gider kim bulur bilemem.. hepsi birbirinden aynı..
    kawasaki nin sadeece tek yan stickeri 125 lira ...SERVİS?
    cbf 150 ye biniyorum. Parça neredeyse bakkalda var.. bana göre en iyi motor piyasada en çok bulunan motordur..
    arabam fiesta beyaz.. çıkma tampon arasam beyazını bile bulabilirim.
    telefon samsung s3 şarjı mini usb bir sürü marka aynı şarjı kullanıyor..
    bilmem anlatabildimmi..
    gülü seven dikenine katlanır.
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Asgeri ücretin 770tl benzinin 5tl olduğu ülkelerde millet fiyat/performans ürünü arar parasının karşılığını sattığı zaman zarar etmeyecek ürünü alır ki 150cc sınıfı genelde iş icabı kullananların motorudur asıl kullanıcı bir süre biner cc yükseltir çok nadir olanlar devam eder buda belki toplam piyasanın %5i değildir. Biz alırız 10 sene kullanırız esnaf olan adam senede 10 tane alır sende esnaf olsan bir dominos işletsen ya bunun devir saati yok lastiği dandik demezsin alırken yapılan iskontoya servis ücretlerine bakarsın. Düşük ccde japonların içinde en kalitesizi olabilir ama servis parça konusunda ülkemizde tek seçenek bir ybr125 in egzos fiyatını sorun kaç para diyecekler o paraya cbf150 yi komple yenilersin sandık motor dahil

manners - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cinde cogu sehir merkezlerinde motorsiklet yasak, kullanamazsiniz, hep sehir disi veya sehire uzak ilcelerde izin var motor kullanimi icin ve hukumet 250 cc nin uzerindeki motorlara ruhsat vermiyor, polise para yedirerek kacak getirebilirsin yurt disindan ama plakan ve ruhsatin sahte olacagi icin her polis cevirmesinde cebinden bir 50-100 dolar arasi para birakman gerekir.
    gelelim cbfnin guzelligine, gorundugu kadar iyi degil, birde burda sizin bindiginiz mondial kuba bisan lifan ve diger akliniza gelebilecek neredeyse tum firmalarin fabrikalari oldugu icin motor ucretleri cok cekismeli. ayrica hondanin fabrikasi da burada, o nedenle firma olarak piyasada tutunup diger firmalarla yarismak adina honda bu tarz eklemeler yaparak fiyatini yuksek tutuyor. bunun disinda yan firmasi lifan ile daha dusuk kaliteli motorda cikariyor. fiyatlama acisindan ornek vermek gerekirse sizin mondial mct 250 nin 1400 tl oldugu bir ortamda honda yuksek fiyata nasil satsin 150lik cbf yi? bu konuda honda tr ye cok kizamiyorum acikcasi, alicisini buldugu bir ortamda kar marji daha dusuk urunu neden getirsin?

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Lanet olası çinliler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)