Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kask seçimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    merhaba arkadaşlar, bütçem max. 400 tl, nakit. bu paray alabileceğim tercihen siyah renkli veya çok cafcaflı - afilli olmayan bir kask bakınıyorum. sharp testlerinden 5 yıldız almış bir kask almayı düşünüyorum. motosikletim hyo gv250. önerileriniz nedir
    motosiklete bin oğlum çünkü motosiklet hayattır!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Süper Tenere XT1200ZE & SYM Joyride 300
    LS2 FF396 (renk seçimi sana kalmış). dharma benim kullandığım. 5 yıldızlı, vizörlü bir kask. tek renk (beyaz-siyah) 300, renkli 325 TL

ormankebabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-6n
    Bende de bu kask var, çok hafif, pinlock var, güneş vizörü var, yan pedler şişirilebiliyor, bir de benim bildiğim sharp testinden 4 yıldız almıştı.
    Ancaaaaaaaaak;
    Çok gürültülü, alttan acayip rüzgar alıyor, bazen vizör kapalıyken bile gözüm kuruyor. Buğu camı açıp kapatırken üst contaya sürtüyor, zamanla çiziliyor. Hava girişlerinin delikleri çok büyük benim kaskımın içine böcek girmişti bir kere ön kısımdan. Vizör açılıp kapanırken takır tukur ediyor, çok kemikli :D
    Para biriktirip konforlu bir kask alırım ileride diyorsan, kafanı alacağın darbelere, diğer çoğu kask kadar korur. Ben öyle dedim... hala biriktiriyorum diye kendimi kandırıyorum :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)