Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Leopard / Tvs Apache Rtr 150

Motovento
    REKLAM ALANI
    omerfari - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Merhabalar,

Yeni bir motosiklet almaya karar verdim fakat modele karar veremedim. Çoğu kişinin dediği gibi ybr veya cbf ile ilgileniyordum fakat bulunduğum şehirde her iki markanın bayiisi olmadığından ve rodajdaki motorla 200 km gelmemek için alternatif modellere yöneldim.

Leopar kanuninin yeni çıkardığı model ve kullanan sayası çok az. yalnız dikkatimi çeken motorunun cbf nin motoruna çok benzemesi(dış görünüş) acaba aynı motoru mu kullanıyorlar? Satış fiyatı 3,451 tl apache ile arasında 730 tllik bi fark var. Apache nin kullanımı göz önüne alınarak bu fark verilebilir mi yoksa eğer cbf motoru ise leopard daha mı uygun olur?

Benim motoru şehir içi işe gidip gelirken (günlük 25km) ve ara sıra uzun yola çıkmak için düşünüyorum bu modeller sizce yeterli gelir mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Çok büyük ihtimalle aynı motoru kullanıyorlar. Alacağın Apache, 2012 kasa ise alma, eğer yeni kasa alacaksan da bence denemeden alma. Zaten fiyatı 4890 TL olacak. Ben olsam Leopar alırdım.

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    1000 tl den fazla fark yoksa git apache al.
    bir kanuni kullanıcısı olarak söylüyorum. motorundan sıkıntım yok ama kasa, şase falan fazla sıkı değil.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)